Canon U. S. A., معرفی جدید Cine-Servo 25-250mm T2.95-3.95 سینما لنز در دسترس در هر دو EF و PL Mount

Category: وب وایر Comments: No comments

 Canon U. S. A., Inc., یک رهبر در تصویربرداری دیجیتال راه حل امروز اعلام کرد CINE-SERVO 25-250mm T2.95-3.95 (CN10x25 IAS ع) جدید, CINE-SERVO سینما لنز طراحی شده برای استفاده با دوربین های 4K. این لنز جدید که در دسترس است در هر دو EF و PL mount, ویژگی های 10x زوم اپتیکال ساخته شده 1.5 x extender و قدرتمند و قابل سرو موتور درایو واحد ارائه پخش پسند شانه عملیات برای ENG/EFP و مستند در سبک اکشن است. این سبک طراحی لنز (6.7 پوند است.) قابل توجه است با توجه به دامنه زوم و مجموعه ای از ویژگی های به خصوص که در مقایسه با دیگر لنز های مشابه فاصله کانونی. این برجسته مدل و همچنین Sumire لنزهای نخست اعلام کرد در سال 2019 را بیشتر تقویت کانن قوی صف سینما لنز.

“به عنوان خطوط بین, پخش, سینمایی, تجاری و تولیدات در ادامه به تیرگی آن می شود بیشتر مهم است که یک محصول بدون درز خط است که می تواند ارائه راه حل در سراسر دامنه گسترده ای از برنامه های کاربردی” گفت: Tatsuro “تونی” کانو معاون اجرایی رئیس جمهور از Canon U. S. A., Inc. فن آوری های تصویربرداری و ارتباطات ، “این CINE-SERVO لنز خانواده ترکیبی از عملکرد فوق العاده و بی همتا کانونی طیف وسیعی از 17mm تا 1500 میلی متر در سه لنز ، جدید CINE-SERVO 25-250mm لنز می افزاید: یک معامله بزرگ از تطبیق پذیری به صف و به زودی در مورد محصولات بزرگ و کوچک است.”

شبیه به موجود برنده جایزه 17-120mm و 50-1000mm لنزهای CINE-SERVO 25-250mm ارائه می دهد فوق العاده 4K نوری به لطف عملکرد آن فوق العاده کم پراکندگی شیشه ای و بزرگ-قطر لنز غیر کروی. همراه با کانن منحصر به فرد طراحی های نوری فن آوری این قطعات کار برای کمک به اصلاح رنگ حاشیه و حد ابیراهی رنگی در طول عملیات. لنز ویژگی های کانن مشهور رنگ گرم علم و 11-تیغه دیافراگم است که به تولید یک زیبا, صاف, بوکه.

این لنز جدید است ایده آل برای دوربین های با لنز 35mm سنسور. در حالی که زوم 10x را پوشش می دهد یک فاصله کانونی 25-250mm ساخته شده است در extender امتداد آن محدوده به چشمگیر 375mm با سود اضافه شده اجازه می دهد برای سنسور فول فریم را پوشش تنها با یک توقف از تفاوت در نور از دست دادن.

سروو درایو واحد شامل 25-250mm لنز می تواند به راحتی حذف اجازه می دهد تا برای عملیات دستی و دنده زمین است سازگار با استاندارد سینما کنترل زوم و تمرکز. EF mount نسخه از لنز اجازه می دهد تا برای استفاده از کانن اختصاصی Dual Pixel CMOS AF فراهم می کند که کاربران با صاف AF عملیات و با سرعت بالا پیگیری عملکرد و PL mount نسخه پشتیبانی از کوک/من و تکنولوژی. علاوه بر این مانند 17-120mm 25-250mm لنز همچنین ویژگی های یک تابع کلان برای فعال کردن تیراندازی.

قیمت گذاری و در دسترس بودن
Canon CINE-SERVO 25-250mm T2.95-3.95 (CN10x25 IAS ع) برنامه ریزی شده است تا در دسترس خواهد بود بعد از آن در سال 2020 به حدود قیمت خرده فروشی $29,999.00*. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.usa.canon.com/cinemalenses

در مورد Canon U. S. A., Inc.
Canon U. S. A., Inc., پیشرو در ارائه دهنده به مصرف کننده و کسب و کار به کسب و کار و صنعتی تصویربرداری دیجیتال راه حل برای ایالات متحده و آمریکای لاتین و کارائیب بازار. با حدود 33 میلیارد دلار در جهان درآمد پدر و مادر خود شرکت Canon Inc. (NYSE:CAJ) رتبه سوم به طور کلی در ایالات متحده ثبت اختراع اعطا شده در سال 2019† شد و نام یکی از مجله فورچون جهانی را تحسین ترین شرکت ها در سال 2020 است. Canon U. S. A. اختصاص داده شده به آن Kyosei فلسفه اجتماعی و زیست محیطی است. به حفظ مطلع از آخرین اخبار از Canon U. S. A., ثبت نام برای شرکت آر اس اس خوراک خبری با مراجعه به www.usa.canon.com/rss

# # #

† بر اساس بارگیری در این هفته ثبت اختراع فقره صادر شده توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر.

* مشخصات در دسترس بودن و قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر. قیمت واقعی تعیین شده توسط فرد فروشندگان و ممکن است متفاوت باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>