موارد تا 406 به بازگشایی وارد فاز 2

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد تجمعی از covid-19 موارد در آرکانزاس رسیده 12,501 و مرگ و میر افزایش یافته است توسط دو روز یکشنبه و در مجموع 179 با توجه به آرکانزاس وزارت بهداشت حتی به عنوان دولت وارد فاز بعدی طرح به عقب ظرفیت محدودیت در کسب و کار امروز است.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بین شنبه و یکشنبه وزارت بهداشت ثبت 406 جدید covid-19 موارد است. از این موارد 4,212 فعال هستند یک شکل است که شامل تعداد افرادی که بهبود یافته اند و یا فوت ناشی از این بیماری است.

یکشنبه, 201 نفر در بیمارستان بستری شده است به عنوان یک نتیجه از این ویروس کاهش سه از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت. چهل و پنج نفر در هواکش.

طی سه هفته گذشته بر اساس در دسترس تست داده آرکانزاس را تجربه کرده است آنچه به نظر می رسد بسیار بزرگتر سنبله در جامعه موارد از موج اولیه از covid-19 موارد گزارش شده در اواخر ماه آوریل است.

وزارت بهداشت گزارش داد صدها نفر از جدید covid-19 موارد هر روز هفته گذشته از جمله یک روز رکورد 731 مورد جدید ثبت شده بین پنج شنبه و جمعه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Northwest Arkansas پدید آمده است به عنوان یک منطقه ای از نگرانی است. یکشنبه وجود دارد 1,031 فعال موارد در شهرستان واشنگتن و 585 فعال موارد در Benton County, در مقایسه با 324 در Pulaski County است. وزارت بهداشت آخرین داده ها در خوشه شغلی را نشان می دهد طیور شرکت تایسون مواد غذایی گزارش شده است و در مجموع 213 covid-19 موارد در میان کارگران در اسپرینگدیل گیاه. بیست و کسانی که کارگران را بهبود شرکت گزارش شده است.

وقتی پرسیده شد که در خبر جلسه روز جمعه در مورد این تصور که هر چه دولت در حال انجام است نه کار دولتی آسا هاچینسون گفت: “من نمی بینیم که آنچه که ما در حال انجام است و کار نمی کند. ما ممکن است انجام آن را به خوبی به اندازه کافی. من فکر می کنم استراتژی استراتژی درست است.”

در حالی که تصدیق کرد که “ما می توانیم بهتر انجام دهید” اجرای این استراتژی اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی مورد نیاز هاچینسون گفت: کشورهای دیگر نیز در حال مبارزه با افزایش موارد است.

به عنوان یک نتیجه از “مکتبی” از coronavirus فرماندار گفت: “چگونه شما برنامه ای برای [آنچه را] خواهد بود در ماه ژوئیه یا اوت دشوار است.”

کسب و کار که قبلا محدود به یک سوم ظرفیت تحت فاز 1 بازگشایی طرح می تواند به افزایش تعداد کاربران مجاز در داخل به دو سوم ظرفیت از امروز شروع البته با فاصله فیزیکی فرماندار چهارشنبه اعلام کرد.

رستوران ها می توانند رزومه ناهار خوردن در سرویس تا دو سوم ظرفیت به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ 6 پا از فاصله بین اشغال جداول. موسسات ناهار خوری نیز باید نیاز به ماسک برای کارمندانی که در تماس با مشتریان با توجه به وزارت بهداشت فاز 2 بخشنامه.

فاز 2 بخشنامه حاکم بر مراکز تناسب اندام و باشگاه های ورزشی حذف یک شرط محرومیت از ورود به افرادی که بازدید, New York, New Jersey, کانکتیکات, نیواورلئان یا خارج از کشور مکان در گذشته 14 روز اما برگ در محل مورد نیاز است که می گوید: کاربران باید پوشیدن ماسک به جز زمانی که به طور فعال ورزش و هنوز هم حکم 12-پا فاصله بین مراجعان.

بزرگ داخل سالن مانند سینما و سالن ها و مراکز کنوانسیون می تواند قبول کند تا به دو سوم ظرفیت به عنوان طولانی به عنوان آنها ارائه یک طرح به وزارت بهداشت برای پیشبرد تصویب اگر محل خواهد شد بیش از 100 نفر در حالی که در عامل دو سوم ظرفیت.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

به رغم افزایش موارد جدید در شمال غربی آرکانزاس و شتاب تعداد موارد جدید در سطح ایالت هاچینسون هفته گذشته گفت که دولت را برای حرکت به فاز 2 از بازگشایی طرح است.

او استدلال کرد که داده ها نشان می دهد که “هیچ شواهدی از یک همبستگی” بین رشد موارد جدید و بلند کردن اجسام از محدودیت در کسب و کار مانند رستوران ها و آرایشگاه ها و سالن.

“نتیجه این است که دولت بهترین خدمت در حال حرکت با هم حتی اگر ما در مناطق مختلف با زمان سنبله در موارد” هاچینسون روز چهارشنبه گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>