کالیفرنیا کارگران در معرض رایحه و پتانسیل برای کار های مربوط به آسم

Category: وب وایر Comments: No comments

The California Department of Public Health (CDPH) گزارش داد که عطر مواد مورد استفاده در عطر, محصولات بهداشتی, تمیز کردن محصولات و fresheners هوا می تواند سبب بروز آسم است. این آژانس همچنین اعلام کرد که با رایحه ای ملایم محصولات مورد استفاده در بسیاری از کالیفرنیا محل های کار شده اند در ارتباط با موارد متعدد از کار مربوط به آسم است.

CDPH است فاش زیر است:

کار های مربوط به پیشگیری از آسم برنامه (WRAPP) ردیابی صدها نفر از موارد آسم در ارتباط با رایحه در محل کار. این کارگر بیماری رخ داده است در بسیاری از داخل تنظیمات کار مانند مدارس و بیمارستان ها و دفاتر و تولید است. WRAPP یافت که عطر نهم بود شايعترين قرار گرفتن در معرض گزارش شده توسط افراد مبتلا به آسم مرتبط با کار خود را. نزدیک به یک چهارم از موارد مرتبط با عطرهای جدید بود-شروع به آسم, به این معنی که کارگران گزارش هیچ سابقه قبلی از آسم است.

WRAPP برگه برجسته چند مطالعات موردی و ارائه راهنمایی برای کمک به جلوگیری از آسم در محل کار از قرار گرفتن در معرض عطر و رایحه. پیشنهادات عبارتند از:

  • آموزش کارکنان در مورد اثرات بهداشتی از رایحه.
  • داشتن یک عطر سیاست.
  • منع استفاده از fresheners هوا در محل کار.
  • رفع و یا از بین بردن آنچه که باعث بد بو.
  • انتخاب عطر-رایگان محصولات تمیز کردن.
  • در آوردن کافی هوای تازه از خارج است.

“کار مرتبط با آسم نیز مراجعه کننده به عنوان شغلی, آسم یک بیماری ریوی است که می تواند باعث تنگی نفس, تنگی قفسه سینه و سرفه و خس خس سینه پس از قرار گرفتن در معرض آلرژن ها یا محرک در کار” گفت: Michael Chapman آزمایشگاهی مدیر LA تست را در هانتینگتون بیچ تسهیلات. “برای کمک به جلوگیری از موارد جدید مربوط به کار آسم و کاهش قرار گرفتن در معرض خطرات برای کسانی که در حال حاضر وضعیت LA تست ارائه می دهد طیف گسترده ای از هوا و محیط داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) خدمات تست برای شناسایی هر دو مواد شیمیایی و میکروبی آلاینده شناخته شده است به علت و یا تشدید بیماری های تنفسی.”

LA تست نیز با حمایت های آموزشی تصویری در مورد رایحه و کار مرتبط با آسم است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/jY5G5Qha3VY.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر داخل سالن هوا کیفیت و زیست محیطی و ایمنی و بهداشت خدمات تست لطفا www.LATesting.com ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا (800) 755-1794. برای دسترسی به IEQ تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com.

در مورد LA تست
لا آزمایش منجر کالیفرنیا آزمایشگاهی برای کیفیت هوا در محیط داخلی تست آزبست قالب سرب VOCs فرمالدئید و دوده و زغال خاکستر و دود آسیب ذرات و دیگر مواد شیمیایی. علاوه بر این, LA تست ارائه می دهد طیف گسترده ای از هوا نمونه برداری و تحقیقی تجهیزات حرفه ای و عموم مردم. لا آزمون حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از جمله: : AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP) CDC نخبگان NVLAP ایالت کالیفرنیا ایالت هاوایی وزارت بهداشت و کشورهای دیگر. LA تست همراه با EMSL تحلیلی, Inc. شبکه دارای چندین آزمایشگاه در سراسر کالیفرنیا از جمله ساوت پاسادنا هانتینگتون بیچ, San Leandro سن دیگو و انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>