کالیفرنیا افسران شکار مشکوک در ایستگاه پلیس در کمین

Category: آرکانساس Comments: No comments

لس آنجلس — صدها نفر از افسران پلیس کالیفرنیا شکار شد شنبه برای یک فرد مسلح مظنون به باز کردن آتش سوزی در یک ایستگاه پلیس و زخمی شدن یک معاون با یک ضربه به صورت و کشتن یک گذرا با یک گلوله به پشت سر او.

مقامات توضیح داده شده که یک گام پشت مظنون 26 ساله جیمز میسون لیره از او باز آتش در مرکز شهر پاسو روبلز اداره پلیس قبل از سپیده دم روز شنبه. مقامات بعد از کشف بدن گذرا که به ضرب گلوله کشته شده بود در محدوده نزدیک.

“آن گسترده, کامل در, کامل در مقیاس تلاش” گفت: تونی Cipolla سخنگوی San Luis Obispo County sheriff. “ما درست پشت سر او. شما نمی توانید برای همیشه.”

جستجو تشدید به سپیده دم دوشنبه در پاسو روبلز یک مقصد توریستی در کالیفرنیا ساحل مرکزی منطقه شراب. پلیس بسته قطعات آزادراه و با استفاده از فلش-چتری در طول یک جستجو از آپارتمان.

یک ایستگاه گاز کارمند گزارش دیدن لیره حدود 2 صبح هنگامی که او آمد به فروشگاه برای خرید یک نوشابه انرژی زا KSBY گزارش شده است. کارمند توصیف لیره به عنوان عرق و خسته و من من کننده به خود است. لیره “به نظر می رسید دیوانه” اما نه به تهدید گفت: کارمند که به نام 911 پس از او باقی مانده است.

افسران و معاونین کلانتر از سازمان ها در سراسر منطقه از جمله اف بی آی کار می کرد از طریق شب در دو فرد واحد است.

مقامات مشخص نیست انگیزه برای حمله است. اما لیره یک گذرا از مونتری منطقه دستگیر شد قبلا برای ساخت تهدیدات تروریستی گفت: Cipolla که نمی تواند بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این مورد.

حوادث آغاز شده اتفاق می افتند حدود 4 صبح روز شنبه هنگامی که لیره افراد ناشناس به ماشین پلیس به عنوان آنها وارد مرکز شهر پاسو Robles, مقامات گفت.

دو معاونین کلانتر صدای شلیک گلوله شنیده اما نمی بینم مهاجم تا زمانی که آنها خارج از ماشین گشت که آتشباری آنها. یکی بود, ضربه به سر. شریک زندگی خود را به آتش کشیده و معاون برای پوشش پشت یک ماشین پلیس.

“ما احساس می کنیم که این یک کمین که او برنامه ریزی شده آن است که او در نظر گرفته شده برای افسران به بیرون آمدن از اداره پلیس و حمله به آنها” گفت: San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون.

زخمی معاون نیکلاس دریفوس, 28, شد, پرواز به یک مرکز تروما و جراحی قرار گرفتند.

“او ذکر شده است در محافظت بیماری و پیش آگهی خوب است” یک کلانتر در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که معاون همسر و خانواده با او بودند.

آتشباری پنج مرکز شهر, مکان, و برخی از ساختمان ها ضربه شد از جمله یک گروه از وسایل نقلیه موتور, اتاق کار, پارکینسون گفت. دوربین مدار بسته عکس از کسب و کار نشان می دهد یک مرد جوان در یک پیراهن آستین.

در حالی که ماموران جستجو برای لیره آنها دریافت گزارش از بدن در نزدیکی ایستگاه قطار و آنها دریافتند که بدن از 58 ساله بر روی آهنگ.

او به نظر می رسد به یک گذرا بود که کمپینگ یک شبه پاسو روبلز رئیس پلیس Ty لوئیس گفت. آن را بلافاصله روشن که آیا او قبل یا بعد از حمله به ایستگاه پلیس.

لوئیس خواست خانواده یا دوستان فرد مسلح به متقاعد کردن او را به تسلیم. “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای خونریزی بیشتر. وجود دارد بدون نیاز به خشونت بیشتر در جامعه ما,” او گفت:.

این حملات تنها پنج روز پس از دیگری بعید کالیفرنیا جرم محل. جامعه Ben Lomond در شهرستان سانتا کروز دورتر از شمال, شد, صحنه ای از یک کمین در پلیس.

سانتا کروز کلانتر Sgt. دیمون Gutzwiller, 38 کشته شد و دیگری معاون مجروح شد روز شنبه در یک حمله ظاهرا انجام شده توسط یک گروهبان نیروی هوایی مسلح با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر. Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: گمان استیون Carrillo شد قصد کشتن افسران.

Carrillo, 32 دستگیر شد و اف بی آی در حال بررسی است که آیا او دارای لینک کلیک کنید برای کشتن فدرال مامور امنیتی در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به خشونت پلیس در مارس 29.

پارکینسون گفته بودند هیچ رویدادی در پاسو روبلز منطقه و یا قریب الوقوع دستگیری توسط مقامات است که می تواند باعث خشونت است. او همچنین گفت: محققان نمی دانم اگر حمله متصل شد به خشم تورم در سراسر کشور در پلیس قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران.

“شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در سراسر کشور شما دیدن این شورش ها را ببینید غارت می بینید اعمال خشونت اتفاق می افتد وجود دارد به طور طبیعی ترس به عنوان یک نتیجه از که,” او گفت:. “پس از تلاش برای آرام کردن جامعه شده است و هدف ما است.”

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Antczak و رابرت Jablon از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>