گرفتن جانت سخت است عضو شورای کتاب کودک “Petie پنگوئن و برقی کلبه اسکیموها” در L. A. Times جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

“Petie پنگوئن و برقی کلبه اسکیموها” (Urlink چاپ و رسانه ها; 2020) توسط جانت سخت عضو شورای یکی از بسیاری از کتاب های کودکان است که به نمایش گذاشته خواهد شد در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020 در مارس 18-19, 2020 در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس ،
 
جشنواره کتاب برای اولین بار برگزار شد و در سال 1996 و پس از آن تبدیل به یک بخش ضروری از لس آنجلس’ فرهنگی و آموزشی ، سالانه پورنو عمومی جشنواره را به خود جذب حدود 150,000 بازدید کنندگان است. این رویداد دارای نویسنده پانل امضای کتاب جلسات قصه گویی و اجرای موسیقی, آشپزی, کلاس, و بیشتر. گذشته از کتاب جدید و اصلی آثار هنری و عکاسی نیز خواهد شد بر روی صفحه نمایش.
 
عضو شورای کودکان کتاب “Petie پنگوئن و برقی کلبه اسکیموها” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب.
 
این کتاب می گوید داستان سرگرم کننده از Petie جالبترین و بیشتر کنجکاو پنگوئن همیشه. Petie را دوست دارد به خواندن در مورد سفر. چیزی که مورد علاقه خود است که به بررسی کتاب های ماجراجویی از M. R. سریع کتابخانه.
 
خوانده شده در مورد Petie را در سفر هیجان انگیز از طریق کوه یخ به روستای Slipperyville و در مورد کسی که نجات Petie پنگوئن در نیک از زمان. سفارش جانت عضو شورای سخت است “Petie پنگوئن و برقی کلبه اسکیموها” امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
 
Petie پنگوئن و برقی کلبه اسکیموها
نویسنده | جانت سخت, عضو شورای
| تاریخ انتشار ژانویه 23 سال 2020
ناشر | Urlink چاپ & Media, LLC
شومیز قیمت | $8.99
 
بیوگرافی نویسنده
 
جانت عضو شورای سخت است که یک معلم بازنشسته دستیار نویسنده و تصویرگر و هنرمند پرتره. جین نوشته شده است و نشان داده شده چهار کتاب در صفات شخصیت و یک کتاب جدید به زودی. او تدریس در جنوب گراهام مدرسه ابتدایی برای یازده سال با دانش آموزان مبتلا به اوتیسم. جانت ساکن در برلینگتون ایالت کارولینای شمالی با خانواده و نوه.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>