کانن جشن 17 سال متوالی به عنوان شماره یک سهامدار جهانی قابل تعویض لنز دوربین دیجیتال در بازار

Category: وب وایر Comments: No comments

Canon U. S. A., Inc., امروز اعلام کرد که پدر و مادر خود شرکت Canon Inc. نگهداری شماره یک سهم از بازار جهانی برای تعویض لنز دوربین های دیجیتال (digital SLR و بدون آینه دوربین) برای 17 سال متوالی1 از سال 2003 تا سال 2019.

Canon توسعه کلید سیستم تصویربرداری اجزای برجسته در آن EOS سری قابل تعویض-لنز دوربین—CMOS سنسور تصویر, تصویر, پردازنده های و لنزهای قابل تعویض—تحت مفهوم اصلی, “سرعت و راحتی و کیفیت تصویر بالا.” ارائه گسترده محصول ترکیب—از بالا-عملکرد گل سرسبد مدل که بسیار مورد اعتماد حرفه ای برای ورود به سطح مدل های است که اجازه می دهد تا کاربران برای لذت بردن از بالا, تصویر با کیفیت عکسبرداری با بهره برداری آسان—Canon همچنان به حمایت از نیازهای گوناگون مشتریان.

در سپیده دم از دوربین های دیجیتال SLR کانن معرفی آن دستیابی به موفقیت EOS Digital Rebel (EOS Kiss Digital یا EOS 300D در مناطق دیگر) در سپتامبر 2003. این پیشگامانه دوربین بود که قیمتگذاری و برجسته جمع و جور و سبک وزن طراحی دستگیر بالا سهم از بازار جهانی و تنظیم صحنه برای رشد در SLR دیجیتال در بازار است. از آن زمان Canon ادامه داد: برای راه اندازی طیف وسیعی از پیشگامانه محصولات از جمله حرفه ای-مدل EOS 1D سری EOS 5D سری که هموار راه را برای SLR دیجیتال ضبط ویدئو.

Canon معرفی امکانات جدید برای عکاسی بیان با راه اندازی EOS R سیستم در اکتبر 2018. از جمله محصولات از جمله به عنوان EOS R full-frame mirrorless camera و RF لنز است که به طور کامل اهرم شرکت های نوری فن آوری های جدید و محصولات کمک بیشتر گسترش Canon EOS سیستم. در سال 2019 Canon راه اندازی طیف گسترده ای از محصولات2 از جمله EOS RP فول فریم بدون آینه, دوربین, در مارس و EOS 90D DSLR در ماه سپتامبر. در تلاش برای گسترش بیشتر آن صف کانن موفق به حفظ یک عدد سهم از بازار جهانی برای 17th سال متوالی است.

کانن همچنین در حال حاضر در حال توسعه EOS R5 فول فریم بدون آینه دوربین مجهز به تازگی توسعه یافته فول فریم CMOS سنسور و شامل بالا-سرعت عکسبرداری پیوسته برای تصاویر ثابت و 8K ضبط ویدئو. این شرکت همچنین در حال حاضر در حال توسعه هفت RF لنز و دو RF لنز های it از جمله RF100-500mm F4.5-7.1 L IS USM و قصد دارد به انتشار آنها در طول این دوره از سال 2020 است. Canon ادامه خواهد داد برای تصحیح آن متنوع فن آوری های تصویربرداری مبتنی بر هسته های نوری فن آوری برای گسترش و ایجاد یک قوی تر EOS سیستم برای هر دو دوربین های DSLR و دوربین های بدون آینه. این نوآوری باز کردن راه های جدید از ضبط تصویر برای پاسخگویی به نیازهای فزاینده و متنوع کاربران و به ترویج و گسترش عکس و فیلم فرهنگ است.

در مورد Canon U. S. A., Inc.
Canon U. S. A., Inc., پیشرو در ارائه دهنده به مصرف کننده و کسب و کار به کسب و کار و صنعتی تصویربرداری دیجیتال راه حل برای ایالات متحده و آمریکای لاتین و کارائیب بازار. با حدود 33 میلیارد دلار در جهان درآمد پدر و مادر خود شرکت Canon Inc. (NYSE:CAJ) رتبه سوم به طور کلی در ایالات متحده ثبت اختراع اعطا شده در سال 2019† شد و نام یکی از مجله فورچون جهانی را تحسین ترین شرکت ها در سال 2020 است. Canon U. S. A. اختصاص داده شده به آن Kyosei فلسفه اجتماعی و زیست محیطی است. به حفظ مطلع از آخرین اخبار از Canon U. S. A., ثبت نام برای شرکت آر اس اس خوراک خبری با مراجعه به www.usa.canon.com/rss و به دنبال ما در توییتر @CanonUSA.

# # #

† بر اساس بارگیری در این هفته ثبت اختراع فقره صادر شده توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر.

1 بر اساس یک بررسی Canon.

2 کانن منتشر شد, شش تعویض لنز دوربین مدل در سال 2019: EOS RP (مارس) EOS Kiss X10 (مارس) EOS 90D (سپتامبر) EOS M6 Mark II (سپتامبر) EOS M200 (اکتبر) EOS Ra (دسامبر).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>