موارد coronavirus دو شبانه در ایالت نیویورک به 22

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک را coronavirus caseload دو برابر یک شبه به 22 عنوان شهردار دومین شهر التماس دولت فدرال روز شنبه به ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای این ویروس جدید است.

این موارد تازه تشخیص داده شده شامل دو بیمارستان بستری فشرده-مراقبت از بیماران در شهر نیویورک و یک بستری در لانگ آیلند Nassau County, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

دیگر مثبت شد در افراد با علائم خفیف و یا هیچ در تمام در شهرستان Westchester که در آن یک خوشه از موارد ظهور در اوایل هفته و یک زن 50 ساله وکیل در مرکز این بیمارستان بستری شده است از هفته گذشته.


“شماره ادامه خواهد داد تا” به عنوان تست را افزایش می دهد, فرماندار هشدار داد و اضافه کرد که او انتظار می رود “قابل توجهی” از طریق گسترش است.

شهردار بیل د Blasio گفت: دو بیماران تازه تشخیص داده شده در شهر نیویورک یک مرد در 40s و یک زن در 80s هر دو در بخش مراقبت های ویژه. طولانی جزیره بیمار 42 ساله است در بخش مراقبت های ویژه.

در همین حال مقامات در کشور همسایه نیوجرسی saidThursday که دولت را مثبت تست جدید کروناویروس آمد از 32 سال از فورت لی.

د Blasio, یک دموکرات خواست فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به عرضه نیویورک با بیشتر کیت های آزمایش و به سرعت تصویب آزمون که شرکت های خصوصی ممکن است در حال توسعه است.

“ما تنها بزرگترین چالش کمبود سریع فدرال اقدام به افزایش تست ظرفیت,” او گفت:. “بدون آن ما نمی تواند ضرب و شتم این بیماری همه گیر است.”

پس از اولیه دسته ای از کیت های آزمایش که CDC ارسال به دولت و شهرستان های بهداشت عمومی آزمایشگاه ثابت تا حد زیادی معیوب ماه گذشته در شهر نیویورک و مقامات دولتی فشرده مجوز برای آزمایشگاه خود را برای اجرای آزمون خود را.

دولت تصویب شنبه برای اجرای نسخه خود را از آزمون. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو یک دموکرات روز چهارشنبه گفت که دولت در آزمایشگاه در حال حاضر قادر به اجرای حدود 200 تست در روز و با هدف 1,000 روزانه.

شهر نیویورک در ضمن یک دسته جدید از CDC کیت های آزمایش. د Blasio گفت: زمان تست ظرفیت شد ده ها تن از آزمایش یک روز “و ما نیاز به صدها و به سرعت.”

شهرستان و مقامات دولتی تاکید کرده اند برای هفته که از آنها انتظار می رود coronavirus است که بیمار هزاران نفر در سراسر جهان به راه خود به نیویورک عمده سفر hub.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>