گرفتن نمایشگاه ویرژیل C. Revish کالج دبستان راهنمای “چشم انداز: رفتن به سطح بعدی” در توسان جشنواره کتاب

بازدید Tucson, AZ به زودی ؟ مطمئن شوید برای بررسی از این نمایشگاه برای جشن کالج دبستان دستی “چشم انداز: رفتن به سطح بعدی” (FriesenPress; 2014) توسط ویرژیل C. Revish در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14-15, 2020
 
توسان جشنواره کتاب میتوان به سومین جشنواره ادبی در کشور جذب بیش از 130,000 مردم است. دو روز باز هوا رویداد ویژگی های انواع سخنرانی و میزگرد, نمایشگاه, برنامه های فرهنگی, کتاب, خریدهای و شهر علم است که یک ویژه برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان است.
 
Revish کتاب “چشم انداز: رفتن به سطح بعدی” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب.
 
“چشم انداز: رفتن به سطح بعدی” است که یک برنامه طراحی شده برای کمک به دانش آموزان دبیرستانی بررسی فرصت ها و گزینه های خود را برای آینده علمی و ایجاد و اجرای علمی طرح به طوری که آنها می تواند رسیدن به سرنوشت خود. هدف از این کتابچه راهنمای کاربر و یا به جای این برنامه به درایو دانش آموزان به نوبه خود چشم انداز خود را به یک واقعیت است.
 
یکی از دانشجویان, Darcell ویتاکر و به دنبال آن مراحل ذکر شده در “چشم انداز: رفتن به سطح بعدی.” او تا به حال برنده چهار سال تحصیلی در نورفولک ویرجینیا دانشگاه دولتی. نه تنها Whittaker لذت بردم از آموزش و پرورش رایگان است اما همچنین فوتبال در بالای بازی خود را.
 
نویسنده تشویق دانش آموزان برای رسیدن به “سطح بعدی” راه Whittaker آیا با خرید کتاب و پیروی از مراحل ذکر شده در کتاب.
 
خرید ویرژیل C. Revish را “چشم انداز: رفتن به سطح بعدی” امروز در آمازون است.
 
به دانستن بیشتر در مورد نویسنده و آثار او مراجعه کنید وب سایت خود را https://www.virgilrevish.com/

 
 
چشم انداز: رفتن به سطح بعدی
نویسنده | ویرژیل C. Revish
| تاریخ انتشار May 20, 2014
ناشر | FriesenPress
شومیز قیمت | $22.34
 
بیوگرافی نویسنده
 
ویرژیل C. Revish یک نویسنده, مشاور, سخنران انگیزشی و مربی. او به تدریس در دبیرستان تا او پیوست ارتش ایالات متحده خدمت کرده و برای 3 تا 5 سال است. با توجه به ارادت او به دانش آموزان و آموزش و پرورش او بازگشت و به تدریس. او تدریس در فیرفکس برای چهار سال است. او بعد از کار در پترزبورگ تصفيه خانه فاضلاب آزمایش نمونه های آب و خواندن متر است. از سپتامبر سال 1993 به ژوئن سال 1999 او شروع به داوطلب یک برنامه به نام “مدرسه دیده بان” در پترزبورگ مدارس. در سال 2000 او در یک برنامه بعد از مدرسه به نام دستاوردهای به علاوه در خانه کودکان از ویرجینیا باپتیست. او همچنان به دنبال فرصت برای خدمت به دانش آموزان و جامعه است. او با این نسخهها کار با دیگر متفکرین و متعهد رهبران جامعه برای تشویق جوانان است. او همچنین دستیار تهیه کننده “کشیدن شلوار خود را تا” پروژه و تصویری در سراسر کشور ابتکار طراحی شده برای تشویق جوانان به مسئول پاسخگو و آماده برای دیدار و بیش از این قابل قبول استانداردهای اجتماعی و به بالاتر از هنجار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

Leave a Comment