خواستار افزایش فرمانداران به موسسه ماسک قوانین

فرمانداران سراسر کشور رو به افزایش فشار به تصویب ایالت ماسک مورد نیاز و کوه منسجم تر همه گیر پاسخ به کروناویروس موارد افزایش می یابد به سطح رکورد روزانه مرگ و میر افزایش و بیمارستان ها در جنوب و غرب صورت مچاله شده از بيماران است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک در سفر روز شنبه به یک بیمارستان نظامی اولین بار او دیده شده است در با نوع صورت پوشش توصیه شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش و یا آلوده شدن توسط این رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرواز با هلیکوپتر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در حومه واشنگتن به دیدار زخمی خدمات اعضا و مراقبان برای covid-19 بيمار. به عنوان او را ترک کاخ سفید به خبرنگاران گفت:: “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک.”

یک گروه کر در حال رشد از مقامات محلی و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که عفونت می تواند همچنان به مارپیچی خارج از کنترل مگر اینکه فرمانداران مسئله بهداشت عمومی اقدامات است که اعمال می شود برای همه.

“ما شده ایم التماس برای یک پاسخ از دولت گفت:” شهردار چکو Antar لومومبا یک دموکرات از جکسون, Miss., که در آن بیمارستان فشرده-تخت های مراقبت بودند و نزدیک شدن به ظرفیت کامل.

در میان دیگر تحولات روز شنبه:

• لوئیزیانا فرماندار دموکرات اعلام کرد یک نیاز جدید است که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک ،

• دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا., بازگشایی پس از توقیف شده است برای نزدیک به چهار ماه حتی به عنوان فلوریدا در ادامه به گزارش سابقه عفونت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

• کاخ سفید فشار دادن مواد غذایی و دارو به معکوس دوره و اعطای دوم اورژانس مجوز برای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان covid-19.

تماس برای اطلاعات بیشتر تعیین کننده رهبری منعکس کننده رشد فوریت در سطح محلی به عنوان نشانه ظهور در هفته گذشته که ایالات متحده در حال از دست دادن گرفتن آن بر روی بیماری همه گیر. بیش از 134,000 نفر در کشور فوت کرده اند و بیش از 3.2 میلیون تأييد موارد گزارش شده است.

روزانه مرگ و میر در ایالات متحده به تازگی افزایش یافته و پس از ماه از کاهش بیش از 4200 مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور در هفت روز گذشته و کارشناسان هشدار داد که این روند احتمالا بدتر. تگزاس و آریزونا و کارولینای جنوبی دیده می شود که تمام مرگ خود عوارض افزایش بیش از 100 درصد در چهار هفته گذشته. آمریکا دیگر — فلوریدا می سی سی پی, تنسی و کالیفرنیا و لوئیزیانا — دیده می شود حداقل 20% پرش در آن زمان در گذر است.

تگزاس مبارزات

تگزاس مجموعه سه سوابق شنبه: new single-بعد موارد هفت روز به طور متوسط از موارد و هفت روز به طور متوسط مرگ و میر. Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان باقی مانده در دولت بالا 10,002.

وضعیت وخیم بود در بسیاری از ایالت مراکز پزشکی. هوستون بيمارستان منطقه حفظ شده است بیماران در اتاق های اورژانس برای مدت طولانی به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن در دسترس کارکنان تخت هوستون کرونیکل گزارش شده است. چند شهرستان در حال خرید یخچال تریلر به عنوان موقت morgues با توجه به تگزاس تریبون.

افسر ارشد پزشکی برای سن آنتونیو در بیمارستان Methodist جین Appleby ارسال شده در یک ویدیو هشدار داد که افراد جوان هستند و سیستم ایمنی بدن از ویروس را جدی ترین عوارض. او بازگو داستان 30 ساله بیمار که گفت: از حضور در “covid پارتی” که در آن مردم ظاهرا جمع آوری به ببینید که چه کسی خواهد شد دریافت کنید.

“فقط قبل از فوت بیمار آنها نگاه خود را و به آنها گفت:” من فکر می کنم من اشتباه کردم. من فکر کردم این یک جعل اما آن را نمی,'” Appleby گفت.

حتی پس از درخواست به صورت قابل توجهی بیشتر اکشن و افزایش عفونت و مرگ و میر بسیاری از رهبران دولت باید خودداری کردند در صدور نیازهای دقیق تر گفت: آنها دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن.

این کشور رویکرد به همه گیر شده است “داستان دو شهر” گفت: سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb. شمال شرقی متحده “به دنبال سرکوب ویروس” او گفت:, در حالی که دیگران مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا سعی در مدیریت گسترش به مردم آسیب پذیر است.

“بدون یکنواخت تر ایالات متحده رویکرد” گوتلیب توییتی جمعه “آن را سخت برای هر دو استراتژی به کار می کنند.”

تنش بیش ایالت قوانین شد بر روی صفحه نمایش در لوئیزیانا در شنبه هنگامی که به لیبریا جان ادم ادواردز موظف پوشش صورت در عمومی برای بسیاری از افراد 8 و در نور از افزایش تعداد مورد.

لوئیزیانا دادستان کل جف Landry, جمهوری, اخیرا صحبت کردن در مورد پتانسیل ماسک مورد نیاز در مدارس و نوشتن پنج شنبه در نامه ای به مقامات آموزش و پرورش است که چنین پوشش باید تشویق شوند اما لازم نیست که کلاس های رزومه.

ادواردز’ ماسک منظور اثر طول می کشد دوشنبه و اجازه می دهد تا parishes به انتخاب کردن اگر آنها ورود کمتر از 100 مورد در هر 100,000 نفر بیش از یک دوره دو هفته ای.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز جمهوری و همچنین اعمال یک ماسک نیاز پس از دولت ثبت بیش از 5600 موارد در هشت روز از ماه جولای. سفارش خود را اعلام کرد, روز شنبه, امر به 13 ایالت 82 استان ها از جمله برخی از می سی سی پی بزرگترین شهرستانها.

ماسک هنوز هم بحث برانگیز

یک گروه دو حزبی از 10 شهرداران از آلاباما بزرگترین شهرستانها نیز استدلال به نفع یک ایالت ماسک منظور گفتن رژیم صهیونیستی. کی Ivey یک جمهوری خواه که لازم بود به عنوان موارد باید به طور پیوسته صعود در دولت است. Ivey قبلا رد این ایده.

دیگر فرمانداران باید waffled در مورد اینکه آیا به مسئله ماسک مورد نیاز است که کارشناسان بهداشت می گویند کلیدی برای جلوگیری از انتقال.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه سعی در دستور ماسک در بهار اما حمایت کردن بعد از یک تورنت از انتقاد. او از نهاد شهرستان-توسط-شهرستان رویکرد نیاز به ماسک تنها در مکان های که در آن مقامات بهداشتی می گویند این ویروس گسترش است “بسیار بالا است.” در صفحه اول سرمقاله روز شنبه, the Columbus Dispatch گفت: حرکت بود “شبیه به بستن درب انبار پس از اسب فرار کرده اند.”

در ایالت متحده با ماسک سفارشات فرمانداران مشکل ترغیب مردم به پیروی. ده ها تن از شهرستانها در تگزاس یا حاضر به اجرا و یا تصمیم گرفتند از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت سفارش به پوشیدن ماسک ،

خواه فرماندار که بازگشایی طرح قبل از این ویروس افزایش در تگزاس گفت: موارد جدید انتظار می رود برای حفظ کوهنوردی پس از صعود تا رکوردهای جدید در طول این هفته و هشدار داده است که دولت را مجبور به بازگشت به خاموش شدن اگر مردم همچنان به سرپیچی از دستور ماسک.

“من ساخته شده روشن است که من ساخته شده این تصمیم دشوار برای یک دلیل: این بود آخرین ما بهترین تلاش به سرعت گسترش covid-19,” ابوت گفت KLBK-تلویزیون. “اگر ما نمی کند گسترش covid-19 … گام بعدی را باید مستند.”

دیگر بهداشت عمومی تلاش های مقامات محلی برآورده شده است با فشار به عقب از فرمانداران.

در گرجستان که گزارش یک رکورد 4,484 موارد جدید جمعه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف یک دموکرات اعلام کرد که او از عقب شهرستان را بازگشایی برنامه ریزی برای فاز اول آن در حالی که مقامات سعی کنید برای جلوگیری از افزایش موارد است. این حرکت جلب فوری ملامت از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه که نام آن را “غیرقابل اجرا” اما متوقف کوتاه از بی اعتباری آن است.

دیزنی باز می شود در میان خروش

در فلوریدا, والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات بازگشایی روز شنبه در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود به دنبال در چند روز.

بازگشایی cocurs به عنوان موج عظیمی از فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای این ویروس در هفته های اخیر. موارد تحت فشار قرار دادند در گذشته یک چهارم میلیون شنبه به عنوان فرماندار تگزاس ران DeSantis صادر دفاع از دولت تصمیم به بازگشت مدارس به کلاس های حضوری در ماه آینده.

“ما می دانیم وجود دارد بزرگ هزینه برای ارائه دسترسی برای فرد تحصیل برای دانش آموزان ما,” او گفت: در یک کنفرانس خبری روز شنبه در برادنتون در یک روز بود که 10,360 بیشتر موارد و 98 اضافی مرگ و میر سوم-راست بعد با حداقل 90 مرگ و میر. “خطر ابتلا به کورونا خوشبختانه برای دانش آموزان فوق العاده کم است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=kvlSZyHZm6Y]

“مردم می گویند خوب بچه ها ممکن است بردار در جامعه به دلیل این است که آنچه اتفاق می افتد در یک شیوع آنفولانزای اما آن را یافت شده است بارها و بارها به مردم باید در این نگاه و مطالعه در این خصوص در اروپا که مدرسه کودکان در واقع نمی بردار برای این” او گفت:.

“به هر دلیل آنها معمولا آلوده به پدر و مادر است. آنها معمولا نمی آلوده بزرگسالان است. مکان هایی که تا به حال مدارس باز شده دیده نمی شود مدارس منجر به افزایش شیوع ویروس.”

دولت دستور صادر شده توسط آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران برگ تصمیم گیری به مقامات محلی بر اساس ارزیابی خود را از خطرات بهداشتی.

فرماندار که فشار تهاجمی به بازگشایی فلوریدا ثابت شده است نیز گفت: او با توجه به بازگشایی میله که بسته شد دوباره در اواخر ماه گذشته.

“هنگامی که ما در گرفتن گزارش از بسته بندی, پارتی-نوع شرایط بود که بخشی از دستورالعمل” DeSantis گفت. “بنابراین در حال حاضر ما در حال ساخت هر گونه تغییرات. وضعیت موجود. ما می خواهیم به آن رای مثبت پایین.”

در کالیفرنیا مرگ و میر نزدیک به 7000 به عنوان مقامات مطرح شده جدید هشدار در مورد سریع جامعه گسترش و عواقب شوم اگر جلوتر عمومی نمی تواند تغییر رفتار آن است.

از صبح روز شنبه دولت را کشته بود در 6,958. مرگ روزانه بالغ را آغاز کرده اند که افزایش پس از یک ماه از خونتان موارد و بستری شدن در بیمارستان به کسب و کار بازگشایی و مردم بازگشت به عادات قدیمی و گردهمایی های اجتماعی.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti دوباره هشدار داد که ساکنان این شهر می تواند reimpose اجباری stay-at-home منظور باید شرایط ادامه به خراب شدن.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر روز پنجشنبه گفت که “هیچ چیز نمی تواند از روی میز در این بیماری همه گیر” اما او امیدوار است که “ما لازم نیست برای رفتن به عقب وجود دارد. من امیدوارم که ما به شکل یک راه برای مراقبت از هر یک از دیگر به طور معقول در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

نقاط داغ در سراسر جهان

بسیاری از نقاط جهان روبرو هستند تازه امواج از عفونت به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی اقتصاد خود را.

آفریقای جنوبی را تایید کرد coronavirus موارد دو برابر شده اند فقط در دو هفته به یک چهارم میلیون دلار و هند در روز شنبه تا به حال بزرگترین روزانه سنبله به عنوان عفونت خود را منتقل 800,000. موجی موارد افزایش شدید نگرانی در مورد نابرابر درمان در این بیماری همه گیر به عنوان ثروتمند ذخیره کردن تجهیزات پزشکی و استفاده از بیمارستان های خصوصی و فقیر جمعیت به ضعف امکانات عمومی.

در سطح جهان بیش از 12.6 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس و بیش از 563,000 فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گالری: Coronavirus صحنه 7-11-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/712covid/]

در کنیا برخی شده اند خشمگین یک روزنامه گزارش گفت: چند فرمانداران باید نصب فشرده-تجهیزات مراقبت در خانه های خود.

کشور خود را از دست داد اولین بار دکتر به covid-19 هفته گذشته است. “رفاه شغلی ایمنی و سلامت کارگران خط مقدم است غیر قابل مذاکره حداقل!!” کنیا و پزشکان و داروسازان و دندانپزشکان اتحادیه توییتی پس از دکتر مرگ است.

روز شنبه اتحادیه و دیگر گروه پزشکی خواست رئیس جمهور اوهورو کنیاتا به پیاده سازی یک وعده جبران خسارت بسته به سهولت “اضطراب و ترس است که در حال حاضر گریبانگیر کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

در هند است که گزارش جدید روزانه بالا از 27,114 موارد شنبه نزدیک به یک دوجین متحده تحمیل کرده اند بخشی از مستند در مناطق پر خطر. موارد شروع به پریدن کرد از 600,000 به بیش از 800,000 در نه روز. مردم در حال بسته بندی هند در بیمارستان های دولتی به عنوان بسیاری از آنها قادر به پرداخت هزینه های خصوصی و آنهایی که به طور کلی رعایت استانداردهای بالاتر از مراقبت.

در استرالیا, خارجه ویکتوریا گزارش 216 موارد جدید در 24 ساعت گذشته از رکورد 288 روز قبل. آن امیدوار جدید شش هفته مستند در ملبورن کشور دومین شهر بزرگ با جمعیت 5 میلیون خواهد محدود کردن گسترش.

در آمریکای لاتین که در آن نابرابری تیز است و برزیل و پرو در جهان پنج کشور بدترین ضربه های همه گیر و فراگیر از طریق این قاره رهبری با دو رئیس جمهور و قدرتمند مقامات تست مثبت در هفته گذشته.

در همین حال مقامات در جنوب ژاپنی در جزیره اوکیناوا گفت: ده ها تن از تفنگداران دریایی ایالات متحده آلوده شده اند در دو پایگاه وجود دارد در آنچه که می ترسید به شیوع بزرگ. به گفته مقامات نظامی خواسته است که رقم دقیق منتشر نمی شود.

“ما در حال حاضر قوی شک و تردید است که ارتش ایالات متحده گرفته شده کافی و پیشگیری از بیماری اقدامات” رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki به خبرنگاران گفت:.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Derek Hawkins, Marisa Iati و علامت برمن از واشنگتن پست; توسط جاناتان Lemire کارا آنا, تامارا سرسبز و مایک اشنایدر از آسوشیتد پرس; لوقا پول و لیلا میلر از لس آنجلس تایمز و توسط دیوید Fleshler از [فلوریدا] Sun Sentinel.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md., در روز شنبه. “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید برای سفر. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/712covid/. (نیویورک تایمز/ارین اسکات) “>
عکس
NYTNS
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در Bethesda, Md., در روز شنبه. “هنگامی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید برای سفر. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/712covid/. (نیویورک تایمز/ارین اسکات)

مردم را غوطه بزرگ در چلپ چلوپ کوه در دیزنی جهان در روز شنبه با پوشیدن ماسک به عنوان نیاز به حضور رسمی بازگشایی بعد از پادشاهی سحر و جادو در دریاچه Buena Vista, Fla. دیزنی بازگشایی دو فلوریدا پارک پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی. (AP/اورلاندو سنتینل/جو Burbank) “>
عکس
اورلاندو سنتینل
مردم را غوطه بزرگ در چلپ چلوپ کوه در دیزنی جهان در روز شنبه با پوشیدن ماسک به عنوان نیاز به حضور رسمی بازگشایی بعد از پادشاهی سحر و جادو در دریاچه Buena Vista, Fla. دیزنی بازگشایی دو فلوریدا پارک پادشاهی سحر و جادو و حیوانات پادشاهی. (AP/اورلاندو سنتینل/جو Burbank)

کارگران استراحت برای ناهار جمعه جدا با پانل های پلاستیکی در کره متعلق به شرکت K. P. Textil در سن میگوئل پتپا گواتمالا. کارکنان بازگشت به کار پس از قرنطینه بیش از یک ماه است. (AP/Moises کستیللو) “>
عکس
AP
کارگران استراحت برای ناهار جمعه جدا با پانل های پلاستیکی در کره متعلق به شرکت K. P. Textil در سن میگوئل پتپا گواتمالا. کارکنان بازگشت به کار پس از قرنطینه بیش از یک ماه است. (AP/Moises کستیللو)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesNovagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir