جشنواره کن سال 2020 : رسمی مطبوعاتی

Category: وب وایر Comments: No comments

پس از رئیس جمهور فرانسه’ بیانیه ما اذعان کرد که به تعویق افتادن 73 بین المللی جشنواره فیلم کن در ابتدا در نظر گرفته شده برای پایان ماه ژوئن به آغاز ماه جولای است و دیگر یک گزینه است.
 
آن است که به وضوح دشوار است فرض کنیم که Festival de Cannes برگزار می شود در این سال در شکل اصلی آن است.

با این وجود پس از عصر روز گذشته ما را در آغاز بسیاری از بحث و گفتگو با متخصصان در فرانسه و خارج از کشور. آنها معتقدند که Festival de Cannes یک ستون ضروری برای صنعت فیلم باید بررسی تمام احتمالات اجازه می دهد برای حمایت از سینما با ساخت کن 2020, واقعی, در یک راه یا دیگری.
 
زمانی که بحران بهداشت و درمان که قطعنامه همچنان اولویت از همه می گذرد ما را به تکرار و اثبات اهمیت سینما و نقشی که آن کار هنرمندان حرفه ای فیلم و تئاتر و مخاطبان خود را بازی در زندگی ما است. این است چگونه Festival de Cannes و Marché du Film قصد کمک می کند. ما متعهد به آن است و ما می خواهم برای تشکر از هر کسی که با ما طرف مقامات دولتی (جشنواره کن’ شهرستان هلی وزارت فرهنگ CNC) صنایع اعضا و همچنین شرکای ما.
 
هر و هر کس می داند که بسیاری از ابهامات هنوز هم حاکم بر بین المللی وضعیت سلامت. ما امیدواریم که قادر به برقراری ارتباط بی درنگ در مورد این اشکال که در این جشنواره کن سال 2020 طول خواهد کشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>