رفتن به 2020 توسان جشنواره کتاب ؟ مطمئن شوید که به بازدید از نمایشگاه برای نویسنده ریک Badman کتاب “تیمارستان پروژه” (ReadersMagnet; 2019).
 
توسان جشنواره کتاب برگزار خواهد شد از مارس 14 تا 15 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ. دو روز در فضای باز جشنواره ادبی ویژگی های انواع نمایشگاه ها و سخنرانی میزگرد, برنامه های فرهنگی, کتاب, خریدهای, و علم, شهرستان, ویژه برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان است.
 
غارتگر است “تیمارستان پروژه ها” نمایش داده خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب.
 
“تیمارستان پروژه” است که در مورد کیر تورمن خودرو مهندس که با این نسخهها کار در چرخ طیار-طراحی اتومبیل های الکتریکی که یکی از آنها او همواره به پیروزی در 2037 ایندی 500. کیر, همسر کیت و دیگر شخصیت های کتاب کار در پروژه های مختلف است که جهان را به مکانی بهتر با وجود مخالفت از شرکت ها و موسسات و جنایتکاران.
 
در “تیمارستان, پروژه,” خوانندگان را ببینید آینده ای که در آن فن آوری است که حداکثر به انجام کارهای خارق العاده و تغییر برای زندگی بهتر, به جای ياوه جهان را به آینده از عذاب و نابودی است. رمان به خوانندگان یک نگاه اجمالی در آنچه که ممکن است در طول عمر خود اگر مردم به اندازه کافی مصمم به ایجاد باور نکردنی واقعیت است.
 
سفارش ریک غارتگر است “تیمارستان پروژه ها” امروز در آمازون و بارنز و شریف و نویسنده سایت https://www.rickbadman.com
 
 
تیمارستان پروژه
نویسنده | ریک Badman
ناشر | ReadersMagnet
| تاریخ انتشار اکتبر 9 2019
شومیز قیمت | $15.13
 
درباره نویسنده
 
ریک Badman متولد شد و در 21 مارس سال 1974 در ورشو ایندیانا که در آن او هنوز هم زندگی می کند. او مشتاق است, علمی تخیلی علاقه مندان است. او شروع به نوشتن sci-fi داستان نیم قرن پیش. در کلاس هشتم او شروع به نوشتن sci-fi کتاب برای تمرین نوشتن داستان طولانی. او همچنین انجام علاقه خود را برای پخش رسانه های کوتاه هفتگی رادیو ویژگی های مورد داستان های علمی تخیلی از سال 1979 تا 1982 و یک کابل تلویزیون برنامه ای در مورد آینده تکنولوژی و ایده ها از سال 1985 تا 2012.
 
گذشته از “تیمارستان, پروژه,” او به اتمام رسانده است چهار sci-fi کتاب (دو منتشر شده دو منتشر نشده):

  • “کمربند” است که می گیرد در Kuyper کمربند حدود 340 سال آینده
  • “قصه های از Newgate,” , که می گیرد در یک شهر تاسیس شده توسط مردم از دیگر ابعاد در Adirondacks
  • “ماجراهای آقای شگفت انگیز” است که در مورد یک ابرقهرمان از یکی دیگر از ابعاد
  • “ماموریت به جهان فراتر از آن” است که می گوید از مبلغان در حال ارسال به دیگر ابعاد

 
پس 19743, غارتگر است, حریص, نویسنده نامه به سردبیر در زادگاه خود از ورشو ، بیش از 300 نفر از آنها منتشر شده است از سال 2013.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین