کمپین دلار جریان به عنوان قانونگذاران بحث دولت وثیقه قانون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان بحث بر سر نیویورک وثیقه قانون با شدت گرفتن در دولت و کنگره عدالت کیفری منافع قریب صدها هزار دلار به قانونگذاران ایالتی که تصمیم خواهد گرفت که آیا برای اصلاح, اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد.

سوابق نشان می دهد نیویورک نمایندگان مجلس و احزاب سیاسی از ماه ژوئن تا اواسط ماه فوریه reeled در حداقل $360,000 از پلیس اتحادیه های کارگری و اجرای قانون دیگر گروه های سازمان است که باید به شدت محکوم کرد اصلاحات.

در طول همان مدت زمان پلیس گروه کارگردانی بیش از 75000 دلار به شش حزب دموکرات از لانگ آیلند قانونگذاران که پشتیبانی از تلاش ها برای عقب بخشهایی از قانون و یا تغییر سیستم وثیقه ساختار. پلیس اتحادیه های کارگری و اجرای قانون دیگر گروه ها به حداقل $15,000 به دولت سنسور. مونیکا مارتینز جان بروکس و تاد Kaminsky.


در مقایسه با دولت های دیگر سناتور دموکرات دایان ساوینو که منطقه شامل بخشی از استاتن آیلند به احتمال زیاد با دریافت پول بیشتر از اجرای قانون گروه از ماه ژوئن تا اواسط ماه فوریه. مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد او دریافت بیش از $23,500 از آن گروه در طول زمان.

اجرا شده در ابتدای سال به قید وثیقه تغییرات حذف پول نقد وثیقه برای اکثریت گسترده ای از بزه و خشونت پرهیزی در موارد جرم.

در طرف دیگر از بحث کمی شناخته شده گروه پشتوانه عدالت کیفری اصلاحات داده است حداقل $49,000 به قانونگذاران ایالتی و مبارزات سیاسی پس از ماه ژوئن بیش از $160,000 از آغاز تا سال 2018 است.

این گروه تحت عنوان عادلانه و امن, NY, PAC, بودجه در بخش صندوق های تامینی اجرایی دانیل لوئب. این گروه با صدور بیانیه ای گفت: این افتخار برای حمایت از نامزدها که پیشرفته pretrial اصلاحات و آزادی مشروط تغییرات, در میان موضوعات دیگر.

لوئب نیز کمک کننده برای نیویورک آمریکا برای عدالت یک گروه که پشت عدالت کیفری اصلاحات و عقب نشینی در برابر تماس از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به لغو قرار وثیقه قانونی است.

این معلوم نیست که آیا قانونگذاران ایالتی را تغییر وثیقه قانون است. در هر صورت وثیقه قانون همچنان یکی از شدیدترین بحث این جلسه اغلب برجسته ایدئولوژیک شکاف بین متوسط دموکرات که می خواهید به رول بخش هایی از قانون و لیبرال متمایل قانونگذاران که مقاومت کرده اند.

حزب دموکرات در این ماه شناور یک طرح است که از بین بردن پول نقد وثیقه به طور کامل اما به قضات بیشتر در اختیار بیش از است که از زندان آزاد شده قبل از محاکمه.

وثیقه قانون را دور با بازداشت پیش از محاکمه برای بسیاری از جنحه و خشونت پرهیزی در موارد. تحت سنا دموکرات پیشنهاد یک قاضی می تواند نگه داشتن کسی در بازداشت پیش از محاکمه برای برخی جرایم ناشی از نفرت و خشونت و جنایت همراه با جرایمی که منجر به مرگ است.

این پیشنهاد را نیز اجازه می دهد برای مجرمین برگزار می شود, در بازداشت پیش از محاکمه اگر چه جزئیات نامشخص باقی می ماند.

عدالت کیفری اصلاح طلبان و دفاع جنایی سازمان را تقبیح کرده اند طرح این استدلال که به قضات بیشتر در اختیار بیش از که باقی می ماند در زندان پیش از محاکمه اجازه خواهد داد که به صورت نژادی و نابرابری.

وثیقه قانون بخشی از انگیزه این مورد Kalief Browder دستگیر شد و در سن 16 سالگی و متهم به سرقت یک مرد از کوله پشتی خود را. او پس از صرف سال در بازداشت و مورد کاهش یافته بود. Browder بعد خودش را کشته بود.

“هرگز فراموش نکنید این مرد جوان که برای همیشه مرگ جوان” گفت: Assemblymember والتر Mosley در سخنرانی خود در یک تجمع در حمایت از وثیقه قانون در این هفته. این دموکرات یکی از چندین نمایندگان مجلس که عضو این جمعیت در کنگره.

این گروه تا به حال فارغ پیام: هیچ حرکت صعودی در قانون فعلی است.

رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده در دفاع از این پیشنهاد پنج شنبه و گفت: وجود خواهد داشت خاص “گارد ریل” برای قضات ذکر زمان به قید وثیقه سیستم در حال حاضر دارای قضایی نيست.

“پیشنهاد ما مترقی ترین نوع راه حل برای این مشکل خاص,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>