Canoeists گله به بوفالو رودخانه

Category: آرکانساس Comments: No comments

زیر آسمون کبود — Canoeists آمار بوفالو ملی رودخانه در droves پنج شنبه.

بیش از 50 وسایل نقلیه پارک شده در “قرار” در نزدیکی زیر آسمون کبود ظهر.

پیش بینی های به نام آفتاب و درجه حرارت در 80s. برخی از پزشکان معتقدند اشعه ماوراء بنفش تنزل coronavirus و بسیاری از مردم آماده بودند که پزشکی روز شنبه به عنوان آنها slathered در کرم های ضد آفتاب و منتظر برای دریافت بر روی آب است.

این اولین بار بود که واقعا گرم روز در هفته است که رسما رخصتی بهار برای بسیاری از مدارس هر چند هنوز معلوم نیست که آیا در کلاس های حضوری را reconvene باقی مانده از ترم در مدارس سراسر آرکانزاس است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Outfitters کار می کرد به تلو تلو خوردن تعداد زیادی از مردم راه اندازی قایق در همان زمان. آنها در تلاش بودند به اطاعت از دولت فدرال و هدایت را از داشتن جمعیت از 10 یا بیشتر مردم به عنوان یک راه برای بلانت گسترش covid-19.

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم” گفت: Jon Trublood, رودخانه, مدیر بوفالو, هوای آزاد, مرکز یک outfitter در زیر آسمون کبود. “اما وجود دارد هیچ راهی برای ما برای کنترل آنچه دیگر outfitters در حال انجام است.”

Trublood وجود دارد گفت: پنج outfitters که اجاره یا باد کردن کیکس اگر چه برخی از آنها در درجه اول در خدمت بخش های دیگر رودخانه است.

تاسیس در سال 1972 به عنوان اول آمریکا ملی رودخانه بوفالو ملی رودخانه جریان آزادانه برای 135 کیلومتر است و یکی از معدود باقی مانده undammed رودخانه ها در کمتر از 48 متحده با توجه به nps.gov/buff.

“هنگامی که شما در رسیدن, آماده شدن برای سفر از در حال اجرا رپیدز به آرام استخر در حالی که احاطه شده توسط عظیم bluffs به شما به عنوان کروز از طریق کوه اوزارک پایین به رودخانه سفید” با توجه به وب سایت.

در حالی که بسیاری از کسب و کار بسته به دلیل covid-19 گیر آمریکایی ها تشویق شده اند به خارج و گرفتن برخی از ورزش.

اما سه نفر از امریکا بهترین و شناخته شده ترین پارک های ملی — Yellowstone, Grand Teton و کوه های بزرگ اسموکی — بسته شده اند برای کمک به جلوگیری از ازدحام و گسترش coronavirus با توجه به خدمات پارک های ملی.

در حالی که جمعیت نیست که در بوفالو رودخانه توسط midmorning پنج شنبه وجود دارد بیش از 10 نفر در قرار داده شده است در منطقه ای نزدیک زیر آسمون کبود. برای اکثر مردم ایستاده بودند 6 فوت از هم جدا.

جارد بویل از راجرز گفت: خانواده اش پیاده به لاک پشت منقار دار تخته سنگ در روز چهارشنبه و تصمیم به شناور بوفالو در روز پنج شنبه.

“این سخت است برای فاصله اجتماعی در دنباله” او گفت:. “ما سعی کردیم اما دنباله بسیار باریک در مکان.”

بویل گفت که او می تواند بشنود پدر و مادر فریاد “اجتماعی فاصله” در بچه های خود را در دنباله.

“با این قرنطینه ما انجام داده ایم بخش ما” بویل گفت.

“من هم بزنید دیوانه” گفت: آنا لین بویل بویل 11-year-old daughter.

میچل گریفیث یک مدیر در پیوریتن قهوه و آبجو در فایت آماده بود برای راه اندازی یک قایق رانی در جراحی کریک در روز پنج شنبه صبح.

“من تنها می تواند نشستن در اطراف خانه برای مدت طولانی قبل از من باید برای انجام کاری در خارج از منزل,” او گفت:.

گریفیث گفت: او همچنین شناور رودخانه پنج شنبه.

“این خوب است به خارج شدن از خانه گفت:” لوکاس سیمونز از فایت در حالی که او دو پسر, جک, 7 و Leighton, 5, پخش در رودخانه در جراحی نهر راه اندازی سایت.

جک گفت: او می خواهم سوار دوچرخه خود را 100 بار در اطراف این دو بلوک را تشکیل می دهند که محله خود را.

از آن زمان برای انجام کاری دیگر در حالی که برای.

روز یک شنبه در رخصتی بهار وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 500 قایق در Buffalo River گفت: Austin Albers, شرکت, صاحب, بوفالو, هوای آزاد, مرکز است.

اما وجود خواهد داشت که بسیاری از این سال است.

“ما بسته قایقرانی به طور کلی در مکان های دیگر از افرادی که در حال حاضر رزرو و یا ماندن با ما تا 19 مارس در این مرحله” Albers گفت.

او گفت: این برای اولین بار بود خیلی بعد از سال, بنابراین بسیاری از مردم می خواست برای رفتن قایقرانی.

Buffalo, هوای آزاد, مرکز 135 یا باد کردن کیکس و 10 رفتس. در یک روز بسیار شلوغ است و همه می تواند اجاره. اما این هفته Albers گفت که او احتمالا می خواهم اجاره 70 یا باد کردن کیکس تمام هفته و کسانی که فقط به افرادی که رزرو قبلی.

کریس Jorgensen شرکت مالک از دست داد ولی Canoe & خوابیدن در زیر آسمون کبود گفت: کارگران هنوز اجاره قایق به مردم وارد این هفته, اما آنها سرسام آور تعداد قایق راه اندازی در هر زمان. او گفت: مردم خواهد بود دستور به نشستن در وسایل نقلیه خود را و صبر کنید تا نام خود را به نام.

“ما احتمالا محدود کردن مقدار از قایق است که ما انجام می دهیم اما ما آن را روز به روز,” او گفت:.

Jorgensen گفت: outfitter تا به حال چندین لغو, به خصوص برای اجاره کابین.

رخصتی بهار نگاه به مهم هفته برای بوفالو ملی رودخانه concessionaires.

“تا به حال است یا بیش از حد سرد و یا آب شده است بیش از حد بزرگ” Jorgensen گفت.

کتی Stanbrough یک کارمند در از دست دره قایق رانی گفت: کسب و کار اجاره کرده بود 20 از آن 60 یا باد کردن کیکس پنج شنبه همراه با 10 رفتس و هشت قایق.

“برای یک روز شنبه که خیلی خوب,” او گفت:. “ما تا به حال بسیاری از آنها از بیرون رفتن فقط به دلیل آن است که یک روز فوق العاده است.”

جسی, Jefferson, صاحب بوفالو رودخانه یا باد کردن کیکس در کوه شرمن گفت: رودخانه نبود floatable هفته گذشته است.

“رودخانه بود به معنای واقعی کلمه آب گرفتگی تمام در هفته گذشته در سیل مرحله از 1200 cfs یا بیشتر,” او گفت: با اشاره به متر مکعب در ثانیه. “و هنگامی که آن را در سیل مرحله قرارداد ما قادر به راه اندازی. من ترجیح می دهم نه برای رفتن و بهانه مردم است.”

با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده سطح آب در زیر آسمون کبود شد 8 پا در مارس 19, اما آن را تا به حال کاهش یافته و به پایین تا 4 شنبه.

پس از coronavirus به نظر می رسد موثر بر قایق رانی, اجاره, Jefferson گفت.

“من انتظار می رود آن را به آهسته” او گفت:. “جهنم تمام جهان است می ترسم.”

جفرسون گفت: آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی.

“آن را یکی از کسانی می پردازد که در آن همه ما می توانید انجام دهید این است که ما را دنبال کنید مواد ضد عفونی کننده برنامه ریزی کنید و سعی کنید برای کاهش هر — آن را سخت به می گویند قرار گرفتن در معرض — اما تلاش برای مدیریت قرار گرفتن در معرض ما,” او گفت:. “ما در حال پاشش قایق با مواد ضد عفونی کننده چرخش قایق. به معنای واقعی کلمه یک قایق استفاده می کنیم امروز نمی خواهد بیرون رفتن دوباره برای چهار یا پنج روز. این ویروس نمی تواند برای همیشه زندگی می کنند در خارج.”

جف Broadnax صاحب ریو بوفالو Outfitters در جاسپر گفت: او می خواهم اجاره ای تنها چند کیکس این هفته است. Broadnax گفت: آوریل و مه را تشکیل می دهند سنتی مشغول نجومی برای اجاره قایق رانی همراه بوفالو ملی رودخانه.

“من واقعا امیدوارم که ما این چیز را تحت کنترل در زمان ما باید کسانی که واقعا شلوغ روز کسانی که فروخته روز,” او گفت:. “من فکر می کنم ما همه خوش بینانه است. ما واقعا می دانم که اگر ما در مشکل در چند هفته.”

مسیرهای هنوز هم باز در پارک ملی. Albers و Jorgensen گفت: مسیرهای شلوغ شد آخر هفته گذشته.

“مثل یک دیوانه مشغول شنبه” Jorgensen گفت.

Campsites برای گروه 10 یا بیشتر بسته شده اند و در پارک همراه با غرفه ها و برنامه هایی با هدف آموزش و تفسیر. چند بازدید کننده در مراکز و بوفالو ملی رودخانه ستاد در هریسون (آرکانزاس) نیز بسته شده است.

“بازدید کنندگان ممکن است همچنان برای لذت بردن از مسیرهای پیاده روی بوفالو رودخانه فردی campsites و فضای باز مناطق پارک” با توجه به nps.gov/buff. “سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان اولویت شماره یک ما است. ما در حال کار با NPS دفتر بهداشت عمومی و خدمات بهداشت عمومی آمریکا به دقت نظارت coronavirus (covid-19) وضعیت.

“در عین حال ما همچنان به یادآوری بازدید کنندگان ما به دنبال CDC راهنمایی برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی از جمله حفظ اجتماعی فاصله پوشش دهان و بینی خود را هنگام سرفه یا عطسه کردن و ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار.”

از کم آب پل در زیر آسمون کبود در Newton County, outfitters و خصوصی boaters آماده دوشنبه به مجموعه ای خاموش در Buffalo River.
(NWA Democrat-Gazette/David Gottschalk)

مترو در 03/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>