احتیاط لغو مذهبی خدمات

Category: آرکانساس Comments: No comments

این اسقف کاتولیک سنگ کوچک توزیع شده تعهد برای حضور در یکشنبه توده بلافاصله موثر و تعلیق بسیاری از توده ها آغاز مارس 21 به دلیل نگرانی های مربوط به کوروناویروس.

در نامه ای صادر پنج شنبه به کاتولیک ها در آرکانزاس اسقف آنتونی تیلور گفت: اسقف نشین در تلاش است تا فعال شود با توجه به کروناویروس و covid-19 بیماری به جای واکنشی است. این اقدامات در جای خود به “صاف منحنی” تیلور گفت: در اشاره به سنبله از ویروس مواردی که دیده شده است در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا.

“در حالی که COVID-19 بعید است که به طور جدی برای بسیاری از مردم ما را موظف به مراقبت بسیار جوان به سالخورده و کسانی که با سیستم ایمنی بدن” تیلور گفت: در این نامه است. “و بهترین راه ما می توانیم مراقبت از آنها است و به حداقل رساندن گروه بزرگی گردهمایی برای هم بودن.”

در میان تغییرات دقیق در تیلور, نامه, همه غیرضروری محله گردهمایی برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل لغو و یا به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی از جمله تایید مراسم در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

زمانی که امکان پذیر است, کلیساها باز باقی خواهد ماند در طول ساعات روز برای نماز و ستایش Eucharistic به عنوان یک جایگزین برای یکشنبه جرم است. آب مقدس فونت خواهد بود تخلیه و خشک و تغییرات دیگر شامل لغو جمعی توبه خدمات و چهره به چهره شدهاند.

تیلور گفت که او قصد دارد به ارزیابی مجدد تغییرات آوریل 15.

نه نفر در آرکانزاس را احتمالا آزمایش مثبت برای coronavirus دولتی آسا هاچینسون در روز جمعه گفت. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت وجود داشته است 1,629 موارد و 49 مرگ و میر مربوط به covid-19 با مواردی از این ویروس گزارش شده در واشنگتن دی سی و 46 متحده است.

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear کنتاکی توصیه می شود پنج شنبه که کلیساها تعلیق خدمات خود را اولین دولت رسمی گزارش را چنین درخواستی از یک حوزه قضایی است.

خاخام بری بلوک برنامه ریزی شده بود منجر به یک نماز جمعه در حالی که محراب خالی باقی مانده در جماعت b’nai اسرائیل در Little Rock, اما او به پایان رسید تا پیشرو در خدمات از طریق وب سایت کنفرانس پلت فرم زوم.

اخبار در مورد گسترش ویروس تنفسی در آرکانزاس گشوده به سرعت در این هفته مسدود گفت: پیشرو b’nai اسرائیل برای انصراف از امروز خدمات.

جماعت b’nai اسرائیل یکی در میان تعدادی از عبادت خانه ها در آرکانزاس که درهای خود را بسته اند به طور موقت و در برخی موارد انتقال به صورت مجازی تا نمازگزاران را می توانید در ادامه به جمع آوری به عنوان یک جامعه است. دیگران باید لغو همه غیر عبادت حوادث, مانند, آرکانزاس, کنفرانس, United Methodist Church.

خانه عبادت که نیست بسته در حال پیوستن به CDC دستورالعمل های بهداشتی و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از سلامت خود و اعضای مشاوره همه کسانی که احساس ناخوشی به ماندن در خانه و برای همه به مقاومت در برابر اصرار به وحشت.

“همه ما امروز صبح از خواب بیدار … به یک واقعیت جدید گفت:” برگرد. ویلیام رابینسون کشیش از کلیسای باپتیست در شمال لیتل راک. “به نظر می رسد مانند امریکا تعطیل در میان [اخبار] coronavirus.”

رابینسون خواست اعضای که احساس ناخوشی در خانه بمانند و به او هشدار داد در برابر ترس است.

“بزرگترین اشتباه ما می تواند هراس است. ما نمی خواهیم به وحشت” رابینسون گفت. “ما می خواهیم یک گام در یک زمان چون خدا گوش می دهد. خدا است که هنوز در کنترل کامل است.”

در میان ایده های بلوک ارائه شده در نماز جمعه خدمات: برای هر دست شما نمی لرزش تلفن تماس بگیرید.

“ما نیاز به رسیدن به هر یک از دیگر در راه است که ایمن هستند” بلوک گفت. “ما نیاز به دور ماندن از یکدیگر از نظر اجتماعات بزرگ, اما ما باید برای رسیدن به هر یک از دیگر. ما باید به این تنهایی.”

در یک ارتباط از اسقفی اسقف نشین از آرکانزاس اسقف لری Benfield به شدت خواست همه جماعت از ایمان در سراسر کشور به جمع آوری در فرد یک روز پس از او را تشویق جلسات مجازی بیش فیزیکی گردهمایی برای همه کلیساهای اسقفی در پولسکی شور و جفرسون استان ها از طریق 31 مارس است.

“این همه راه هایی است که ما هنوز هم می تواند بخشی از حمایت جوامع مسیحی در این زمان به چالش کشیدن که در آن ما نیاز به یک دیگر بیشتر از همیشه اما نمی ممکن است قادر به با یکی دیگر از لحاظ جسمی” Benfield گفت: در نامه ای به پیروان کلیسا های اسقفی در روز جمعه.

سام رابرتز یک ماموریت استراتژیست برای آرکانزاس باپتیست دولت کنوانسیون و Bob Johnson, دستیار رهبر تیم و جامعه ماموریت استراتژیست خطاب باپتیست جنوبی رهبران در یک ویدیو جمعه و آنها را تشویق به استراتژیک بلکه معنوی در پاسخ به کوروناویروس.

نماز گفت رابرتز کلیدی معنوی نظم و انضباط.

“دعا همیشه اولین پاسخ ما,” او گفت:.

جداگانه رهایی از فرقه اعلام کرد که تمام حوادث برای این آخر هفته لغو و از جمله الهام بخش زنان کنفرانس در راشویل; یک بلوک آموزشی در بی بی (آرکانزاس); یک فاجعه آموزش امداد در کابوت و منطقه ای جمع نماز جمعه در چشمه های آب گرم.

“آرامش عصبی نشوید و اعتماد به خدا است که این فرصت را برای رهبری معنوی در آن بهترین” جانسون گفت.

کوچک سنگ عام جامعه بودایی در روز جمعه به حالت تعلیق در تمام گروه ها و کلاس ها و حوادث برای دو هفته آینده, اما به یاد اعضای آن که sangha و یا احساس خود را از جامعه “موجود است توسط [چهار] دیوارهای ساختمان است.”

“[جامعه] زندگی در دل از اعضای آن” هیئت مدیره گفت: در آن توجه کنید. “ما تمرین می رود, لحظه به لحظه … روز بعد ، در روز است.”

مترو در 03/14/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>