کارلسون می گوید او احساس تعهد برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — رادیو فردا کانال Tucker Carlson می گوید او احساس “تعهد اخلاقی” برای دیدار با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هشدار او شخصا در مورد جدی بودن این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کارلسون گفت: غرور نمایشگاه که “من احساس نمی شد من نقش” اما متقاعد شده بود توسط همسرش به ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو در مارس 7. دو شب بعد در خود فاکس نشان می دهد او صادر شده اشاره کرد و هشدار به بینندگان به آماده شدن برای آمدن طوفان است.

آن صحبت می کند به هر دو فاکس نیوز’ نفوذ با رئیس جمهور و حامیان او که یک کابل اخبار میزبان بود قادر به تماس با کاخ سفید و با موفقیت درخواست نشست دو ساعته. کارلسون سوار به رئیس جمهور رفت و آمد مکرر از خود فلوریدا, صفحه اصلی, جالب اینجاست که در این روز برخی از مهمانان در Mar-a-لاگو بودند در معرض ویروس.

او کاهش یافته است یک درخواست به صحبت می کنند به آسوشیتد پرس در مورد آن روز چهارشنبه و در کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر در یک جلسه خصوصی.

کارلسون به حال صدا زنگ در مورد کوروناویروس خود را نشان می دهد زودتر از این ماه. در Jan. 28 او با انتقاد از رسانه ها برای گذراندن زمان بیشتری در استیضاح دادگاه از ویروس ها و, در فوریه. 3 گفت که بینندگان “شما باید نگران است.”

در عین حال خود را بی پرده مارس 9 تفسیر شد چشم باز به خصوص در چگونه آن را در تقابل با نگرش بیان شده توسط برخی از فاکس همکاران. در همان زمان او به عنوان صحبت کردن, Trish ریگان در خواهر فاکس کسب و کار شبکه بود محکوم به “کروناویروس استیضاح کلاهبرداری” نشان می دهد که داستان به تلاش برای حمله به رئیس جمهور. چهار روز بعد روباه کنار گذاشته او را نشان می دهد.

“مردم می دانند که مریض” کارلسون گفت که شب. “برخی ممکن است بمیرد. این واقعی است. که نقطه ای از این اسکریپت به شما بگویم که.”

کارلسون گفت: به رهبران کشور نیست کمک شهروندان آن را به طور جدی انتقاد از لیبرال ها برای گفتن آن را نژادپرستانه برای اشاره به “چینی کروناویروس” — کلمات نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش پشت سر او.

“اگر ما صادق بودن طرف دیگر شده است به خصوص مفید یا” کارلسون گفت. “مردم به شما اعتماد — مردم شما احتمالا رای برای — را هفته را صرف به حداقل رساندن آنچه که به وضوح یک مشکل بسیار جدی است. این فقط سیاست های حزبی آنها می گویند آرام. در پایان این درست مانند آنفولانزا و افرادی که در هر سال است.”

این را گفت و اشاره کرد که میزان مرگ و میر برای coronavirus بسیار بالاتر بود.

به نام او بدون نام. همکار رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity بارها آورده آنفلوانزای فصلی در ارتباط با coronavirus به نقطه که در آن دکتر Anthony Fauci التماس او هفته گذشته به چشم پوشی از جدید بیماری مرگبار.

بسیاری از افرادی که دریافت coronavirus را تنها خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

فاکس تایید کرد که کارلسون تست شده است برای این بیماری نیست و با تجربه هر گونه علائم.

کارلسون گفت Vanity Fair که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “دقیقا آنچه که من گفته ام در تلویزیون است که این می تواند واقعا بد است.” او نیست صحبت در مورد جلسه خود را در تلویزیون و می خواستم به آن را مخفی نگه دارید, اگر چه آن نازل شد در یک داستان توسط نیویورک تایمز.

پس از هفته ها تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر ابتلا به کروناویروس تهمت گرفته است فوری تر تن در روز های اخیر و چراغ روزانه جلسات فدرال و رهبران در مورد تحولات است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در اطراف او و منظورم به طور گسترده در اطراف او — به خصوص اعضای جمهوری خواه در کاپیتول هیل در رهبری بیش از حد مصمم بودند به تظاهر این اتفاق نمی,” او گفت: این مجله. “من احساس من تا به حال به آن را انجام دهد حتی اگر من مشکوک در برخی از سطح آن احتمالا صدمه دیده است من اگر من آن را انجام داد.”

کارلسون گفت: آن را سخت به بگویید که ساده داستان در یک زمان مردم بیشتر از همه چیز از طریق یک حزبی یا ایدئولوژیک لنز. نظرسنجی ها نشان داده اند دموکرات بود بیشتر نگران coronavirus از جمهوری خواهان.

“این سخت است برای گرفتن توجه مردم اگر شما می دانید که شما می گویید چیزی را که به آنها مشکوک است, تبلیغات سیاسی,” او گفت:. “این چیزی است که مردم باید نگران برای مدت زمان طولانی — چه می شود اگر وجود دارد یک بحران است و هیچ کس نمی خواهد باور پوشش? خوب است که که در آن ما هستند.”

او گفت: بسیاری از مردم است که برای سرزنش “از جمله احتمالا من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>