تحقیقات سرطان خروجی همچنان به افزایش با بالا ترین کیفیت مقالات آینده از موسسات در ایالات متحده و چین

Category: وب وایر Comments: No comments

تعداد تحقیقات سرطان مقالات منتشر شده در مجلات فهرست شده در طبیعت شاخص افزایش 25.8 درصد بین 2015 و 2019. این است که چهار برابر رشد به صورت کلی مقاله خروجی در این دوره است. با توجه به مقاله اشتراک گذاری – کلید متریک از طبیعت شاخص توضیح داده شده در زیر توجه داشته باشید – موسسات در آمریکای شمالی و چین ساخته شده تا 20 نظر با کیفیت بالا و خروجی تحقیقات در مجلات ردیابی توسط طبیعت شاخص. در واقع هنگامی که تجزیه و تحلیل خروجی با استفاده از مقالات به اشتراک گذاری از کشورهای مختلف چین خروجی در تحقیقات سرطان توسط رز در اطراف 114.9 درصد بین 2015 و 2019 را گرفتی با ضریب پنج درصد رشد از کانادا بعدی سریعترین افزایش کشور در تحقیقات سرطان با 24.2 درصد رشد در طول دوره. آمار مشخص شد با استفاده از هر دو طبیعت شاخص و ابعاد پایگاه داده می شوند و در آخرین طبیعت شاخص مکمل که بر سرطان.

این مکمل همچنین تجزیه و تحلیل ظهور و توزیع تحقیقات سرطان کمک های مالی با استفاده از داده ها از ابعاد درون مرتبط تحقیق سیستم اطلاعات ارائه شده توسط دیجیتال علم است. اگر چه موسسه ملی سرطان (NCI) در ایالات متحده است که تا کنون بزرگترین حامی مالی از سرطان تحقیقات ملی در علوم طبیعی پایه در چین اختصاص داده شده بیشتر فرد کمک های مالی از مقدار کوچکتر و کمیسیون اروپا به طور متوسط اعطای اندازه 40 درصد بزرگتر از NCI است.

بهبود نتایج برای برخی از انواع سرطان مانند سرطان پوست یا موفق استراتژی های پیشگیری مانند سرطان گردن رحم و ارائه نمونه از چگونگی این سرمایه گذاری قابل توجهی در پژوهش پرداخت. این مکمل همچنین نشان می دهد که بسیاری از آخرین درمان مانند جراحی رباتیک برای سرطان پروستات در دسترس نیست در کشورهایی که 70 درصد مرگ ناشی از سرطان رخ می دهد.

دیوید Swinbanks بنیانگذار طبیعت شاخص گفت: “ما گاهی اوقات شنیدن در مورد عدم تطابق بین سرمایه گذاری در تحقیقات سرطان و نتایج بیمار. این مکمل نشان می دهد که خروجی تحقیقات سرطان در حال افزایش است به طور قابل توجهی با همکاری قوی در داخل کشور و در سطح بین المللی اما این است که محور خاص مناطق و کشورها. تجزیه و تحلیل هایی از این مهم هستند زیرا آنها بر نیاز به پیدا کردن راه برای آوردن آخرین تحولات و پیشرفت ها در پیشگیری از سرطان و درمان به مناطق که در آن وجود دارد در حال حاضر نرخ پایین از زنده ماندن است.”

ویژگی های بیشتر در این مکمل شامل پروفیل های سه نوظهور محققان با همکاری شبکه های شناسایی شده با استفاده از ترکیبی از داده های از طبیعت شاخص ها و ابعاد.

توجه داشته باشید: طبیعت شاخص یکی از شاخص های نهادی پژوهش عملکرد. معیارهای تعداد و به اشتراک گذاری استفاده می شود به منظور طبیعت شاخص لیست بر اساس یک نهاد یا کشور انتشار خروجی در 82 علوم طبیعی مجلات انتخاب شده در اعتبار توسط پانل مستقل از دانشمندان برجسته در زمینه های خود را. طبیعت شاخص به رسمیت می شناسد که بسیاری از دیگر عوامل باید در نظر گرفته شود که با توجه به تحقیقات کیفیت و عملکرد سازمانی; طبیعت شاخص معیارهای باید به تنهایی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ارزیابی موسسات و یا افراد است. طبیعت داده ها از شاخص ها و روش شفاف و در دسترس تحت creative commons در natureindex.com.

در مورد اسپرینگر طبیعت

برای بیش از 175 سال اسپرینگر طبیعت پیشرفت شده است کشف با ارائه بهترین خدمات ممکن است به کل جامعه پژوهش. ما کمک به محققان کشف ایده های جدید مطمئن شوید که تمام تحقیقات ما منتشر می کنیم مهم است قوی و می ایستد تا به هدف موشکافی که آن را می رسد مربوط به همه مخاطبان در بهترین ممکن است فرمت و می توان کشف, دسترسی, استفاده, استفاده مجدد و به اشتراک گذاشته. ما از کتابداران و موسسات با نوآوری در فن آوری و اطلاعات و ارائه کیفیت چاپ و نشر و حمایت از جوامع است.

به عنوان یک پژوهش ناشر Springer طبیعت به مارک های قابل اعتماد از جمله Springer, طبیعت, تحقیق, BMC, انتشارات palgrave Macmillan و علمی آمریکایی است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید springernature.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>