موارد تا 990; فرماندار خواستار احتیاط

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون خواست Arkansans به دنبال عمومی-بهداشت دستورالعمل های این آخر هفته به عنوان دولت تعداد coronavirus موارد افزایش 990 — سومین روز افزایش دهد.

“نه صد موارد بیش از حد بالا است” هاچینسون گفت. “ما نیاز به کاهش است که بنابراین ما می تواند همچنان به پیشرفت.

“بنابراین به دنبال دستورالعمل. پوشیدن ماسک خود را. مطمئن شوید که شما به لحاظ اجتماعی فاصله اگر شما بیرون بروید.

“فقط مراقب باشید چرا که آن را حیاط خلوت کباب کردن آن است که شنا احزاب آن است که چیزهای دیگر که ما را در, که می تواند منجر به گسترش این.”

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش هشت تا 394.

تعداد بیماران بستری شده با covid-19 افزایش 17 برای رسیدن به یک رکورد بالا 497.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آن دسته از بیماران شامل 109 بودند که در هواکش از 107 روز قبل است.

این ایالت تعداد موارد افزایش به 37,249.

هاچینسون گفت: افزایش بستری شدن در بیمارستان شد “گسترش در سراسر کشور است که خبر خوبی است و آن را نمی فشار ظرفیت ما تا حد زیادی.”

آنها شامل افزایش چهار بیماران در واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای در فایت چهار در Baptist Health-فورت اسمیت سه در Baptist Health-لیتل راک و سه در NEA باپتیست بیمارستان یادبود در جنسبرو.

افزایش موارد در روز جمعه شامل افزایش هفت در میان زندان و حبس زندانیان. از جمله افزایش می دهد می تواند منعکس موارد جدید یا آنهایی که اضافه شد به دولت مجموع زودتر اما نه بلافاصله به عنوان طبقه بندی شده که از یک زندان و یا زندان.

باقی مانده افزایش 983 موارد میان دولت nonincarcerated جمعیت بود و دوم بالاترین یک روز افزایش در چنین مواردی است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=XQvlJtjWbHA]

دولت بزرگترین افزایش در چنین مواردی — 1,008 — آمد پنج شنبه زمانی که دولت نیز ارسال شده دوم آن-بزرگترین افزایش در تعداد موارد 1,013.

متوسط تعداد موارد اضافه شده در هر روز بیش از یک نورد هفت روز افزایش یافته و به 784 تنظیم یک رکورد است.

تعدادی از موارد در دولت که در نظر گرفته شد فعال افزایش 19 به 7,028 به عنوان 963 Arkansans شد تازه طبقه بندی شده به عنوان داشتن بازیافت.

برنامه های مدرسه

در نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس گیر هاچینسون گفت او باقی مانده متمرکز در باز کردن دولت مدارس را در کلاس درس در ماه آینده و حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در جلسه روز شنبه که برخی از مدارس ممکن است نیاز به صبر کنید.

رئیس جمهور صحبت می کرد در مقابل یک نقشه از ایالات متحده با برخی از شهرستانهای استان از جمله چند در آرکانزاس رنگی قرمز ظاهرا نشان دهنده یک افزایش 100 نفر یا بیشتر در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از هفته گذشته است.

“در شهرها و یا کشورهای که در حال حاضر نقاط داغ-و شما خواهید دید که در نقشه پشت من-مناطق ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشایی برای چند هفته و این که ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که خواهید بود تا به فرمانداران.

گالری: ژوئیه 24 کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/725gov/]

“این تصمیم باید بر اساس داده ها و حقایق بر این اساس در هر جامعه اما هر منطقه باید به طور فعال در ساخت آماده سازی برای باز کردن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت ساخته شده مشابه نظر جمعه.

“در مناطق که در آن وجود نقاط داغ از راه دور و آموزش از راه دور ممکن است نیاز به تصویب رسید برای یک مقدار مشخصی از زمان” میچل Zais معاون آمریکا و وزیر آموزش و پرورش گفت: در طول یک تلفن مطبوعاتی با خبرنگاران در مورد راهنمایی در مدرسه دهانه است که مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری منتشر شد پنج شنبه شب.

CDC مدیر رابرت Redfield گفت: طی تماس که او را در نظر بگیرید یک “نقطه داغ” منطقه ای که در آن درصدی از آزمون است که در حال مثبت بیش از 5 درصد است.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

در مورد معیارهای والدین باید در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت: CBS اخبار در روز جمعه که “ما دوست داریم برای دیدن مثبت نرخ کمتر از 10 درصد در یک جامعه است.”

با توجه به داده ها از یک دولت سایت تجمعی درصد تست شده اند که مثبت بیش از 20% در پنج آرکانزاس, شهرستان که از جمعه.

که شامل Lincoln Lee و چشمه های شهرستان که در آن بزرگ شیوع بیماری در زندانها رخ داده است و همچنین داد و واشنگتن بوده است.

نرخ بالای 10 درصد در Sevier, Johnson, St. Francis Chicot, Crittenden, پاپ و میلر شهرستان و بالاتر از 5 درصد در 36 سایر شهرستانهای استان است. در Pulaski County, نرخ 7.4%.

در سطح ایالت 8.1 درصد از تست مثبت بوده است.

نرخ 6.3% برای تست که انجام شد پنج شنبه هر چند که درصد احتمال زیاد به تغییر به عنوان نتایج بیشتر از تست های انجام شده که در روز گزارش شده به دولت است.

بیش از یک نورد هفت روز به طور متوسط 9.3 درصد از دولت را تست مثبت بودند که از پنج شنبه.

این بیانیه از مقامات دولت فدرال بودند شبیه به توصیه های صادر شنبه توسط آرکانزاس فصل American Academy of Pediatrics.

این فصل گفت: دولت باید با باز کردن کلاس های درس تنها در استان ها که با کاخ سفید راهنمای متحده در حال حرکت از یک فاز از بازگشایی به بعد.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

کسانی که برای یک تماس “رو به پایین مسیر” از موارد و یا درصد از آزمون است که در حال مثبت بیش از یک دوره دو هفته ای.

هاچینسون در روز جمعه گفت که او متوجه شده جدید CDC راهنمایی اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد مطالعه قرار.

“آنها می خواهم به آن را ببینید و نزدیک به 5 درصد مثبت رای به عنوان ما بازگشایی مدارس و بنابراین ما باید مقدار زیادی از کار را به انجام بیش از 30 روز آینده.” هاچینسون گفت.

او گفت که او محیط است که به عنوان یک معیار برای بازگشایی, با این حال.

“من فقط گفت: این یک عامل مربوط است که ما نیاز به کار به سمت” او گفت:. “ما می خواهیم برای شروع مدرسه on Aug 24. ما رو هم به کار را از طریق این مسائل و این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

نیوتن شهرستان افزایش

موارد اضافه شده به دولت در مجموع در روز جمعه شامل افزایش 55 نیوتن در شهرستان به نمایندگی از پنج برابر افزایش در جمعیت شهرستان است.

“این ترسناک” گفت: Jan لارسون شهردار جاسپر که نیوتن بخشداری. “ما تقریبا در شوک صادقانه به شما بگویم.”

هاچینسون گفت: این موارد بودند “جمعیتی سالمندان.”

“بنابراین ما در حال تلاش برای تعیین اگر آن را یک پرستاری در محیط خانه و یا برخی از دیگر امکانات,” او گفت:.

وزارت بهداشت سخنگوی اسیایی, McNeill بعد گفت: “ما آگاه هستیم تقریبا 50-60 موارد” در Newton County, خانه سالمندان در جاسپر.

یک بخش بهداشت و درمان گزارش ذکر شده فقط سه مورد در میان ساکنان و چهار در میان اعضای هیات در روز جمعه.

مک نیل گفت: موارد جدید به حال نشده است به اضافه مجموع در گزارش.

راشل دسته, مدیر اجرایی, آرکانزاس, مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: صفحه اصلی “دریافت کرده است و چندین تست مثبت برای ساکنان و کارکنان است.”

“نیوتن شهرستان در خانه سالمندان است و انجام همه چیز آنها می توانید برای مدیریت این وضعیت و ادامه خواهد داد به سخت کوش باقی می ماند در اجرای مهار اقدامات” دسته گفت: در یک ایمیل. “همانطور که می دانیم افراد مسن هستند در بیشتر خطر ابتلا به این بیماری است.”

در اواخر ماه مارس, یک عضو ستاد در خانه سالمندان آزمایش مثبت برای coronavirus اما اقدامات احتیاطی بودند به سرعت به محل قرار داده. که در آن نقطه نیوتن شهرستان تا به حال کمتر از چهار موارد مثبت.

لارسون گفت: بیشتر مردم در جاسپر شده اند با پوشیدن ماسک از فرماندار بخشنامه به اثر رفت دوشنبه ،

“ما در حال پوشیدن ماسک,” او گفت:. “من رفتن به چنگ دیروز و من تنها چیزی که دیدم یک مرد با پوشیدن یک ماسک. … بوده ایم به خوبی انجام می دهند. مردم مانده اند خانه فرسوده ماسک خود را.”

هاچینسون گفت: موارد جدید در این شهرستان نشان دادن ویروس خود برسد.

“همه به فکر وجود ندارد هر منطقه از دولت که معاف,” او گفت:.

ماشین آلات تست

موقت وزیر بهداشت خوزه رومرو گفت: دولت فدرال ارائه خواهد شد “point-of-care تست” در بسیاری از خانه های سالمندان. او گفت: هاچینسون به “سرمایه گذاری در چند صد” از ماشین آلات.

“این نقطه از مراقبت های آزمایش ماشین آلات استفاده می شود در این خانه های سالمندان به سرعت در حال شناسایی اولیه یا اولیه موارد covid,” او گفت:. “ما پس از آن می توانید به آن پاسخ دهند به سرعت به جای آن اجازه می دهد به شکوفه به چیزی بیشتر. بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن به کنترل بهتر از این در چند ماه آینده.”

فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات این هفته گفت که این امر می تواند ارسال دستگاه به هر خانه سالمندان در کشور اگر چه آن را نمی گویند هنگامی که این اتفاق می افتد, Bunch گفت.

آژانس گفت که آن را تا به حال از 1200 دستگاه است که آن را برنامه ریزی شده به کشتی ، Washington County ذکر شده بود به عنوان یک “نقطه داغ” شهرستان که دارای اولویت برای دریافت یکی از ماشین آلات, او گفت:.

آژانس فدرال نیز در این هفته گفت که آن آغاز خواهد شد نیاز به خانه سالمندان کارکنان به آزمایش می شود هر هفته در ایالات که در آن 5 درصد یا بیشتر از coronavirus تست مثبت باشد .

دسته گفت که او تا به حال دیده نشده جزئیات مورد نیاز جدید از جمعه.

پرسید: برای اطلاعات بیشتر در مورد ماشین آلات تست خریداری شده توسط دولت McNeill گفت: در یک ایمیل “کسانی که هنوز در حال بررسی می کنیم و انتشار اطلاعات اضافی بعد از زمانی که آن را در دسترس است.”

آخرین موارد

در علاوه بر این به 55 مورد در Newton County, موارد اضافه شده به دولت در مجموع شامل 144 در Pulaski County; 82 در شهرستان واشنگتن; 55 در Benton County; 38 در Sebastian شهرستان; 37 در جفرسون کانتی; و 37 در Pope County است.

در Crawford County زندان در ون بارن, 32 زندانیان دارای آزمایش مثبت کلانتر ران براون گفت: در انتشار اخبار.

او گفت: نمونههای جمع آوری شده از 173 زندانیان و 18 زندان و معاونان و دیگر اعضای هیات روز چهارشنبه پس از دیگری اهل بیت آزمایش مثبت در حالی که در یک بیمارستان برای یک نامربوط مهم است.

کلانتر دریافت نتایج آزمون های اضافی از وزارت بهداشت در روز جمعه.

این زندانیان که شامل 31 مرد و یک زن بودند و همه بدون علامت براون گفت. آنها را جدا از دیگر زندانیان و نظارت روزانه, او گفت:. هر عضو هیات آزمایش منفی است.

هشت نفر دیگر از نمایندگان شده اند در قرنطینه و پس از تماس با اولین زندانی که تست مثبت قهوه ای گفت:. آنها آزمایش جمعه. براون گفت که او امیدوار است به خود را دریافت نتایج آزمون بعد از روز دوشنبه.

او گفت: زندان مکان جدید همه زندانیان در قرنطینه پس از آنها رزرو شده اند در مطابق با دستورالعمل CDC.

در میان پرستاری-خانه و زندگی کمک ساکنان تعدادی از موارد به دنبال در وزارت بهداشت گزارش افزایش 51 به 1,127.

که شامل ساکنان 14 در چشمه های پرستاری و توانبخشی که در آن 17 کارکنان نیز آزمایش مثبت, با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

در میراث ارتفاعات پرستاری و توانبخشی در راشویل تعداد موارد در میان ساکنان افزایش 23 تا 35 و در میان اعضای هیات توسط دو نفر به 13.

در دولت Wrightsville زندان پیچیده تعدادی از زندانیان که آزمایش مثبت افزایش 25 به 241.

در همین حال وزارت اصلاحات اعلام کرد که دو بیشتر زندانیان زندان درگذشت این ویروس در روز جمعه.

یک, Ouachita, رودخانه, واحد اهل بیت بود که در اوایل دهه 80 و در خدمت یک جمله برای تجاوز جنسی درگذشت چی St. Vincent-چشمه های آب گرم.

دیگر زندانی از شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در نزدیکی Brickeys درگذشت Baptist Health-North Little Rock. او در اواخر 40s و در خدمت یک جمله برای مسکونی سرقت.

مرگ آورده ویروس مرگ و میر در میان, دولت, زندان, زندانیان به 27 از جمله شش در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد و هشت در, Ouachita, رودخانه واحد.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط توماس Saccente از Arkansas Democrat-Gazette.

State interim Health Secretary Jose Romero said Friday that the federal government will provide “point-of-care testing” at many nursing homes that can rapidly identify early covid-19 cases. He said Gov. Asa Hutchinson has also “invested in several hundred” of the machines.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

دولت موقت وزیر بهداشت خوزه رومرو روز جمعه گفت که دولت فدرال ارائه خواهد شد “point-of-care تست” در بسیاری از خانه های سالمندان که می تواند به سرعت شناسایی اولیه covid-19 موارد است. او گفت: رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون نیز “سرمایه گذاری در چند صد” از ماشین آلات.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)
Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma