رفتن به نوشته‌ها

CareMount ادامه منهتن توسعه با اضافه کردن OB/GYN گروه

پزشکان از منهتن مبتنی بر Lexington OB/GYN پیوست CareMount پزشکی این هفته گسترش بیشتر CareMount حضور در شهرستان.

CareMount یک آلاینده مستقل multispecialty گروه در خدمت بیش از 665,000 بیماران در مکان های در Westchester, Putnam, Dutchess, کلمبیا و اولستر شهرستانهای استان و همچنین در شهرستان. برای اولین بار آن را نقض منهتن 18 ماه پیش زمانی که موری هیل پزشکی گروه پیوست. در حال حاضر علاوه بر این از Lexington OB/GYN به ارمغان می آورد CareMount محلی پزشک تعداد به حدود 50.

“ما امیدواریم که به نگه داشتن در حال رشد می شود و یک بازیکن بزرگ در این شهر گفت:” دکتر اسکات Hayworth, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت CareMount که یک متخصص زنان و زایمان خود را.


Hayworth گفت onboarding پزشکان لگزینگتون OB/GYN می افزاید: توانایی برای CareMount وابسته به پزشکان برای ارائه نوزادان در این شهرستان است.

این گروه واقع در 145 E. 32 سنت آن ارائه شده است نوزادان در بیمارستان کوه سینا و همکاران با مادر و جنین مشاوران به ارائه درمان در معرض خطر obstetric موارد است.

گذشته از زایمان یکی دیگر از تخصص CareMount مشتاق است که در بیرون ساختمان در اینجا این است که اطفال. “ما می خواهیم به خدمات کامل برای تمام اعضای خانواده” Hayworth گفت.

مذاکرات با Lexington OB/GYN قبل از شروع این بیماری همه گیر Hayworth گفت. اما Covid-19 سویه کوچکتر گروه پزشک تنها تشدید فشارهای کسب و کار و بهره در حال تبدیل شدن به بخشی از سازمان های بزرگتر.

“بدون شک همه گروه پزشک در امریکا تا به حال مشکلات در طول Covid و بیمارستان ها به عنوان” Hayworth گفت. “ما در حال قوی امن و به عنوان یک نتیجه از که پزشکان—به خصوص در حال حاضر رسیدن به ما زیرا آنها می خواهند ایمنی خالص بودن بخشی از یک گروه بزرگ.”

“پیوستن به CareMount پزشکی کمک می کند تا موقعیت ما برای آینده” گفت: Lexington, OB/GYN بنیانگذار Dr. Gary Markoff در بیانیه ای “و ما اجازه می دهد به تمرکز بر روی بیماران ما به جای جنبه های کسب و کار در حال اجرا یک گروه پزشکی.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول