کالیفرنیا معاون شات در کمین’ حمله در ایستگاه پلیس کلانتر می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

PASO ROBLES, کالیفرنیا. — مرکزی کالیفرنیا کلانتر معاون ضرب گلوله کشته شد در اوایل روز چهارشنبه در یک “کمین” حمله توسط یک فرد مسلح قصد آسیب رساندن یا کشتن پلیس, مقامات گفت.

آن را زیر دو اخیر مرگبار تیراندازی هدف قرار دادن افسران در کالیفرنیا است.

تیرانداز در چهارشنبه که تا به حال دستگیر شده اند که از شنبه شب آتش گشودند حدود 3:45 صبح در یک ایستگاه پلیس در پاسو روبلز گفت: San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون.

معاون زده بود در حالی که در پاسخ به تیراندازی و شریک زندگی خود را کشیده و او را به ایمنی و به آتش پارکینسون گفت. گلوله باقی مانده تسلیم در معاون سر و او را جدی بیماری پارکینسون گفت.

“ما احساس می کنیم که این یک کمین که او برنامه ریزی شده آن است که او در نظر گرفته شده برای افسران به بیرون آمدن از اداره پلیس و حمله به آنها را,” او گفت:.

محققان بعد از آن بدن یک مرد در نزدیکی راه آهن چند بلوک دور. او به ضرب گلوله کشته شد در محدوده نزدیک و قتل مربوط به دیگر تیراندازی کرد.

یک hourslong جستجو از مرکز شهر پاسو روبلز به پایان رسید بدون بازداشت. مقامات برنامه ریزی برای انتشار یک طرح مظنون است.

تیرانداز یک مرد با موهای تیره در 20s خود و یا 30s, اخراج در پاسو روبلز اداره پلیس حدود 3:45 صبح در حالی که ماموران در داخل بودند, او گفت:. تیراندازی رخ داده است در طول برخی دقیقه Cipolla گفت.

دو کلانتر نمایندگان بر اخراج شدند زمانی که آنها وارد صحنه شدند و زخمی شدن یک. شریک زندگی خود را به آتش گفت کلانتر سخنگوی تونی Cipolla.

در پاسو روبلز اداره پلیس توییتی که تیراندازی متوقف شد 4 صبح Paso Robles, شهرستان حدود 32,000 ساکنان در هیلز کالیفرنیا ساحل مرکزی شراب منطقه حدود 175 مایل در شمال غربی لس آنجلس.

Santa Cruz شهرستان کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38 کشته شد و دیگری معاون مجروح شد دوشنبه در جامعه Ben Lomond در یک حمله ظاهرا انجام شده توسط یک گروهبان نیروی هوایی مسلح با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر.

Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: مظنون گروهبان دوم ، استیون Carrillo شد قصد کشتن افسران.

کاریلو زخمی شد و برای درمان غیر تهدید کننده زندگی آسیب است.

اف بی آی در حال بررسی است که آیا Carrillo, 32, لینک به قتل فدرال افسر امنیتی بود که در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به بدرفتاری پلیس از مردم سیاه و سفید در آوریل 29.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>