کمبود پول نقد غیر انتفاعی در خدمت افراد معلول را مورد بالاتر پرداخت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ائتلافی از سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت افراد معلول می گویند هفت نفر از 12 عضو خود را از دست داده و پول در سال گذشته و نیاز این کشور به افزایش پرداخت های خود را به نگه دارید تا با افزایش هزینه های.

نیویورک شبکه یکپارچه گفت: ميانه عامل حاشیه در میان 12 سازمان های زیر 2 درصد در طول پنج سال گذشته.

این گروه که عمدتا متکی بر مدیکید برای بازپرداخت هل دادن برای فرماندار و قانونگذاری ایالتی به تصویب 3 درصد افزایش در بودجه بیش از پنج سال به عنوان بخشی از آینده بودجه دولت است.

“علت اصلی این است که در این زمینه تا به حال نه یک هزینه زندگی افزایش می دهد و نه سال حتی اگر هزینه های مراقبت های رفته تا مقدار زیادی” گفت: آرتور Webb مراقبت های بهداشتی مشاور است که اقدام به عنوان مدیر اجرایی NYIN. وب به عنوان کمیسر سلف سازمان به دولت برای افراد معلول در 1980s.

وب تولید شده در این گزارش همراه با سرمایه گذاری بانک Prager & Co., است که ایجاد یک صفحه مالی برای سازمان های غیر انتفاعی.

درخواست بودجه می آید در یک سال و زمانی که دولت به دنبال ریختن $2.5 میلیارد از آن مدیکید بودجه برگزاری یک طراحی مجدد تیم به تدبیر یک طرح پس انداز. که گروه برنامه ریزی شده است برای دیدار روز شنبه در منهتن.

این سازمان را تشکیل می دهند که NYIN شامل برخی از شهر بزرگترین خدمات انسانی سازمان های غیر انتفاعی. آنها در محدوده بودجه سالانه از $9.4 میلیون دلار 239.4 میلیون و را در بیش از 700 میلیون دلار در هر سال در برنامه های مربوط به معلولیت رشدی.

انسان دوستی است و نه جبران ناچیز پرداخت افزایش غیر انتفاعی دریافت کرده اند از دولت, روزنامه گفت.

برخی از آژانس های سازمان باید نگاه به ترکیب و ادغام به تلاش برای کاهش هزینه ها. خدمات محروم به دست آورد mutual friend, یک antipoverty غیر انتفاعی است که ارائه شده سلامت رفتاری و خدمات مسکن و HeartShare به دست آورد St. Vincent خدمات در سال 2014. فلج مغزی انجمنهای ایالتی نیویورک در حال حاضر به نام CP نامحدود به دست آورد مسکن و بعد برنامه های خیریه کاتولیک محله خدمات در سال 2016.

فراتر از معاملات برخی از سازمان های غیر انتفاعی به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی خود را به استفاده از نرخ بهره پایین تر به خصوص به عنوان 12 سازمان کار یک ترکیب 2,200 تسهیلات مسکن.

“فقط پایه نگهداری هر سال مصرف مقدار قابل توجهی از دلار” روزنامه گفت. “است که یک چالش واقعی است.” —جاناتان LaMantia

گر مستقل عمل ارتباط به صندوق اجتماعی-عوامل کار


MVP مراقبت های بهداشتی و سالم داد مستقل عمل ارتباط گفت: شش مبتنی بر جامعه سازمان را دریافت خواهد کرد $800,000 در بودجه برای رسیدگی به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت.

انتخاب سازمان های مستقر در منطقه سرمایه, برنامه ریزی برای استفاده از فن آوری از منهتن مبتنی بر ما متحد به صورت دیجیتالی اتصال به ارائه دهندگان خدمات پزشکی که بیماران نیاز به ارجاع به خدمات اجتماعی.

MVP مراقبت های بهداشتی و سالم داد گفت حمایت خود را کمک خواهد کرد cbo ها گسترش توانایی خود را برای بهبود عوامل اجتماعی مانند اشتغال و مسکن و حمل و نقل است که تاثیر سلامت مردم از طریق دسترسی به فن آوری های جدید تجزیه و تحلیل داده ها و سیستم های پشتیبانی. همراه با معارفه تکنولوژی از ما متحد فراهم می کند برای پیگیری نتایج مداخلات.

از لحاظ تاریخی cbo ها باید با اتکا بر اعطای کمک های مالی از کشورهای بنیادها و موسسات خیریه همکاران گفت. اما در این مدل این است که میله میله به تغییر ایجاد نیاز برای سازمان ها برای پیدا کردن جدید پایدار جریان بودجه.

نیویورک را کنار بگذارند 1.5 میلیارد دلار برای پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در, درخواست دولت فدرال برای گسترش سیستم تحویل اصلاحات انگیزه برنامه پرداخت. با این حال که بودجه بالقوه جریان بود که مانع این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تکذیب کرد دولت درخواست.

ایده پشت این همکاری بین MVP مراقبت های بهداشتی و سالم داد این است که این مدل می تواند تکرار توسط دیگر سازمان ها.

شرکت cbo ها هستند مرکز معلولین خدمات اعتدال شرق رودخانه ترینیتی داد, شهر, ماموریت شنکتدی و وحدت خانه تروی. —جنیفر هندرسون

MDVIP گسترش مراقبت های اولیه عضویت در منهتن


MDVIP ملی مراقبت های اولیه تمرین که به اتهام عضویت برای مراقبت های شخصی, گفت: آن را با اضافه کردن دو منهتن شیوه به آن گروه آوردن آن به 60 در سراسر ایالت نیویورک است.

Drs. لیزا Babitz و استوارت Greisman هر دو داخلی هستند, جدیدترین پزشکان در عمل. آنها دیدن بیماران در غرب 57 خیابان و هر دو وابسته به کوه سینا.

MDVIP مستقر در بوکا راتون فلوریدا., همکاران با پزشکان مستقل به معرفی عضویت در شیوه های خود امیدوار بیماران بیشتر با پزشکان و سالانه سلامتی با پیشرفته تست تشخیصی است که تحت پوشش حق عضویت.

این عمل حدود 1000 نفر از پزشکان و 330,000 عضو در سراسر کشور است. عضویت به طور معمول اجرا می شود $1,650 به $2,200 سالانه اما هزینه ها به اندازه 3000 $در هر سال در منهتن.

این تست تشخیصی است که با تمرکز بیشتر روی سلامت قلب و بیماری مزمن مدیریت از گران توالی ژنوم و میکروبیوم تست ارائه شده توسط برخی از اجرایی برنامه فیزیکی گفت: Bret Jorgensen رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت MDVIP.

هر یک از MDVIP این شیوه به طور معمول 300 تا 400 بیماران به جای استفاده از چندین هزار نمونه پزشک مراقبت های اولیه ممکن است ببینید Jorgensen گفت.

“این واقعا یک دکتر است که زمان و ابزار و تعامل سطوح به تاثیر سلامت خود را,” او گفت:.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت لئونارد سبز و همکاران خریداری اکثریت سهام در MDVIP در سال 2017 از اجلاس همکاران. MDVIP, تاسیس در 2000 بود متعلق به Procter & Gamble قبل از کالاهای مصرفی شرکت به فروش می رسد آن را به اجلاس سران در سال 2014. —J. L.

آکادمی پزشکی توسعه بیمار-مسکن, راهنمای


نیویورک آکادمی پزشکی را توسعه داده است یک راهنمای برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در این شهرستان بحث مسکن با بیماران خود و اتصال آنها را با منابع و کمک در صورت لزوم.

آکادمی گفت: آن منتشر شد این گزارش در به رسمیت شناختن است که دسترسی به امن و به خوبی نگهداری مسکن حیاتی برای سلامت خوب است. بسیاری از بیماران در این شهرستان صورت ثبات شرایط زندگی ناسالم آن اشاره کرد.

راهنمای آید به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنان به دنبال راه هایی برای پرداختن به عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت—از جمله مواد غذایی و مسکن و حمل و نقل به منظور بهبود نتایج بیمار و کاهش هزینه های مراقبت.

تحقیقات نشان داده است که “توضیح به بیماران دلایل خود را برای پژوهنده” در مورد عوامل اجتماعی موثر بر سلامت “کمک می کند تا به ساخت اعتماد بیمار و تسهیل تولیدی مکالمات” آکادمی نوشت.

هنگامی که رابطه تاسیس شده است, این مهم است برای ارائه دهندگان خدمات به منظور بررسی نیازهای مسکن موثر در هر بیمار با توجه به راهنمای. عواملی که به بازی می آیند عبارتند از اخراج مسکن بالا هزینه های تعمیر و نگهداری, مسائل از غفلت صاحبخانه و نیاز به صفحه اصلی تغییرات به دلیل از کار افتادگی.

این مهم برای ارائه دهندگان به بحث در مورد گزینه های در دسترس برای بیماران خاص, نگرانی, آکادمی نوشت.

کسانی که ممکن است شامل ارجاع به خدمات حقوقی و مقرون به صرفه مسکن ارشد.

ارائه دهندگان خدمات باید با پیگیری بیماران در مورد مسکن نگرانی های خود را ارزیابی مجدد وضعیت و ارائه اضافی ارجاع در صورت لزوم آکادمی گفت.

برخی از منابع در دسترس برای ساکنان شهر عبارتند از: پزشکی سلامت, خانه پزشکی قانونی مشارکت است که با ارائه نرم افزار رایگان راهنما و سازمانهای مبتنی بر جامعه است که تمرکز بر پرداختن به عوامل اجتماعی موثر بر. —J. H.

در یک نگاه


ساختمان در بروکلین: وال استریت ژورنال وقایع چگونه NYU Langone سلامت سرمایه گذاری 350 میلیون دلار در آن بروکلین پردیس در سانست پارک است و برنامه ریزی $650 میلیون بیمارستان برج در سایت.

جزیره ادم ساده لوح و ساز: نیویورک شهرستان, بهداشت + بیمارستان/جزیره ادم ساده لوح در روز پنج شنبه به رسمیت شناخته شده نهایی جراحی پرتو قرار داده شده در بالای آن جدید 11-داستان برج. ساختار بزرگترین بخشی از بیمارستان $922 میلیون نوسازی پس از Superstorm شنی. این انتظار می رود برای باز کردن در اوایل سال 2022.

رودخانه هادسون رقابت: فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی, برنامه ای برای سفر به نامعلومی شهر نیویورک بیمارستان به یک تومور برداشته شده از کلیه در ماه مارس northjersey.com گزارش شده است. مورفی گفت: او را به داشتن روش انجام شده در نیویورک به جای نیوجرسی به دلیل دیرین خود را در رابطه با یک پزشک عمومی او شروع به دیدن هنگامی که او زندگی می کردند در نیویورک است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>