مورد مجموع افزایش می یابد 274; دولت گزارش 6 مرگ و میر

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد رز سهشنبه توسط 274 از جمله کوچکترین, یک روز پس از افزایش 10 ژوئن در موارد میان Arkansans که زندانیان زندان.

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی, آرکانزاس, وزارت بهداشت, افزایش شش به 188 در حالی که تعداد بیماران بستری با covid-19 افزایش هشت رسیدن به یک جدید با کیفیت بالا از 214.

چهل و هشت نفر از بيماران در هواکش از 45 روز زودتر.

دولت را به طور کلی مورد تعداد افزایش به 13,191.

در همین حال وزیر بازرگانی مایک پرستون اعلام کرد که با شروع ماه ژوئن 28, Arkansans دریافت مزایای بیکاری را یک بار دیگر نیاز به گواهی است که آنها به دنبال کار می کنند.

او گفت: تعداد Arkansans دریافت نرخ بیکاری کاهش یافته بود بیش از چهار هفته گذشته از بالا از 122,000 به 106,000.

علاوه بر این حدود 32,000 Arkansans در حال دریافت کمک از طریق یک برنامه فدرال برای اجرای اقتصاد کارگران و پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی.

“بنابراین تعداد کسانی که در سراسر کشور در حالی که قطعا هنوز هم بسیار بالاتر از ما تا کنون دیده می شود به عنوان یک دولت” در حال “حرکت در مسیر درست” پرستون گفت.

زندان موارد پرش

در دولت شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در نزدیکی Brickeys در Lee County, تعداد coronavirus موارد در میان زندانیان به عنوان ردیابی در وزارت بهداشت گزارش افزایش 217 به 475.

علاوه بر این بخش از اصلاحات سخنگوی مدل لباس مورفی گفت: 16 زندانیان مرد در Wrightsville واحد باید آزمایش مثبت آن را پنجمین بخش از اصلاح زندان که در آن عفونت های تایید شده اند در میان متعدد زندانیان.

فقط یک کوروناویروس که اضافه شده به دولت در مجموع در روز سه شنبه بود که از زندان و زندانی ، این موارد اغلب نشان می دهد تا در حالت کلی تعداد چند روز پس از آزمون انجام شده است و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

یک بخش بهداشت و درمان گزارش همچنین نشان داد که عفونت آن تأييد شده بود و برای اولین بار در میان ساکنان یکی از ایالت پنج موسسات تکامل غیر فعال است.

شانزده ساکنان و 12 کارگر در کانوی توسعه انسانی مرکز آزمایش مثبت وزارت خدمات انسانی سخنگوی امی Webb گفت: در یک ایمیل.

وزارت خدمات انسانی برنامه ریزی شده بود به انجام تست در این مرکز به عنوان بخشی از دولت برنامه ای برای تست همه ساکنان و کارگران از تسهیلات مراقبت دراز مدت دولت در این ماه Webb گفت.

در کانوی مرکز تست منتقل شد تا پس از یک کارمند آزمایش مثبت, او گفت:.

تمام 480 ساکنان و 1000 کارکنان در مرکز آزمایش شده است, او گفت:. این بخش هنوز در انتظار نتایج حدود 100 تست.

“ما در حال منزوی کسانی که مثبت و دور از دیگران,” او گفت:, و اضافه کرد که “کارکنان هستند تا زمانی که آنها پاک هستند.”

او اشاره کرد که بازدید شده اند ممنوع از توسعه انسانی مراکز در پاسخ به این گیر و کارکنان غربالگری تب و علائم دیگر.

یکی از کارگران در این مرکز در جنسبرو و دو در یک در آرکادلپیا (آرکانزاس) آزمایش مثبت زودتر با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

مورد رشد پایین

روز سه شنبه افزایش در ایالت شمارش و پس از پنج روز که در آن رشد بیش از 400 هر روز از جمله یک رکورد 731 مواردی که اضافه شد جمعه.

به 273 غیر اهل بیت مواردی که اضافه شد به ایالت شمارش شنبه کمترين یک روز افزایش در چنین مواردی پس از 10 ژوئن هنگامی که 228 این موارد اضافه شد.

متوسط تعداد موارد اضافه شده به دولت در مجموع بیش از یک نورد هفت روز کاهش یافت و از 454 و از دوشنبه به 444.

میان فقط غیر اهل بیت موارد متوسط تعداد اضافه شده هر روز بیش از هفت روز کاهش یافت و از 375 به 370.

“من گفتم که ما می تواند در 400-a-day محدوده برای هفته آینده پس ما را ببینید” رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون روز سه شنبه گفت. “امیدوارم ما را ضرب و شتم این, اما شما می توانید ببینید که امروز تعداد آنها بهتر است.”

موارد افزایش 52 به 1,977 در شهرستان واشنگتن; 41 به 1,343 در Pulaski County; 34 به 1,514 در Benton County; و 13 به 478 در Sevier County است.

افزایش در تک رقمی در سایر شهرستانهای استان که در آن صورت مجموع افزایش یافت.

بیش از یک چهارم از دولت 4,338 فعال موارد که در آن یک فرد دارای آزمایش مثبت است و هنوز بهبود نیافته بودند در شهرستان واشنگتن که تا به حال 1,097.

Benton County تا به حال آینده-بالاترین تعداد چنین مواردی 585 توسط Lee County با 513 و Pulaski County با 308.

اپیدمیولوژی دولت جنیفر Dillaha اشاره کرد و گفت افراد 65سال به حساب 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند در آرکانزاس به دلیل coronavirus. “بسیاری از موارد شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات و به همین دلیل بسیار مهم است برای ما برای محافظت از کسانی که زندگی در خانه های سالمندان زندگی کمک و انواع دیگر از امکانات,” او گفت:. (نگهبان-رکورد/ریچارد راسموسن) “>
عکس توسط ریچارد راسموسن
اپیدمیولوژی دولت جنیفر Dillaha اشاره کرد و گفت افراد 65سال به حساب 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند در آرکانزاس به دلیل coronavirus. “بسیاری از موارد شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات و به همین دلیل بسیار مهم است برای ما برای محافظت از کسانی که زندگی در خانه های سالمندان زندگی کمک و انواع دیگر از امکانات,” او گفت:.
(نگهبان-رکورد/ریچارد راسموسن)

با توجه به نمودار که هاچینسون نمایش داده شده در نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس گیر برگزار شد در چشمه های آب گرم و 75 از بیماران بستری با covid-19 نفر در بخش بهداشت و درمان را در شمال غرب بهداشت عمومی منطقه که شامل 19 شهرستانهای استان است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

که از بالا و از 84 نفر در این منطقه که در بیمارستان بستری شدند که از پنج شنبه.

منطقه مرکزی ساخته شده از هفت شهرستان تا به حال 43 نفر از بيماران بستری در سه شنبه, پایین, از بالا 45 در 4 ژوئن.

بیمارستان در جنوب شرقی منطقه که دارای 14 شهرستان تا به حال 25 virus بیماران در روز سه شنبه. منطقه شمال شرق که دارای 18 استان ها تا به حال 20 نفر از بيماران بستری و منطقه جنوب غربی با 17 شهرستان تا به حال 18 نفر از بيماران بستری.

وجود دارد هیچ توضیحی برای اینکه چرا اعداد در نمودار مطابقت ندارد و سلامت اداره کل برای بستری شدن در بیمارستان.

خانه سالمندان برنامه

هاچینسون گفت که او امیدوار است به ارائه یک طرح و جدول زمانی امروز برای بازگشایی دولت خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت به بازدید کنندگان است.

یک بخش بهداشت بخشنامه در مارس 13 منع بازدید از امکانات از جمله “مگر در مواردی که از نظر پزشکی لازم است و یا با اجرای قانون و یا سایر پرسنل اورژانس” و یا توسط کارکنان از برخی دولت های ایالتی و فدرال.

پزشکی لازم بازدیدکننده داشته است عبارتند از: “ملاقات مربوط به درمان پزشکی و ملاقات با خانواده و مناسب برای اقامت تا پایان زندگی مراقبت است.”

دولت تلاش برای تست همه ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در این ماه شده است به عنوان یک گام نسبت به لغو ممنوعیت بازدید کنندگان است.

تست کامل شده در 150 400 امکانات برنامه ریزی شده برای تست هاچینسون گفت.

از 13,000 ساکنان و کارکنان که تست شده اند در 150 امکانات 113 یا 0.9% رشد پیدا شد به این ویروس.

“این شگفت انگیز, آمار, و آن را به شما می گوید که ما در حال حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان و [ما] امیدوارم در یک موقعیت پایین جاده که آنها می توانید بازدید کنندگان دوباره,” او گفت:.

اپیدمیولوژی دولت جنیفر Dillaha اشاره کرد که افراد با سن 65 سال و بالاتر ساخته شده تا 11.5 درصد از Arkansans که تا به حال آزمایش مثبت از سه شنبه اما 71 درصد یا 134 از کسانی که فوت کرده اند.

“بسیاری از موارد شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات و به همین دلیل بسیار مهم است برای ما برای محافظت از کسانی که زندگی در خانه های سالمندان زندگی کمک و انواع دیگر از امکانات,” او گفت:.

تعداد ساکنان از امکانات از جمله کسانی که فوت کرده اند از این ویروس به عنوان ردیابی در وزارت بهداشت گزارش افزایش در روز سه شنبه از 70 تا 72.

“اگر ما می خواهیم برای باز کردن خانه های سالمندان به طوری که مردم می تواند داشته باشد که دوست داشتن در تماس با یک دوست خود را که در خانه سالمندان و سپس آن را می شود واقعا مهم برای همه ما برای انجام شغل ما در جامعه به منظور کاهش گسترش covid-19 پس از آن می توانید وارد دراز مدت مراقبت از امکانات” Dillaha گفت.

آخرین میر

مرگ اضافه شده به دولت را در مجموع به عنوان ردیابی توسط وزارت بهداشت و درمان در روز سه شنبه مشخص 43 در Pulaski County, 13th در واشنگتن کانتی 10 در Crittenden County سوم در شهرستان سنت فرانسیس دوم در Miller شهرستان و برای اولین بار در نوادا شهرستان است.

یک نفر که فوت شد 25 تا 44 سال, یکی بود سن 45-64 و چهار نفر دیگر شد 65 ساله یا مسن تر با توجه به وضعیت سایت.

چارلز مارتین, 62, Warren در شهرستان برادلی درگذشت دوشنبه شب در بخش مراقبت ويژه در چی St. Vincent درمانگاه در لیتل راک بعد از تست مثبت برای covid-19 با توجه به Pulaski County پزشکی قانونی گزارش.

مارتین بستری شد بیمارستان در ژوئن 4 و آزمایش مثبت برای ویروس. او تا به حال سابقه بیماری مزمن انسدادی ریه و فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر بر اساس این گزارش.

تعداد ساکنان که فوت کرده اند از این ویروس به عنوان ردیابی در وزارت بهداشت گزارش, افزایش سه شنبه از سه به چهار در خاکستر تخت مراقبت های بهداشتی و مرکز توانبخشی و از دو به سه در وودلند هیلز بهداشت و درمان و توانبخشی در جکسون ویل.

از جمله کسانی که فوت کرده اند, تعدادی از خانه سالمندان و تسهیلات زندگی کمک ساکنان که آزمایش مثبت افزایش از 16 به 600.

در میان کارگران در تاسیسات تعداد تایید عفونت افزایش 12 به 357.

تعدادی از امکانات را با حداقل یک مقیم و یا کارگر که آزمایش مثبت افزایش به 107.

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Moritz جینی رابرتز و اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>