دوربین دنده بازار باز می شود صنعت شهرستان HQ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صنعت شهر جدید و در عین حال یکی دیگر از شرکت در رسانه های فن آوری کسب و کار.

MPB, یک بازار آنلاین که در آن عکاسان می توانند خرید, فروش و تجارت دنده باز از 20 ، 000 فوت مربع ستاد در غروب آفتاب پارک بروکلین مجتمع با توجه به سرمایه گذاری که صاحب ملک.

بریتانیا مبتنی بر MPB قصد دارد با استفاده از صنعت شهرستان در دفتر خود در آمریکای شمالی ستاد. MPB اولین فرود در نیویورک سه سال پیش با یک اتاق در منهتن Flatiron منطقه.


این شرکت در سال گذشته افزایش حدود 11 میلیون دلار در سری C بودجه به رشد آن پلت فرم برای عکاسان و فیلمبرداران.

صنعت شهر 16-ساختمان 6 میلیون فوت مربع تولید و اداری پردیس در حال حاضر در صفحه اصلی به یک لیست طولانی از شرکت های رسانه ای. که شامل استودیو انیمیشن باک, فیلم تولید تجهیزات مرکز netflix uk & ireland, live-streamer B زندگی می کنند و LiteGear. Condé Nast مواد غذایی را بدست آورد و خورد جدی نیز استودیو وجود دارد.

“با علاوه بر این از MPB ما خدمات است که به جای تمام سطوح از سازندگان از عکاسان آزاد به تاسیس تولید خانه” Kathe تعقیب مدیر لیزینگ در صنعت شهرستان در بیانیه ای گفت:.

شهر برنامه ریزی کمیسیون در حال بررسی یک rezoning طرح است که اجازه می دهد صنعت شهرستان را صاحبان—یک گروه سرمایه گذار به رهبری کوشک سرمایه املاک و مستغلات همکاران و جیمز تاون LP—به احداث سه ساختمان افزایش پیچیده خرده فروشی و گزینه های اضافه کردن کلاس های درس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>