کانادا فشارها برای به تعویق انداختن

Category: آرکانساس Comments: No comments

توکیو — توکیو بازی های المپیک می رویم به اتفاق می افتد-اما تقریبا قطعا در سال 2021 به جای اینکه در مدت چهار ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

این روشن شد بعد از کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد که با توجه به تعویق افتادن. عمده المپیک کشورهای مانند کانادا و استرالیا اضافه شده اند فشار با گفتن آنها را نمی خواهد اگر بازی ها صحنه این سال است.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ ارسال نامه ای به ورزشکاران در توضیح این تصمیم و به همین دلیل ممکن است تا زمانی, در حالی که همچنین با اذعان به تمدید جدول زمانی ممکن است محبوب.

“من می دانم که این وضعیت بی سابقه ای برگ بسیاری از سوالات خود را باز” باخ نوشت. “من هم می دانم که این رویکرد منطقی ممکن است در خط با احساسات بسیاری از شما را از طریق رفتن.”

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ

کمیته بین المللی المپیک که در حرکت اجتناب ناپذیر به نظر می رسید برای یک هفته با فشار روزافزون از همه محله — ورزشکاران, حامیان, پخش و بیش از 200 کمیته ملی المپیک و فدراسیون بین المللی ورزش.

مدت کوتاهی پس از باخ بیانیه کانادا کمیته ملی المپیک گفت: آن را نمی خواهد ارسال تیم به المپیک مگر اینکه بازی ها به تعویق افتاد, یک سال. استرالیا با صدور بیانیه ای گفت این بود ارائه مشاوره به ورزشکاران خود را برای آماده سازی برای بازی های المپیک در سال 2021.

جهانی دو و میدانی جمهور Seb کو با ارسال نامه ای به باخ و گفت که برگزاری بازی های المپیک در ماه جولای “است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب.” او مشخص شده تعدادی از دلایل از جمله رقابتی و انصاف و احتمال ورزشکاران خواهد overtrain اگر با توجه به برنامه فشرده و عدم اطمینان ناشی از سفارشات در بسیاری از کشورها محرومیت مردم از ورزشگاه و سالن تمرین.

ملی کمیته المپیک در برزیل و اسلوونی نیز خواستار به تعویق افتادن تا 2021. نروژ المپیک بدن گفت: آن را نمی خواهید ورزشکاران رفتن به توکیو تا بهداشت جهانی بحران تحت کنترل است.

ایالات متحده حاکم بدن از شنا و آهنگ — دو تا از سه ردیف بالا تابستانی ورزشی — تا به حال نام خود را ملی المپیک به مقام های فشار برای به تعویق افتادن.

ژاپن سیاستمداران سقوط در خط سرعت به عنوان آنها بیدار به باخ حرکت می کند.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه در سخنرانی خود در یک جلسه مجلس گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو اجتناب ناپذیر خواهد بود و اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تکمیل راه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر آن را دشوار است به نگه دارید (بازی) در یک تصمیم تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر به عنوان ما فکر می کنیم که ورزشکاران ایمنی میباشد,” او گفت:.

آبه گفت که او امیدوار است کمیته بین المللی المپیک را یک تصمیم اولیه آن است که اگر به تعویق افتاد, به این دلیل که فرایند شامل مقدار زیادی از کار و شروع باید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

توکیو فرماندار Yurko Koike تکرار آبه.

“کمیته بین المللی المپیک را به طور کامل بررسی آنچه که به انجام بیش از چهار هفته بعدی و در آن فرایند است که کلمه (تعویق) ممکن است شامل” او گفت:.

کمیته بین المللی المپیک دارای بسیاری از کارت در هر تغییر زمان املای در شهر میزبان قرارداد امضا شده در سال 2013 بین کمیته بین المللی المپیک ، کمیته المپیک و شهر توکیو است.

ژاپن به طور رسمی هزینه های $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک, اما یک حسابرسی ملی این رقم را بیش از دو برابر این مقدار است. این لایحه است که مطمئن شوید که برای افزایش هر تعویق افتادن.

کمیته بین المللی المپیک یک صندوق ذخیره حدود 2 میلیارد دلار به جزر و مد خود را بیش از و همچنین دارای بیمه در مقابل به تعویق افتادن یا لغو.

“مردم در انتظار است و پشتیبانی از به تعویق افتادن بنابراین نمی توان آن را یک معامله بزرگ” جف کینگستون که مطالعات سیاست ژاپن در دانشگاه توکیو گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. “مردم در حال راه بیشتر نگران عواقب اقتصادی.”

دانش آموزان از اروگوئه ژست برای عکس در حلقه های المپیک در خارج از استادیوم المپیک در توکیو در روز شنبه. کانادا گفت: یکشنبه شب آن را نمی خواهد ارسال آن تیم در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در جریان است و این کشور خواستار به تاخیر بیاندازد. کمیته بین المللی المپیک در دیدار با مقامات مختلف به بحث وضعیت های المپیک که شروع جولای 24. (AP/Gregorio Borgia) “>
عکس AP
دانش آموزان از اروگوئه ژست برای عکس در حلقه های المپیک در خارج از استادیوم المپیک در توکیو در روز شنبه. کانادا گفت: یکشنبه شب آن را نمی خواهد ارسال آن تیم در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در جریان است و این کشور خواستار به تاخیر بیاندازد. کمیته بین المللی المپیک در دیدار با مقامات مختلف به بحث وضعیت های المپیک که شروع جولای 24. (AP/Gregorio Borgia)

سابق کمیته بین المللی المپیک مدیر بازاریابی Michael Payne گفت: این تاخیر ممکن است کار به استفاده از IOC و ژاپن است.

“چه بهتر از پلت فرم است که وجود دارد رفتن به از بازی های المپیک زمانی که جهان کشیده است از طریق ویروس” Payne گفت: AP در مصاحبه یکشنبه, فقط قبل از کمیته بین المللی المپیک اعلام. “شما پویا است که خواهد شد و حتی قوی تر برای ژاپن و سایر نقاط جهان. اما شما در حال رفتن به یک جاده سخت گرفتن وجود دارد.”

ورزش در 03/23/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>