بین المللی حمل و نقل و لجستیک شرکت DFDS دریافت کرده تحویل سه تریلر جدید با حامل Transicold بردار® او 19 واحد تبرید به عنوان بخشی از شرکت را تعهد مداوم به بهبود پایداری در سراسر کسب و کار خود را. حامل Transicold بخشی از حامل پیشرو در ارائه دهنده جهانی از نوآورانه حرارت, تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) تبرید, آتش, امنیت و اتوماسیون ساختمان فن آوری.

انتخاب خود را برای بهره وری سوخت و بهبود مهار مبرد جدید وکتور او 19 واحد نصب شده به 13.6 متر خاکستری & Adams, تریلر, در حال جایگزین برای رقیب سیستم. تبدیل شدن آنها به آخرین حامل سرد دارایی برای ورود به خدمت در DFDS را 122-واحد یخچال تریلر ناوگان در جزایر شتلند, اسکاتلند.

“حامل Transicold یک رهبر بازار وقتی که می آید به راه حل های پایدار برای یخچال حمل و نقل گفت:” جک هاجسون ناوگان مدیر DFDS. “خرید این واحد پشتیبانی ما CSR تعهد که هدف آن به طور چشمگیری کاهش شرکت کربن. پاک و کارآمد تر تریلر ناوگان خواهد شد و نقش بسیار مهمی در این فرایند است.”

علاوه بر این وکتور او 19 واحد با استفاده از یک به طور کامل محکم حرکت کمپرسور و economiser کمک می کند تا ارائه 40% افزایش در ظرفیت تبرید در طول pull-down در حالی که کاهش شانس مبرد فرار از 50٪. این سیستم همچنین 19 درصد کارآمد تر زمانی که متصل به شبکه برق در حالت آماده به کار. ترکیب این عوامل ارائه کاهش می یابد دیزل, تعمیر و نگهداری و برق در حالی که کمک به کوچک شدن DFDS کربن.

“این تریلر کار بسیار فشرده مسیرهای هستند و تنها جاده هنگامی که تحت تعمیر و نگهداری است. بهبود صرفه جویی در سوخت و مهار مبرد کمک خواهد کرد که با هر دو محیط زیست ما اعتبار و هزینه های عملیاتی پس از آن برنده-برنده” اضافه شده هاجسون.

DFDS عمل 800 یخچال تریلر در سراسر کل آن وسیله نقلیه تجاری ناوگان. سه واحد جدید در حال انتظار برای باقی می ماند در عملیات برای 10 سال کار کردن هفت روز هفته حمل و نقل ماهی تازه از جزایر شتلند به گیاهان پردازش در سرزمین اصلی.

در علاوه بر این به حامل Transicold آخرین تریلر, تکنولوژی, DFDS نیز بهبود پایداری آن را در کوتاه دریا, دریایی عملیات با تحویل 50 جدید حامل Transicold NaturaLINE® یخچال کانتینر حمل و نقل سیستم های اعلام شده در اواخر سال گذشته.

اولین و تنها فن آوری در نوع خود NaturaLINE واحد با استفاده از دی اکسید کربن مبرد با پتانسیل گرمایش جهانی (GWP) از 1. آن GWP پایین ترین رتبه در میان تمام ظرف زمان سیستم مبرد که GWPs اعم از صدها تا هزاران بار بیشتر برجسته حامل ادامه داد: تلاش برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر زنجیره سرد از طریق نوآوری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در حامل Transicold و محصولات و خدمات بازدید www.carriertransicold.co.uk. به دنبال حامل Transicold در توییتر: @SmartColdChain.

در مورد حامل Transicold
حامل Transicold کمک می کند تا بهبود حمل و نقل و حمل و نقل دما کنترل محموله با یک خط کامل از تجهیزات و خدمات برای حمل و نقل یخچال و زنجیره سرد دید. برای بیش از 45 سال حامل Transicold شده است یک رهبر صنعت ارائه به مشتریان در سراسر جهان با پیشرفته انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست پایدار ظرف سیستم های تبرید و ژنراتور مجموعه, مستقیم-درایو و دیزل کامیون واحد و تریلر سیستم های تبرید. حامل Transicold بخشی از حامل های جهانی پیشرو در ارائه دهنده سیستم های نوین تهویه مطبوع, تبرید, آتش, امنیت و اتوماسیون ساختمان فن آوری. برای اطلاعات بیشتر www.carriertransicold.co.uk. به دنبال حامل در توییتر: @SmartColdChain.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im