کانادا و اقیانوس آرام اعلام کرد ما 500 میلیون دلار بدهی ارائه

Category: وب وایر Comments: No comments

Canadian Pacific Railway محدود (“CP”) (TSX:CP)(NYSE:CP) اعلام کرد که آن تماما متعلق به شرکت تابعه کانادا و اقیانوس آرام شرکت راه آهن است صدور US$500 میلیون 2.050% یادداشت با توجه 2030.

معامله انتظار می رود به در مارس 5, 2020, منوط به رضایت مرسوم بسته به شرایط.

خالص درآمد حاصل از این ارائه خواهد شد استفاده می شود در درجه اول برای کاهش و refinancing از برجسته بدهی و به صورت کلی اهداف شرکت. تا زمانی که مورد استفاده برای مقاصد خالص درآمد حاصل ممکن است سرمایه گذاری در کوتاه مدت درجه سرمایه گذاری اوراق بهادار و یا بانک سپرده.

مشترک کتاب-در حال اجرا به مدیران بدهی ارائه می Barclays Capital Inc., Citigroup Global Markets Inc., HSBC اوراق بهادار (ایالات متحده), Inc., Morgan Stanley & Co. LLC, BofA اوراق بهادار, Inc. ولز فارگو و اوراق بهادار, LLC. شرکت مدیران BMO Capital Markets Corp CIBC بازارهای جهانی Corp., RBC Capital Markets LLC, اسکوشیا سرمایه (ایالات متحده), Inc., SMBC Nikko Securities America, Inc. و Desjardins اوراق بهادار, Inc.

ارائه شده است که ساخته شده به موجب موثر قفسه بیانیه ثبت نام قبلا ثبت شده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از “SEC”). نسخه هایی از این اسناد ممکن است به دست آمده و بدون شارژ از SEC در www.sec.gov. متناوبا, شما ممکن است درخواست کپی از دفترچه مکمل و همراه با دفترچه برای ارائه از طریق تماس با Barclays Capital Inc., قابل توجه: دفترچه گروه c/o Broadridge مالی راه حل های 1155 لانگ آیلند خیابان, Edgewood, NY 11717 تلفن: 1-888-603-5847; Citigroup Global Markets Inc., c/o Broadridge مالی راه حل های 1155 لانگ آیلند خیابان, Edgewood, NY 11717 تلفن: 1-800-831-9146; HSBC اوراق بهادار (ایالات متحده), Inc., 452 Fifth Avenue, New York, New York, 10018 تلفن: 1-866-811-8049 ایمیل: [email protected] و Morgan Stanley & Co. LLC, Attn: دفترچه وزارت 180 Varick خیابان, 2nd Floor, نیویورک, NY, 10014, تلفن: 1-866-718-1649;

این آزادی مطبوعات نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار و نه وجود خواهد داشت هر گونه فروش این اوراق بهادار در کانادا و یا در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت. تحت شرایط ارائه underwriters توافق کرده اند به ارائه یا فروش این اوراق بهادار در کانادا و یا به هر ساکن کانادا است.

رو به جلو به دنبال بیانیه

انتشار اخبار این شامل برخی به دنبال اطلاعات و به دنبال اظهارات (جمعی “به دنبال اطلاعات”) در معنای قوانین اوراق بهادار قابل. به دنبال اطلاعات شامل, اما نه محدود به, اظهارات, مورد انتظارات, اعتقادات, برنامه, اهداف, اهداف فرضیات و اظهارات در مورد آینده ممکن است حوادث و شرایط و نتایج عملیات و یا عملکرد. به دنبال اطلاعات ممکن است شامل اظهارات با کلمات و یا عناوین مانند “انتظارات مالی”, “کلید پیش فرض”, “پیش بینی” “باور”, “انتظار”, “برنامه ریزی”, “را”, “چشم انداز”, “باید” و یا کلمات مشابه نشان می دهد آینده نتایج. این نسخه ها شامل جلو به دنبال اطلاعات مربوط, اما نه محدود به استفاده از درآمد حاصل از ارائه از جمله کاهش و refinancing از برجسته بدهی و زمان و تکمیل پیشنهاد بدهی ارائه شده است.

رو به جلو-به دنبال اطلاعات موجود در انتشار اخبار این است که بر اساس انتظارات برآورد پیش بینی ها و مفروضات با توجه به CP تجربه و ادراک خود را از روند تاریخی و شامل, اما نه محدود به انتظارات برآورد پیش بینی و مفروضات مربوط به: ارز, نرخ موثر مالیات, نرخ خرید و فروش زمین و بازنشستگی درآمد; آمریکای شمالی و رشد اقتصاد جهانی; کالا تقاضا رشد پایدار صنعتی و کشاورزی تولید; قیمت کالاها و نرخ بهره; عملکرد ما دارایی ها و تجهیزات; کفایت از ما بودجه هزینه های سرمایه ای در انجام ما طرح کسب و کار; توانایی ما برای تکمیل سرمایه ما و نگهداری پروژه ها در جدول زمانی پیش بینی شده; قوانین و مقررات و سیاست های دولت; در دسترس بودن و هزینه نیروی کار و خدمات و زیرساخت ها و رضایت اشخاص ثالث تعهدات خود را به CP. اگر چه CP معتقد است که انتظارات برآورد پیش بینی و پیش فرض های منعکس شده در به دنبال اطلاعات ارائه شده در اینجا مناسب از تاریخ در این خصوص می تواند وجود داشته باشد هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را به اثبات می شود درست است.

بی اعتماد باید قرار داده نمی شود به دنبال اطلاعات به عنوان نتایج واقعی ممکن است مادی از آن بیان یا ضمنی به دنبال اطلاعات. ماهیت خود CP را به دنبال اطلاعات شامل خطرات ذاتی و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از جلو, اطلاعات, از جمله, اما نه محدود به عوامل زیر است: ناتوانی در تکمیل و تامین مالی به موقع و یا در تمام با توجه به در میان دلایل دیگر شرایط برای بسته شدن برآورده نشده; تغییرات در استراتژی های کسب و کار; به طور کلی در آمریکای شمالی و اقتصادی جهانی اعتبار و شرایط کسب و کار; خطرات مرتبط با تولید محصولات کشاورزی مانند شرایط آب و هوایی و حشرات جمعیتهای در دسترس بودن و قیمت انرژی کالا; اثر رقابت و قیمت گذاری فشارهای; صنعت ظرفیت; تغییرات تقاضا در بازار; تغییرات در قیمت کالاها; عدم قطعیت در اطراف زمان و حجم کالاهای در حال حمل از طریق CP; تورم; تغییرات در قوانین و مقررات و سیاست های دولت از جمله مقررات نرخ; تغییرات در مالیات و نرخ مالیات; بالقوه را افزایش می دهد در تعمیر و نگهداری و هزینه های عملیاتی; تغییرات در قیمت سوخت; قطعیت از تحقیقات و رسیدگی و یا انواع دیگر از دعاوی و دادخواهی; کار اختلافات; خطرات و بدهی ناشی از derailments; حمل و نقل کالاهای خطرناک; زمان تکمیل سرمایه و پروژه های تعمیر و نگهداری; ارز و نوسانات نرخ بهره; اثر تغییر در شرایط بازار و نرخ تنزیل در موقعیت های مالی از برنامه های بازنشستگی و سرمایه گذاری; محدودیت های تجاری و یا دیگر تغییرات در تجارت بین المللی ترتیبات; تغییر آب و هوا; و رویدادهای مختلف است که می تواند مختل کردن عملیات از جمله آب و هوایی شدید مانند خشکسالی و سیل و بهمن و زمین لرزه, و, امنیت, حملات نیز تهدیدات امنیتی و دولتی در پاسخ به آنها و تغییرات تکنولوژیکی. موارد فوق لیستی از عوامل جامع نیست. این و دیگر عوامل دقیق از زمان به زمان در گزارش های ثبت شده توسط CP با اوراق بهادار تنظیم کننده در کانادا و ایالات متحده است. مرجع باید به “عوامل خطر” و “مدیریت بحث و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات – به دنبال اطلاعات” در CP سالانه و گزارش موقت در فرم 10-K و 10-Q.

رو به جلو-به دنبال اطلاعات موجود در انتشار اخبار این ساخته شده است از تاریخ در این خصوص. به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون CP متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی عموم و یا در غیر این صورت تجدید نظر به دنبال کسب اطلاعات و یا موارد فوق مفروضات و خطرات مؤثر بر چنین به دنبال اطلاعات آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

در مورد کانادا و اقیانوس آرام

کانادا و اقیانوس آرام است که یک قاره راه آهن در کانادا و ایالات متحده آمریکا با لینک مستقیم به بنادر بزرگ در غرب و شرق سواحل. CP فراهم می کند و آمریکای شمالی به مشتریان راه آهن رقابتی خدمات با دسترسی به بازارهای کلیدی در هر گوشه ای از جهان. CP در حال رشد با مشتریان خود ارائه مجموعه ای از حمل و نقل حمل و نقل, خدمات, راه حل های لجستیک و زنجیره تامین تخصص. CP-IR

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>