کارنگی هال در مرکز لینکلن انصراف از سقوط برنامه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کارنگی هال و لینکلن مرکز هنرهای نمایشی را لغو سقوط خود برنامه با توجه به کروناویروس همه گیر و باله نیویورک به نام خاموش تعطیلات سالانه خود را ارائه چایکوفسکی “فندق شکن.”

کارنگی گفت: تمام اجراهای طریق Jan. 6 پاک شده است و آن خود را در حال حاضر برنامه ریزی های نجومی opening concert on Oct. 7 به عنوان یک آنلاین جشن.

علاوه بر این کارنگی قرار دادن 50 نفر از آن اداری کارکنان در مرخصی بدون حقوق در حالی که در ادامه مزایای بهداشت و درمان. کارکنان را به 220 از 450 در تاریخ 1 مارس.


کارنگی پیش بینی در پایان سال مالی پایان 30 ژوئن با 8 میلیون دلار کسری در آن $104 میلیون بودجه, سخنگوی Synneve ثانيه گفت. هشتاد و کارکنان بود در ابتدا متوقف شد اما کارنگی تا به حال شده است قادر به قرار دادن خاموش اضافی furloughs با معاون بودجه از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه.

وجود خواهد داشت اضافی پرداخت کاهش در سال مالی جدید. مدیر اجرایی Clive Gillinson را 25 درصد کاهش از خود پرداخت ذکر شده در بیش از $1.9 میلیون نفر در کارنگی اظهارنامه مالیاتی برای سال مالی پایان 30 ژوئن 2017. حقوق کارمندان ارشد کاهش خواهد یافت 10 ٪ و دیگران ساخت بیش از 75000 دلار خواهد بود و کاهش به 8 درصد با ارائه هیچ یک از کسانی که نهفته در زیر $75,000.

“پس از مشاوره با متخصصان پزشکی و دیگر کارشناسان بر اساس مداوم ما به این نتیجه رسیده اند در زمان دولت محدودیت های اجتماعی و فاصله گرفتن از پروتکل های که وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر اما به گسترش سالن بسته شدن از طریق پایان سال تقویم اجازه می دهد شرایط بهداشتی برای ادامه به بهبود” Gillinson گفت.

کارنگی هال و مرکز لینکلن بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس.

مرکز لینکلن سقوط لغو آن نوازندگان بزرگ مجموعه در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن Feb. 2 و سالانه آن نور سفید جشنواره است.

مرکز لینکلن پیش بینی یک 13 میلیون دلار درآمد کسری در آن 130 میلیون دلار بودجه عملیاتی برای فقط در پایان سال مالی, سخنگوی ایزابل Sinistore گفت. او گفت: مرکز لینکلن است furloughed حدود نیمی از آن وقت اداری کارکنان رویداد کارکنان و اتحادیه کارگران است.

New York City Ballet, یکی از لینکلن مرکز ترکیبات لغو فصل پاییز است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 22 اگر Oct. 18 plus “فندق شکن” از نوامبر. 27 از طریق Jan. 3. این شرکت امیدوار به بازگشت به مرکز لینکلن برای اجرای برنامه شروع Jan. 19.

“روشن شده است که آن را نمی خواهد بود امن از طریق پایان سال برای گروه های بزرگ به جمع آوری با خیال راحت در داخل خانه و برای هنرمندان ما به تمرین و تعامل به عنوان آنها نیاز به به منظور ارائه اجراهای زنده” مدیر اجرایی کاترین قهوه ای و مدیر هنری Jonathan استافورد گفت: در یک بیانیه مشترک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>