موارد در حالت صعود توسط 340, بیش از 10000

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد صدر 10,000 روز سه شنبه به عنوان آن رشد بیش از 300 مورد سوم-راست بعد.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی, آرکانزاس, وزارت بهداشت, افزایش شش تا 161 در یکی از بزرگترین روز افزایش می یابد تا کنون. تعداد موارد افزایش به 10,080.

در همین حال رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون گفت: او را خبر امروز در مورد “آیا و هنگامی که” دولت آغاز خواهد شد و فاز دوم آن از کاهش محدودیت های طراحی شده بود که به سرعت گسترش coronavirus.

او کاهش یافته است می گویند که آیا این رویکرد شامل لغو محدودیت در برخی از مناطق قبل از دیگران.

“بدیهی است که ما در حال مطالعه این بسیار سخت” جمهوریخواه فرماندار گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری در گیر برگزار شد در این زمان در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی در پاین بلاف. “من نشان داد جمعه گذشته ما در حال نگاه کردن به آن.”

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: از 340 جدید کروناویروس موارد در دولت 34 شدند زندانیان زندان. (Arkansas Democrat-Gazette/ Stephen Swofford) “>
عکس های استفان Swofford
وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: از 340 جدید کروناویروس موارد در دولت 34 شدند زندانیان زندان. (Arkansas Democrat-Gazette/ Stephen Swofford)

او گفت که او “مورد مطالعه آن را بیش از آخر هفته.”

“ما همچنان به انجام این کار, به دنبال, داده,” او گفت:.

هاچینسون روز پنجشنبه گفت که او با توجه به یک رویکرد منطقه ای به محدودیت های بلند و سپس حمایت از ایده دوشنبه, اگر چه او گفت که آن را ممکن است تبدیل به یک گزینه است.

در میان دیگر تغییرات رفتن به مرحله دوم بازگشایی برنامه اجازه می دهد رستوران ها برای شروع با استفاده از 66 درصد از گنجایش به جای 33%.

Rep. Dan Sullivan, R-جنسبرو گفت هاچینسون در نامه ای که “بسیاری از ما در منطقه قصد دارند به حرکت با خیال راحت به فاز 2” در روز جمعه.

او گفت: وزارت بهداشت را با محدودیت های بیش از حد “به عنوان اعمال آنها را به رستوران ها و کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در منطقه ما است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=5AIAhdbjcXw]

“ما می توانیم استناد به نمونه های متعدد در صورت لزوم و بر این باورند که دستورات گیج کننده هستند ناسازگار غیر عملی خودسرانه به طور تصادفی اجرا ناعادلانه هدف انتخاب صنایع و باعث ترس و نا امیدی را برای مصرف کنندگان و کسب و کار به طور یکسان” سالیوان گفت: در نامه ای که او نوشته شده در Facebook در روز دوشنبه.

هاچینسون آن را به نام “فقط یکی از بسیاری از نامه های من دریافت خواهید کرد.”

“من نامه گفت:” شما در حال رفتن بیش از حد سریع است. کم کردن سرعت. باز نمی شود همه چیز را,” او گفت:. “من نامه هایی که می گویند شما در حال رفتن بیش از حد آهسته است. شما رو به آن را باز کنید تا سریعتر.'”

او گفت که او و وزیر بهداشت Nate اسمیت “سعی کنید به تصمیم گیری مبتنی بر بهترین سلامت عمومی ارشاد بر اساس داده هایی که ما می بینیم بلکه آنچه مورد نیاز است به صورت منحصر به فرد از دولت ما.”

به عنوان برای کسب و کار که تصمیم به بی اعتنایی وزارت بهداشت به قوانین هاچینسون گفت: “بسیاری از شرکت ها دارای مجوز و این که آیا آن یک رستوران و یا یک نوع متفاوت از تسهیلات.

“اگر شما به دنبال بهداشت عمومی ارشاد پس از آن که می تواند به خطر اندازد مجوز خود را,” او گفت:.

تعداد آرکانزاس بیماران بستری با covid-19 افزایش دو, به 172. چهل و چهار نفر از بيماران در هواکش از 46 روز پیش از آن.

اهل بیت موارد رشد

از 340 مواردی که اضافه شد به دولت در مجموع اسمیت گفت: 34 مثبت بودند نتایج آزمون از زندانیان زندان. اغلب کسانی که اضافه شده به دولت رسمی شمارش چند روز پس از آزمون انجام شده است و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

دولت سایت نشان داد که بیشترین افزایش در تعداد موارد در واشنگتن و Benton, استان ها, که در آن بسیاری از موارد مرتبط شده اند به شیوع بیماری در طیور گیاهان.

گالری: COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/610prgov/]

موارد رشد 88 به 1,185 در شهرستان واشنگتن و 79 به 1,090 در Benton County است.

در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد, سایت دولت اخیر شیوع در یک زندان در نزدیکی Brickeys در Lee County, تعداد زندانیان ذکر شده در بخش بهداشت و درمان گزارش به عنوان تست مثبت رشد از یک تا 29.

پنج نفر در زندان آزمایش مثبت زودتر با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود. همه بهبود یافته اند.

بخش تعداد موارد در این شهرستان رشد سهشنبه 48 به 97.

در ضمن در فدرال تادیبی پیچیده در فارست سیتی 748 زندانیان ذکر شده به عنوان تست مثبت از 633 روز جمعه.

تعداد موارد در میان کارگران وجود دارد بدون تغییر باقی مانده است در 18. کسانی که کارگران نیز تمام ذکر شده به عنوان داشتن بازیافت.

چهار نفر در آرکانزاس اطفال ارزیابی و درمان مرکز در نزدیکی الکساندر نیز آزمایش مثبت دولت و وزارت خدمات انسانی سخنگوی امی Webb گفت و آن را به حالت اول قفل برای جوان مجرم که در آن موارد شناسایی شده اند در میان ساکنان.

او گفت: یک کارمند در تاسیسات شکست خورده یک روال بررسی و در صورت تب مارس 29 و خانه فرستاده شد. یک نتیجه تست که برگشتم مثبت 2 ژوئن نشان داد کارمند ویروس.

این گروه سپس شروع به تست تمام ساکنان و کارکنان در قفل و همچنین در تمام آن دیگر lockups. یک کارمند در هریسبورگ نوجوانان مرکز درمان آزمایش مثبت Webb گفت.

دیگر موارد یافت شده در میان الکساندر کارکنان, او گفت:.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

محل شیوع بیماری

مورد شمارش ذکر شده در یک دولت سایت رشد 13 در هر دو Pulaski و Craighead شهرستان و 11 در Sevier County است. دولت دیگر استان ها با موارد جدید در حال افزایش کمتر از 10.

تعداد موارد در میان طيور به عنوان ردیابی در وزارت بهداشت گزارش رشد 123 به 931 از جمعه به دوشنبه.

که در مجموع شامل 543 موارد است که هنوز هم به عنوان فعال به این معنی که فرد آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود نیافته است.

یک تایسون غذاهای گیاهی در کلارکسویل و دو رودخانه غذاهای گیاهی در اتکینز شد آخرین فیلم های اضافه شده به لیست مرغ گیاهان با حداقل پنج فعال مورد افزایش تعداد سایت ها به 20.

Tyson گیاه به حال 20 نفر از جمله 14 ذکر شده به عنوان داشتن بهبود و دو رودخانه کارخانه تا به حال 11 از جمله پنج که تا به حال بهبود است.

Ozark Mountain مرغ از راجرز ادامه داد: برای دولت بزرگترین کارخانه طیور شیوع با تعدادی از موارد رشد 15 به 181. هفتاد و شش نفر از کارگران ذکر شده به عنوان داشتن بازیافت.

در یک زائر غرور گیاه در ده ملکه تعدادی از موارد رشد 21 به 132 که شامل 65 کارگران که بهبود یافته اند.

در میان nonpoultry شرکت های جدید شیوع گزارش شده در پارک هیل مجموعه انبار مبلمان در لیتل راک. نه کارگران وجود دارد که تست مثبت, با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

در سطح ایالت 3,044 از موارد در نظر گرفته شد فعال از 2,955. فعال موارد جمعه شامل 141 ساکنان خانه سالمندان و 139 زندانیان زندان.

محدودیت های انتقاد

سالیوان گفت: او فکر می کند هاچینسون است “overreached” در اعمال محدودیت در رستوران ها و متخلف در کسب و کار صاحبان حقوق.

او سوال که چرا ماسک های مورد نیاز برای مشتریان در رستوران اما برخی از کسب و کارهای دیگر مانند سوپر مارکت ها و فروشگاه های راحتی.

“شما می توانید رفتن به خارج و نه پوشیدن ماسک عبور دو یا سه صد نفر را انتخاب کنید تا تمام سیب apple bin ترک و هیچ چیز اتفاق می افتد,” او گفت:.

“اما در یک رستوران شما نمی توانید در درب راه رفتن بدون ماسک. آن را فقط نمی توان حس مشترک.”

پرسید: اگر هر یک از صاحبان کسب و کار باید به او گفت که آنها برنامه ریزی برای بی اعتنایی وزارت بهداشت به دستورات جمعه به عنوان او نشان داد در نامه خود او برای اولین بار کاهش یافته است می گویند و سپس گفت: نمی دانم آنچه را که آنها انجام خواهد داد.

“صحبت من به همه کسب و کار در مورد خدا-با توجه به حقوق و چگونه من را حمایت از آنها را زمانی که آنها ایستادگی کردن برای خدا-با توجه به حقوق اساسی,” او گفت:.

او گفت: هیچ دلیلی وجود دارد که او روز شنبه به عنوان روز او گفت: برخی از کسب و کار را به مرحله دو, اما نشان داد او را مورد نقد چه اتفاقی می افتد پس از آن روز.

“اگر بعد از 12 برخی از افراد ذکر شده توسط وزارت بهداشت و درمان و یا سنگین دست پایین می آید من به دنبال جلسات کمیته به کاوش و پیدا کردن که چرا و چگونه وزارت بهداشت اقتدار به انجام آن چیزهایی است,” او گفت:.

او Facebook پست و به دنبال یک جلسه در جنسبرو باشگاه های کشور روز شنبه با صاحبان رستوران, Jonesboro, شهردار هارولد پرین, شهرستان Craighead قاضی ماروین روز و مقامات دیگر است.

بعد گفت: Sullivan نشان داد رستوران صاحبان حرف و خواسته آنها در مورد نگرانی های خود را.

صاحبان اشاره به تناقض از ماسک مورد نیاز مسئولیت بالقوه برای کسب و کار اگر عفونت می شود به ترسیم یک رستوران خود را از فشارهای مالی و نگرانی های بهداشتی است که باعث برخی از مشتریان به دور ماندن بعد گفت.

سالیوان سپس پرسید: اگر صاحبان آنها می خواستند برای ثبت نام بر روی حرف او گفت:.

“من شنیده ام هرگز هر یک از کسانی که کسب و کار گفت که آنها قصد داشتند در روز جمعه به استاندارد متفاوت از آنچه وزارت بهداشت قرار داده است که:” بعد گفت که او نمی داند چه ممکن است صاحبان گفته اند سالیوان در مکالمات خصوصی.

سالیوان گفت: صاحبان رستوران امضا “یک تکه کاغذ” جدا از حرف او فرستاده هاچینسون. او گفت: او که قرار بود به افشای نام.

“هدف اصلی این بود که مردم ثبت نام در این نامه اما هنگامی که آنها در نظر گرفته خطر آنها در, آنها نمی خواهند نام خود را خارج وجود دارد” سالیوان گفت.

شهرستان جنسبرو سخنگوی بیل کمپبل گفت: اگر یک رستوران تصمیم می گیرد به بی اعتنایی دولت بهداشت عمومی قوانین “خواهد شد که در بین رستوران و وزارت بهداشت است.”

“این فرماندار تصمیم و هر فرماندار تصمیم می گیرد همان چیزی است که ما انجام خواهد داد در جنسبرو من مطمئن هستم” کمپبل گفت:.

Rep. جک, کون بزرگ, باشگاه مهندسان R-Jonesboro فاصله خود را از سالیوان نامه.

“من نمی خواهم به تحریک مردم است. من می خواهم به کار با آنها گفت:” کون بزرگ, باشگاه مهندسان رئیس خانه بهداشت عمومی کار و رفاه کمیته.

اما او گفت که او را پشتیبانی می کند اجازه می دهد برخی از مناطق از دولت برای حرکت به مرحله دوم قبل از دیگران.

او اشاره کرد که Calhoun County در جنوب آرکانزاس نداشته موارد است. هفت سایر استان ها — Cleveland, Fulton, Monroe, Montgomery, نیوتن, سرسی و Woodruff — هیچ ندارد موارد شنبه که شد هنوز هم به عنوان فعال.

“من می دانم آسا است که صحبت کردن در مورد آن و من درک می کنم در مقام اجرایی شما رو به دقت بیشتری از شما در قانونگذاری موقعیت او را مردد” کون بزرگ, باشگاه مهندسان گفت.

“اما ما واقعا نیاز به نگاه سخت در منطقه ای باز کردن.”

آخرین میر

آخرین میر اضافه شده به دولت این تعداد شامل دو Jefferson County, افزایش تعداد آن به 28 و دو در Pulaski County, بالا بردن آن در مجموع به 40.

آنها همچنین شامل دوم مرگ و میر ناشی از این ویروس در شور شهرستان و پنجم در Benton County است.

رابرت “ری” بدنه یک خانواده پزشکی دکتر راجرز درگذشت ویروس شنبه با توجه به خانواده خود را.

دخترش شریل هال, اعلام کرد دکتر هال مرگ در Facebook پست به بیماران خود گفت که “ما فوق العاده دوست داشتنی و غیر قابل تعویض از نوع دلسوز پدر گذشت از COVID-19.”

در توجه به بیماران درمانگاه که باز شد در سال 1972 گفت: آن بسته شد چون دکتر هال عبور و بیماران خواهد بود اطلاع از طریق ایمیل در پیدا کردن یک جدید پزشک خانواده.

“دکتر هال یکی از یک نوع است. او را به شدت از دست رفته توسط بسیاری” اخطار گفت. “تاثیر او بر جامعه خود را عمیق بود. او نمی خواهد فراموش شود. حافظه خود را در زندگی در بسیاری از ما. ما از صبر و شکیبایی شما قدردانی و درک در طول این زمان دشوار است.”

به گزارش ایسنا ، جان Boozman R-ارک., منتشر شده بیانیه ای گفت که او “بسیار غمگین” خبری از هال گذشت. Boozman او را به نام “چهره های پیشرو” در شمال غربی آرکانزاس پزشکی جامعه است.

“ری شروع به طبابت در شمال غربی آرکانزاس که تنها تعداد انگشت شماری از پزشکان در این منطقه گفت:” Boozman یک عینک ساز.

“او بسیار مهربان به من برادر پری و من به عنوان ما شروع به تمرین ما در راجرز و شد دوست عزیز به بسیاری از ما در جامعه پزشکی است.

“نه تنها او دکتر عالی اما او همچنین یک مثال عالی از یک زندگی اختصاص داده شده به عشق و خانواده و جامعه و پروردگار. او را لمس بی شماری از مردم در بسیاری از جهات هر دو حرفه ای و شخصا.

هاچینسون در کنفرانس خبری گفت: هال بود “من پزشک خانواده سال پیش” و نمونه ای از “یک زندگی خوب رهبری است که تصویب شده است.”

“این فقط یکی دیگر از نتیجه و یادآوری به ما از مرگبار بودن این ویروس در بسیاری از شرایط” هاچینسون گفت. “او مبارزه بسیار سخت مبارزه.”

گاوین Lesnick سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: این اداره انجام تماس با تحقیقات هر زمان کسی تست مثبت است که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با افراد دیگر.

“اگر ما تعیین وجود دارد هر گونه تماس در حالی که بیمار بود و عفونی ما رسیدن به آن مردم و درخواست آنها را به برداشتن قدم برای جلوگیری از پتانسیل گسترش ویروس از جمله خود قرنطینه برای 14 روز” Lesnick گفت.

دولت های اخیر مرگ و میر نیز شامل ساکنان لیتل راک و شمال لیتل راک.

Richardo Ayala, 56, از لیتل راک درگذشت دوشنبه از covid-19 در بخش مراقبت های واحد در مرکز پزشکی باپتیست در Little Rock با توجه به Pulaski County پزشکی قانونی گزارش.

آیالا بستری شد مه 2 از سنت مری منطقه ای نظام سلامت در راشویل.

او ارائه شده وجود دارد, مارس 25 با تنگی نفس و بدن درد و خستگی است. او آزمایش مثبت برای covid-19 آوریل 28 و فرستاده شد برای سنگ کوچک برای یک سطح بالاتر از مراقبت.

آیالا سلامت کاهش یافته است و او قرار داده شده بر روی یک پس از جراحی تراکئوستومی. او تا به حال هیچ سابقه شناخته شده از مشکلات پزشکی با توجه به گزارش پزشکی قانونی.

دنیس دیویس 59 که زندگی در رابینسون پرستاری و مرکز توانبخشی در شمال لیتل راک درگذشت, شنبه در بخش مراقبت های واحد در مرکز پزشکی باپتیست در شمال لیتل راک از covid-19 با توجه به Pulaski County پزشکی قانونی گزارش.

نوع خطی=”تکراری-inline” id=”8629″ align=”left” />

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

دیویس به حال سندرم داون و سابقه نارسایی احتقانی قلب. او به بیمارستان ژوئن 3 با پنومونی و آزمایش مثبت است.

خانه سالمندان تا به حال یک کارگر تست مثبت برای این ویروس و مرگ, با توجه به وزارت بهداشت.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط Michael R. Wickline از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>