گرفتن نمایشگاه برای karen s musselman Halvorson کتاب “بیراهه به سرنوشت: خاطرات” در سال 2020 BookExpo جدید عنوان ویترین

Category: وب وایر Comments: No comments

به طور مستقل منتشر شده توسط مهندس و کارآفرین karen s musselman Halvorson, “بیراهه به سرنوشت: خاطرات” به نمایش گذاشته خواهد شد در سال 2020 BookExpo جدید عنوان ویترین. سازماندهی شده توسط همراه کتاب نمایشگاه (CBE) و نی نمایشگاه سالانه بزرگترین کتاب نمایشگاه در کشور برگزار خواهد شد در جولای 22 – 26, 2020 در Javits مرکز شهر نیویورک است.
 
عنوان جدید نمایش جدید را فراهم می کند و خود نویسنده منتشر شده این فرصت را به نمایشگاه در BookExpo کمک می کند که آنها خود را افزایش آگاهی نام تجاری در دستیابی به دید بالا و به دست آوردن ترافیک بیشتر. نویسندگان همچنین فرصتی برای ترویج خود و آثار خود را از طریق autographing جلسات.
 
Karen s musselman Halvorson کتاب “بیراهه به سرنوشت: خاطرات” نمایش داده خواهد شد توسط ReadersMagnet در BookExpo جدید عنوان ویترین.
 
این کتاب یک حرکت پرچین و تند و تلخ داستان مبارزه یک انسان برای رسیدن به نزدیک به غیر ممکن است. خوانندگان منتقل خواهد شد توسط شخصی تراژدی karen s musselman Halvorson تا به حال تحمل و غلبه بر. آن را نه تنها به خوانندگان داستان از این نویسنده را در زندگی و سوء استفاده, اما همچنین نشان می دهد به آنها چگونه باید عمل و مقابله با چالش هایی که آزمون خود را در عزم و ایمان خود و خدا.
 
“بیراهه به سرنوشت” انتخاب شد توسط ReadersMagnet به عنوان کتاب هفته در 2019. همچنین بررسی های مثبت و upvotes از آمازون مشتریان Goodreads کاربران و کتاب داوران.
 
بدانید که خوانندگان عشق karen s musselman Halvorson کتاب “بیراهه به سرنوشت: خاطرات.” سفارش امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
خوانندگان را تشویق به بازدید از وب سایت نویسنده https://ellingbhalvorson.com/
  
 
بیراهه به سرنوشت: خاطرات
نویسنده | karen s musselman Halvorson با دیانا وحشی و جرالد D. Gawne
| تاریخ انتشار اکتبر 31, 2018
ناشر | به طور مستقل منتشر شده
کتاب خرده فروشی |
 
بیوگرافی نویسنده
 
پس از فارغ التحصیلی از اورگان دانشگاه ویلامت در سال 1955 در رشته اقتصاد و مهندسی karen s musselman Halvorson تاسیس یک شرکت که متخصص در پروژه های ساخت و ساز در مکان های دشوار. که او را منجر به ساخت یک آب شیرین خط لوله از شمال به جنوب لبه گراند کانیون در اوایل دهه 1960 با استفاده از هلیکوپتر به پایین تر منابع به دره عمیق و باریک طبقه. تحقق بزرگتر, فرصت, او شروع به فروش کانیون تورهای هوایی در سال 1965. امروز او رئیس Papillon هوایی, Inc., بزرگترین هوایی-ارائه تور و ساخته شده است تا بیش از یک دوجین دیگر متعلق به خانواده کسب و کار. Karen s musselman و همسرش, باربارا, مطرح, چهار پسر و یک دختر و هشت نوه و 16 نوه بزرگ. این Halvorsons نیز فعال خیر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>