Canon U. S. A., رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Yoroku Adachi بازنشستگی

Category: وب وایر Comments: No comments

Canon U. S. A., Inc., یک رهبر در تصویربرداری دیجیتال راه حل اعلام کرده است که آقای Yoroku Adachi رئیس شرکت و مدیر عامل بازنشسته است. آخرین روز کاری خواهد بود 31 مارس سال 2020 است. آقای Adachi که هم بازنشسته است و به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از Canon Inc. در ژاپن و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Canon راه حل های امریکا می برد برجسته 50 سال کار حرفه ای با کانن است که شامل نقش رهبری در کانن شرکت های سراسر جهان است.

Canon U. S. A. نیز اعلام کرد که آقای Kazuto اگوا شرکت رئیس جمهور و اهسته بازمزمه ادا کردن است که به ترویج به رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت و موفق خواهد شد آقای Adachi. آقای اگوا که تقریبا از 40 سال تجربه با کانن پیوست Canon U. S. A در سال 2018 پس از خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور در کانن چین است.

“من افتخار دارم که این فرصت را به موفقیت فوق العاده ای رهبر مانند آقای Adachi” آقای اگوا گفت. “در بسیاری از راه های آقای Adachi رویایی بود. توانایی های خود را به پیش بینی و درک نیازهای مشتریان و شرکای کسب و کار و همچنین به عنوان بسیاری از مجموعه عوامل مؤثر بر کسب و کار ما قابل توجه بود. او ترس را به تصمیم گیری های جسورانه و یا خطرات است که به کمک حرکت Canon U. S. A., رو به جلو است.”

آقای Adachi نامگذاری شد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Canon U. S. A. در سال 2005 و ترویج شد به رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در سال 2014. او مسئول همه کانن عملیات در شمال آمریکای جنوبی و مرکزی و همچنین کارائیب.

قبل از پیشرو Canon U. S. A., آقای Adachi شد رئیس جمهور Canon کانادا از 1998-2001 و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کانن آسیایی شرکت های گروه از 2001-2005.

تحت رهبری او Canon U. S. A., به پایان رسید, یک جستجوی طولانی برای یک مقر جدید در لانگ آیلند. این شرکت ساخته شده از 700 ، 000 فوت مربع LEED Gold گواهی ساختمان در 52 هکتار در ملویل نقل مکان کرد و در آنجا از دریاچه موفقیت در سال 2013.

“ما ملویل ستاد خواهد بود بخش عظیمی از آقای Adachi میراث در ایالات متحده گفت:” سیمور Liebman معاون اجرایی رئیس جمهور, رئیس مسئول امور اداری و مشاور عمومی, Canon U. S. A., و, ارشد مدیریت اجرایی, Canon Inc. “اما آن دسته از ما که از نزدیک با آقای Adachi را به یاد داشته باشید او صادقانه نگرانی و مراقبت در مورد کارکنان خود و تمایل خود را برای همیشه کار درست را انجام دهد.”

آقای اگوا شروع کار خود را با Canon Inc. در سال 1981. از 1995-2005 او در موقعیت های با کانن سنگاپور کانن هنگ کنگ و چین کانن قبل از بازگشت به کانن سنگاپور به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. در سال 2008 آقای اگوا نامگذاری شد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Canon کانادا. او یک مدیر اجرایی از شرکت کانن. در سال 2011 و منصوب شد معاون اجرایی رئیس جمهور از کانن چین در سال 2014. او انتخاب شد به عنوان یک مدیریت اجرایی of Canon Inc. در سال 2016.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Canon U. S. A., لطفا usa.canon.com.

در مورد Canon U. S. A., Inc.
Canon U. S. A., Inc., پیشرو در ارائه دهنده به مصرف کننده و کسب و کار به کسب و کار و صنعتی تصویربرداری دیجیتال راه حل برای ایالات متحده و آمریکای لاتین و کارائیب بازار. با حدود 33 میلیارد دلار در جهان درآمد پدر و مادر خود شرکت Canon Inc. (NYSE:CAJ) رتبه سوم به طور کلی در ایالات متحده ثبت اختراع اعطا شده در سال 2019† شد و نام یکی از مجله فورچون جهانی را تحسین ترین شرکت ها در سال 2020 است. Canon U. S. A. اختصاص داده شده به آن Kyosei فلسفه اجتماعی و زیست محیطی است. به حفظ مطلع از آخرین اخبار از Canon U. S. A., ثبت نام برای شرکت آر اس اس خوراک خبری با مراجعه به www.usa.canon.com/rss و به دنبال ما در توییتر @CanonUSA.

# # #

† بر اساس بارگیری در این هفته ثبت اختراع فقره صادر شده توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>