خریداران فشار پیش با عمده املاک و مستغلات خریداری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برخی از خریداران عمده تجاری املاک و مستغلات در منهتن نشده است spooked مالی التهاب ناشی از جدید coronavirus Covid-19 و به طور فزاینده ای شدید اقدامات مقامات دولتی در حال گرفتن به آن داشته باشد.

RFR ملک صاحب چندین برجسته خواص دفتر در شهر از جمله ساختمان کرایسلر و Seagram Building وارد شده به یک قرارداد برای خرید 522 Fifth Ave. از مورگان استنلی برای حدود $350 میلیون چند نفر با آگاهی از این فروش نشان داد به Crain را.

معامله نشانه آن است که برخی از سرمایه گذاران در حال مسواک زدن کنار نصب نگرانی در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس و هل دادن به جلو با خرید عمده.


به طور جداگانه آمازون گزارش نیویورک پست در روز پنج شنبه به خرید Lord & Taylor سابق فروشگاه در خیابان پنجم حدود 1.1 میلیارد دلار به عنوان یک فضا برای خانه خود در شهر نیویورک مقر. این معامله به نظر می رسد نشان می دهد که این غول تکنولوژی است که پیش بینی رشد قابل ملاحظه در این شهرستان است. سخنگوی آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این معامله.

بازارهای فرو روز پنج شنبه در میان جدید کروناویروس عفونت در کشور و به عنوان مقامات شروع به گرفتن به طور فزاینده ای چشمگیر مراحل را برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد که سفر را قطع به اروپا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که برادوی تئاتر خواهد دید و گردهمایی های زیادی از 500 یا بیشتر خواهد بود ممنوع است. عمده ورزشی لیگ از جمله NBA, MLB MLS و NHL, به تعویق افتاد, خود, فصل, ها و خطوط هوایی و هتل ها گزارش داده اند که عمده افت در مشتریان است.

اقدامات لمس کردن ترس است که پیامدهای این ویروس می تواند معامله عمده به رشد اقتصادی و به طور بالقوه حتی فشار این کشور به رکود اقتصادی—شرایط است که می تواند معکوس سال از افزایش اجاره و قوی سطح اشغال در شهر تجاری بازار است.

این نگرانی همراه با بیش از 2000 نقطه قطره در داو در روز پنج شنبه پس از چند روز نوسان پرسش که آیا بانک ها خواهد نگه دارید تا وام املاک و مستغلات و خرید عمده معاملات را مشکل و یا غیر ممکن است برای سرمایه گذاری. کارشناسان املاک و مستغلات گفت که عمده صاحبخانه به خوبی شناخته شده به شهرستان بانکی جامعه مانند RFR به احتمال زیاد هنوز هم می تواند منبع بدهی های وام مسکن برای یک خیمه کسب جمله 522 Fifth Ave.

“خوب قرار دارد و ساختمان های اداری را هنوز هم بسیار گسترده تر اشتها از وام جامعه از برخی از کسب و کارهای دیگر مانند بخش مهمان نوازی, راست, در حال حاضر,” گفت: داستین Stolly معاون رئیس در نیومارک کریگ نایت فرانک که co-سران آن در نیویورک بازار سرمایه تیم. “میزان بدهی است که وام دهندگان مایل به گسترش است که هنوز هم یک سوال اما پاسخ این است که ما هنوز ندیده دهندگان جلو و عقب.”

یکی از عوامل کمک به RFR ملک در خرید آن از نزدیک به 600 ، 000 فوت مربع ساختمان اداری در 522 Fifth Ave. یک توافق از فروشنده مورگان استنلی که اشغال تمامیت اموال اداری به باقی می ماند به عنوان یک مستاجر برای حداقل سه سال فراتر از ساختمان فروش. که اجاره را ارائه RFR با یک جریان درآمد اجاره به قرض گرفتن در برابر و به آن زمان برای برنامه ریزی یک پتانسیل خوبی توسعه از اموال.

یک تیم فروش از CBRE رهبری دارسی Stacom به بازار عرضه شده و به کار گرفته فروش 522 Fifth Ave.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>