کارنگی هال پروژه $9M کسری انتظار کاهش در فصل آینده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کارنگی هال است طرح ریزی یک 9 میلیون دلار عامل کسری در آن $104 میلیون بودجه پس از لغو بقیه آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و پیش بینی تغییرات به برنامه های آن برای 2020-21.

“ما به وضوح به فروش می رسد بسیاری از بلیط برای فصل آینده دارد و می تواند مسائل مانند افرادی هستند که از آغاز رفتن به همه می آیند مستقیم به کنسرت و یا مردم را کمی محتاط تر در مورد اجتماعات بزرگ?”, مدیر اجرایی, Clive Gillinson گفت: پنج شنبه. “ما هیچ ایده چه چیزی روانشناسی در حال رفتن به اطراف به این در هر راه در سراسر جامعه به عنوان یک کل است.”

Gillinson گفت: این خواهد بود که برای اولین بار کسری از او پیوست کارنگی هال در سال 2005. بودجه کاهش 20% در 2007-08 به دلیل رکود اقتصادی ،


کارنگی لغو همه حوادث در آن سالن از طریق 25 جولای در حدود 30% از این فصل برنامه. آن را به کمتر از 400 کارمند تمام وقت به همراه کارکنان پاره وقت و آموزش هنرمندان. آن تصمیم نگرفته است که آیا اخراج مورد نیاز خواهد بود.

“ما را ساخته اند همه این کاهش ما احتمالا می تواند به این سال” Gillinson گفت. “اگر چیزی اتفاق می افتد در این اواخر در یک سال وجود دارد بدیهی است که بسیار کمتر اتاق به حرکت می کند.”

شعر Opera شیکاگو نیز اوراق باقی مانده از فصل آن قرار داده و خاموش, برنامه ریزی, برنامه نویسی, برای سال آینده.

کارنگی نیز به نام خاموش تورهای تابستان برای آن ملی جوانان ارکستر از ایالات متحده, NYO2 و NYO جاز اما امیدوار به میزبان نوازندگان و رویدادهای محلی در اطراف اقامت در حومه خرید ،

کارنگی خواهد شد راه اندازی دیجیتال ارائه شده شامل هنرمندان انجام در خانه و تاریخی کنسرت. این انتظار برای دوباره باز کردن در اواسط ماه سپتامبر و پیش از باز کردن شب در Oct. 7 با ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس, موسیقی, مدیر Gustavo Dudamel, پیانیست Lang Lang و سوپرانو Liv Redpath.

بیش از 170 کنسرت برنامه ریزی شده اما Gillinson پیش بینی برخی از خواهد بود کاهش یافته است.

“ما تقریبا به طور قطع به این دلیل که ما نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه به انجام همه چیز را,” او گفت:. “اما برخی از این تصمیمات ممکن است برای ما دلیل آن را کاملا ممکن است که بسیاری از سازمان های خود خواهد شد که چالش های قابل توجهی به دلیل آنچه که اتفاق افتاده است. ما ممکن است پیدا کردن برخی از سازمان ها می گویند که ما فقط نمی توانیم برای سفر به امریکا فصل آینده است.”

شعر اپرا به تعویق افتاد و تولید آن از موسیقی “42nd Street” از مارس 29-21 ژوئن این سال به بهار سال 2022 یک مرحله از پاریس’ تئاتر du Chatelet.

“آبی” توسط آهنگساز جانین Tesori و نویسنده اشعار اپرا Odell تامپسون قرار شد از ماه ژوئن 16-28 به ژانویه آینده. “اثبات کردن” توسط آهنگساز Missy Mazzoli و نویسنده اشعار اپرا رویس Vavrek به تعویق افتاده است از ماه ژانویه به بعد فصل است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>