فیات کرایسلر اتومبیل, NV نمایندگی در نیویورک افزایش یافت یک ماه طولانی دشمنی با تولید کننده در مورد فروش آن شیوه ها با تهدید به شکایت بیش از مشوق هایی است که ممکن است ضرر کوچکتر فروشگاه.

بس-و-دست برداشتن از نامه ای که در این ماه توسط ایالت نیویورک Automobile Dealers Association است starkest هنوز نشانه ای از تنش های خبری بلومبرگ اولین گزارش در ماه نوامبر. ناکامی بهار از فیات کرایسلر اتخاذ یک سیستم است که تلاش برای پیش بینی انواع وسایل نقلیه نمایندگی به احتمال زیاد به نظم و هم راستا کسانی داخلی تجزیه و تحلیل ترافیک با ساخت.

عدم تطابق بین مدل های فیات کرایسلر شده است ساختمان ها و اتومبیل ها و کامیون ها که نمایندگی مجاز و فروش در واقع منظور زین این شرکت با ده ها هزار نفر از وسایل نقلیه اختصاص داده نشده سال گذشته است. خودروساز پاک است که موجودی با ارائه مشوق هایی شده اند که باعث بهت و حیرت در سطح فروشنده.


فیات کرایسلر شده ارسال روزانه ایمیل به نمایندگی های سراسر کشور ارائه 1500 دلار “جایزه نقدی کوپن” برای جلب آنها را به ماشین از آن موجودی استخر با توجه به نامه رابرت Vancavage رئیس جمهور از نیویورک نمایندگی انجمن ارسال به Reid Bigland این خودروساز آمریکا فروش کرد. نمایندگی می توانند درخواست کوپن برای هر مدل. بیشتر ماشین ها و کامیون ها آنها موافق را در از استخر بیشتر از بودجه آنها از تولید کننده به کمک فروش خودرو بدون به خطر انداختن خود سود.

“بزرگتر فروشنده با گسترده تر هزینه منابع اختصاص داده شده برای خودرو خریداری خواهد شد که یک مزیت ناعادلانه بیش از یک کوچکتر فروشنده” Vancavage نوشت: در Feb. 6 نامه که مشاهده شد توسط خبرگزاری بلومبرگ. “در عمل این برنامه ها را ایجاد تبعیض آمیز و غیر قانونی دو رديفه قیمت گذاری به نفع بزرگتر رقابتی فیات کرایسلر نمایندگی مجاز و فروش در مقایسه با کوچکتر نمایندگی.”

Vancavage نمی پاسخ به درخواست به دنبال اظهار نظر در مورد این نامه است. یک فیات کرایسلر سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

نمایندگی گفت فیات کرایسلر شیوه های مقدار به در حال اجرا یک فروش بانک. نهم عمل ناپسند است در این صنعت به دلیل آن دیده می شود به عنوان یک راه برای تولید کنندگان به قرار داشتن به سرعت تولید می باشد.

فیات کرایسلر مورد اختلاف است خصوصیات و گفت: تجمع اختصاص داده نشده ماشین شده یک عارضه جانبی از یک data-driven تولید استراتژی است که در آن می گوید این است که کاهش هزینه های. این شرکت انتظار دارد که برای حفظ و افزایش سود در این سال با افزایش فروش رم وانت به عنوان آن را نهایی ادغام با فرانسه PSA ،

نمایندگی مجاز و فروش به طور معمول محل سفارشات با تولید کنندگان حدود یک ماه پیش از تحویل گرفتن و شرکت خیاط تولید برای دیدار با این تقاضا است. Vancavage نوشت که رویکرد فیات کرایسلر گرفته است به تازگی “به نظر می رسد به خارج FCA طبیعی خودرو تخصیص به نمایندگی.”

در ماه سپتامبر فیات کرایسلر موافقت به پرداخت 40 میلیون دلار جریمه مربوط به پرونده سال از گزارش فروش ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: سهميه. این سازمان پس از بررسی ناراضی فروشنده واصل طرح دعوی در دادگاه ضد انحصار بود که بعد از حل و فصل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین