کمدن افسر پلیس متهم خفگی دانش آموز دبیرستان

این کمدن اداره پلیس است رها یک افسر وظایف خود را در انتظار رسیدگی به یک حادثه که در آن او گزارش خفه یک کمدن فرویو ،

کمدن رئیس پلیس بو وودی دعوت اعضای رسانه های محلی به دفتر خود را به بحث در مورد یک حادثه نشان داد که افسر جیک پری ظاهر می شود به خفه کردن یک کمدن فرویو دبیرستان, دانش آموز, بلند کردن او از زمین در حالی که تلاش برای دستگیری او. پری اختصاص داده بود به کار به عنوان یک افسر منابع مدرسه در مدرسه این ماه است.

“از آنجا که از این فیلم دیدم و موثر بلافاصله افسر Perry شده است رها از وظایف خود را در انتظار بررسی و نتیجه آن را” وودی گفت. “من فقط می خواستم همه بدانند که از جمله شهردار که به عنوان رئیس پلیس من قصد ندارم به تحمل سوء رفتار از افسران از این گروه است.”

وودی گفت که او تا به حال دیده می شود تصویری ارسال به Facebook که به او گفته بود به پری و که افسر بود و با توجه به اظهارات محققان. یک بخش تحقیقات جنایی کاپیتان اختصاص داده شده است به بررسی.

وودی گفت که دانش آموز و پدر و مادر او نیز در مصاحبه ها و که او تا به افسران در حال حاضر در دبیرستان به فیلم. او تایید کرد که پری با پوشیدن بدن اما گفت که او تا به حال دیده نشده از فیلم.

پس از تحقیقات کامل است این یافته ها را به شهردار و ساخته شده که رئیس گفت. او گفت: استفاده از زور در این ویدئو به نظر می رسد به “بیش از حد.”

وودی گفت که پری شده با اداره پلیس برای دو یا سه سال است. افسر گفت: رئیس بود که او در پاسخ به یک گزارش از مبارزه و تلاش برای دستگیری دانش آموز وودی گفت.

در بیانیه ای کامدن (آرکانزاس) فرویو مدرسه منطقه گفت: منطقه آگاه بود از این حادثه.

“من مطلع شده است که افسر درگیر شده است رها وظیفه در انتظار بررسی توسط CPD,” سرپرست فرد لیلی در بیانیه ای گفت:. “CFSD را به طور کامل همکاری با CPD را بررسی است. به منظور جلوگیری از حادثه مشابه از وقوع در آینده CFSD کار خواهد کرد با CPD به اطمینان حاصل شود که زمان سیاست ها و روش های برای همه SRO را مستقر در CFSD مدارس در حال بررسی و تجدید نظر در صورت لزوم. CFSD را اولویت اول است و ادامه خواهد داد به ارائه آموزش عالی به همه ما در یک محیط امن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید