کالیفرنیا, نشانه پست الکترونیکی-در رای گیری لایحه

Category: آرکانساس Comments: No comments

لس آنجلس — رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا کرده است یک لایحه نیاز به مقامات شهرستان به ایمیل یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات نوامبر حفاری به قانون دموکراتیک فرماندار زودتر سفارش به پست کردن برگه های رای در سطح ایالت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Newsom با استناد به خطرات بهداشتی از گروه های بزرگ جمع آوری و در حوزه های رأی گیری اعلام کرد در اوایل ممکن است که دولت ارسال خواهد شد هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری برای سقوط مسابقه اما طرح او شده است در دادگاه به چالش کشید. این لایحه تصویب پنج شنبه توسط دولت به مجلس می دهد, فرماندار سفارش نیروی قانون و شفافیت را فراهم می کند برای انتخابات گفت: مجلس Marc برمن یک منلو پارک دموکرات که این لایحه حمایت.

“هیچ کس نباید سلامت خود را به خطر و احتمالا زندگی خود را به حق قانونی خود برای رای دادن” برمن در بیانیه ای گفت. “در میان مرگبار سلامت همه گیر دادن به کالیفرنیا همه رای دهندگان این فرصت را به رای از امنیت خانه خود را مسئول چیزی که به انجام است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در شخص رای گیری مکان باقی خواهد ماند در دسترس برای کسانی که ممکن است به آنها نیاز دارید.

گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک واکنش به خطرات بالقوه بهداشتی از این ویروس تبدیل به یک نقطه درگیری بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در سراسر کشور. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان منتقدان و گفته است که “بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری” بدون ارائه شواهد.

از لحاظ تاریخی وجود دارد این است که هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. در دولت آوریل اولیه بیش از 75 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا دریافت رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری.

این لایحه تصویب شد 68-5 مجلس با شش نفر رای دادن نیست. مخالفان بودند و همه خواهان.

در قانون فعلی, پست, برگه های رای شده اند که شهریور روز انتخابات می تواند وارد تا سه روز پس از انتخابات و هنوز هم محسوب می شود. برای انتخابات ماه نوامبر این لایحه گسترش آن پنجره به 17 روز و دو هفته بعد از این زمان سه روز.

جمهوری خواه عضو کمیته ملی Harmeet Dhillon به نام پسوند به 17 روز “عجیب و غریب” و پیش بینی این امر افزایش یکپارچگی مسائل با شمارش آرا منجر به چالش های بیشتری بر صحت انتخابات امضا و تمدید تاریخ برای تعیین نتیجه در برخی از نژادها به ماه دسامبر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>