گرفتن نمایشگاه برای ریک غارتگر را “انجام پروژه” در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

Sci-fi رمان “تیمارستان پروژه” (ReadersMagnet; 2019) توسط ریک غارتگر به نمایش گذاشته خواهد شد در لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب سال 2020 در مارس 18-19, 2020 در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس ،
 
جشنواره کتاب برای اولین بار برگزار شد و در سال 1996 و پس از آن تبدیل به یک بخش ضروری از لس آنجلس’ فرهنگی و آموزشی ، بزرگترین جشنواره کتاب در کشور سالانه پورنو عمومی جشنواره را به خود جذب حدود 150,000 بازدید کنندگان است. این رویداد دارای نویسنده پانل امضای کتاب جلسات قصه گویی و اجرای موسیقی, آشپزی, کلاس, و بیشتر. گذشته از کتاب جدید و اصلی آثار هنری و عکاسی نیز خواهد شد بر روی صفحه نمایش.
 
Badman یک پرکار علمی تخیلی نویسنده توصیف “تیمارستان پروژه” به عنوان “یک طرح فوق العاده آینده است.” رمان مراکز در اطراف موضوع استفاده از تکنولوژی برای بهبود زندگی انسان و جهان را به مکانی بهتر با وجود مخالفت از شرکت های بزرگ و جنایتکاران.
 
پس از اخراج از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو, کیر تورمن یک مهندس خودرو و مسیحی است که در استخدام یک انسان رمز و راز به نام برای کار در زیر زمین نصب و راه اندازی در آریزونا به نام تیمارستان. بخش های مختلف در تیمارستان کار بر روی تکنولوژی و پروژه های که به معنای بهبود جهان و جامعه است. کیر ایجاد لنگر-طراحی اتومبیل های الکتریکی که یکی از آنها او همواره به پیروزی در 2037 ایندی 500.
 
کیر, همسر کیت و تیم توسعه یک سیستم EPU به استخراج اطلاعات از هکتور Castillia یک آمریکای جنوبی پروردگار مواد مخدر و در روند از بین بردن مواد مخدر مشکل است. این را بدست آورده او استناد ویژه از واشنگتن و یک مدال آزادی از رئیس جمهور.
 
در “تیمارستان, پروژه,” خوانندگان را ببینید آینده ای که در آن فن آوری است که استفاده می شود به انجام کارهای خارق العاده و تغییر برای زندگی بهتر, به جای ياوه جهان را به آینده از عذاب و نابودی است. رمان به خوانندگان یک نگاه اجمالی در آنچه که ممکن است در طول عمر خود اگر مردم به اندازه کافی مصمم به ایجاد باور نکردنی واقعیت است.
 
سفارش ریک غارتگر است “تیمارستان پروژه ها” امروز در آمازون و بارنز و شریف و نویسنده سایت https://www.rickbadman.com
 
 
تیمارستان پروژه
نویسنده | ریک Badman
ناشر | ReadersMagnet
| تاریخ انتشار اکتبر 9 2019
شومیز قیمت | $15.13
 
درباره نویسنده
 
ریک Badman متولد شد و در 21 مارس سال 1974 در ورشو ایندیانا که در آن او هنوز هم زندگی می کند. او مشتاق است, علمی تخیلی علاقه مندان است. او شروع به نوشتن sci-fi داستان نیم قرن پیش. در کلاس هشتم او شروع به نوشتن sci-fi کتاب برای تمرین نوشتن داستان طولانی. او همچنین انجام علاقه خود را برای پخش رسانه های کوتاه هفتگی رادیو ویژگی های مورد داستان های علمی تخیلی از سال 1979 تا 1982 و یک کابل تلویزیون برنامه ای در مورد آینده تکنولوژی و ایده ها از سال 1985 تا 2012.
 
گذشته از “تیمارستان, پروژه,” او به اتمام رسانده است چهار sci-fi کتاب (دو منتشر شده دو منتشر نشده):

  • “کمربند” است که می گیرد در Kuyper کمربند حدود 340 سال آینده
  • “قصه های از Newgate,” , که می گیرد در یک شهر تاسیس شده توسط مردم از دیگر ابعاد در Adirondacks
  • “ماجراهای آقای شگفت انگیز” است که در مورد یک ابرقهرمان از یکی دیگر از ابعاد
  • “ماموریت به جهان فراتر از آن” است که می گوید از مبلغان در حال ارسال به دیگر ابعاد

 
پس 19743, غارتگر است, حریص, نویسنده نامه به سردبیر در زادگاه خود ورشو. بیش از 300 نفر از آنها منتشر شده است از سال 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>