کاسپر را منفجر نشده IPO علل دیگر محلی آمدن به تجدید نظر در برنامه های

این ملال انگیز دریافت به کاسپر اولیه ارائه عمومی مجبور است با تکنولوژی نوپا در سراسر شهر به تجدید نظر در برنامه های خود را.

کاسپر را IPO قیمت 12 دلار از یک سهم به شرکت ارزش بازار حدود 475 میلیون دلار یا 57 درصد زیر آن خصوصی-ارزش بازار است. سهام را تجربه دلپذیر 12% پاپ در اولین روز از معاملات. اما این پول می رود به دلالان و نه به سود کاسپر که می تواند با استفاده از هر دلار.

اضافه کردن تشک خرده فروش به لیست در حال رشد از ورزشها عرضه اولیه اوراق بهادار آغاز شده است که با Uber شل و دیگر تک شاخ. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که آیا Airbnb یک گرمتر خوش آمدید اگر و زمانی که آن را تلاش می کند به عمومی. کاسپر را تجربه باید جدی برای قطب نما سافت-حمایت املاک و مستغلات شرکت کارگزاری به ارزش $6.4 میلیارد دلار است.


به امید برخورد با تجربه وعده برخی از شرکت های نیویورک تصمیم گرفته اند یک IPO نیست برای آنها — حداقل نه هر زمان به زودی.

نگاهی لیموناد بیمه راه اندازی. SoftBank سرمایه گذاری 300 میلیون دلار و در تابستان گذشته crain’s نویس گرگ David گزارش شرکت استخدام کرده بود جی پی مورگان و گلدمن ساکس برای کمک به آن را جمع آوری 500 میلیون دلار در یک IPO. اما در ماه نوامبر لیموناد سرد آن IPO برنامه ها و کسب و کار خودی گزارش شده که نسبت به از دست دادن که اقدامات ادعای پرداخت می شود نسبت به حق بیمه به دست آورده بود بطور قابل توجهی بالاتر از این صنعت به طور متوسط.

یکی دیگر از بسیار جذاب IPO نامزد از بین رفت و دو روز پیش: اطالعات کسب و کار-نرم افزار شرکت است که توافق به دست آورد توسط Koch Industries گزارش 13 میلیارد دلار است. اطالعات شده اند قابل توجه IPO با توجه به آن تا به حال 3 میلیارد دلار در سال 2018 درآمد و 17,000 کارکنان. چارلز فیلیپس سابق اوراکل اجرایی ساخته شده است که اطالعات گفت: او می خواست به اطالعات عمومی به منظور بالا بردن مشخصات آن است. اما او واگذار پست خود در سال گذشته و جانشین او گفته خبرگزاری بلومبرگ کسب مسیر بیشتر بود بلافاصله جذاب به دلیل Koch Industries’ قوی ترازنامه.

IPO بازار نیست خفته. مواد مخدر-توسعه و دارو-شرکت تحقیقات هر دو موفق به تکمیل آنها عرضه اولیه اوراق بهادار در همان روز به عنوان کاسپر.

اما روشن شده است در حالی که غیرعقلانی فراوان سرمایه گذاری-سرمایه گذاران پیشنهاد شرکت های فن آوری – یا تشک خرده فروشان است که بازار خود را به عنوان شرکت های با تکنولوژی — به ناپایدار سطوح. در حال حاضر هوا بیرون آمدن از بالون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید