CDC لیست مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید در پورتوریکو و بقیه ایالات متحده

Category: وب وایر Comments: No comments

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بیش از 2.8 میلیون مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت رخ می دهد در ایالات متحده در هر سال بیش از 35 ، 000 نفر می میرند به عنوان یک نتیجه. علاوه بر این نزدیک به 223,900 مردم در ایالات متحده مورد نیاز بیمارستان برای مراقبت از Clostridioides difficile (C. diff) عفونت و حداقل 12,800 نفر از کسانی که عفونت به تازگی به عنوان 2017.
 
در سال گذشته CDC منتشر شده به روز رسانی به آژانس برای اولین بار در تاریخ تهدیدات گزارش از 6 سال قبل است. مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید در ایالات متحده 2019 (2019 علیرضا تهدیدات گزارش) شامل به روز ملی مرگ و عفونت تخمین می زند و یک ثروت از اطلاعات دیگر.
 
بسیاری از این عفونت ها رخ می دهد که بیماران در بیمارستان و مراقبت طولانی مدت و یا امکانات دیگر تنظیمات بهداشت و درمان در حال دریافت درمان برای شرایط دیگر. این شناخته شده است به عنوان یک بهداشت و درمان-همراه با عفونت یا HAI. در واقع CDC می گوید که در هر روز داده شده در حدود 1 در 31 بیمارستان بیماران حداقل یک بهداشت و درمان-همراه عفونت است.
 
2019 علیرضا تهدیدات لیست گزارش CDC را بالا 18 آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عوامل بیماری زا و همچنین شامل 3 در این سازمان “دیده بان لیست.” این گزارش شامل ویروس ها و انگل اما آیا شامل باکتری ها و قارچ ها. به گزارش آژانس با استفاده از “آنتی بیوتیک” برای توصیف ضد باکتری و ضد قارچی مواد مخدر. این دسته بندی شامل فوری و جدی مورد تهدید. آنها عبارتند از:
 
فوری به تهدیدات
Carbapenem-مقاوم در برابر اسينتوباکتر
کاندیدا auris
Clostridioides difficile
Carbapenem-مقاوم در برابر Enterobacteriaceae
مقاوم در برابر دارو باکتری نايسريا گونوره
 
تهدید جدی
مقاوم در برابر دارو کمپيلوباکتر
مقاوم در برابر دارو کاندیدا
مولد تولید Enterobacteriaceae
ونکومايسين مقاوم در برابر انتروکوک
مقاوم به چند دارو سودوموناس آئروژينوزا
مقاوم در برابر دارو nontyphoidal سالمونلا
مقاوم در برابر دارو سالمونلا serotype تيفی
مقاوم در برابر دارو شيگلا
مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوس
مقاوم در برابر دارو استرپتوکوکوس پنومونيه
مقاوم در برابر دارو سل
 
در مورد تهدید
اریترومایسین مقاوم در برابر گروه استرپتوکوک
کلیندامایسین مقاوم در برابر گروه ب استرپتوکوک
 
سازمان دیده بان لیست
مقاومت آزولی در آسپرژيلوس فوميگاتوس
مقاوم در برابر دارو مايکوپلاسما ژنيتاليوم
مقاوم در برابر دارو bordetella pertussis
 
“در حالی که این ویروسهای می تواند یک تهدید برای همه ما امکانات بهداشتی و دیگر محیط های حساس با بیماران که در حال حاضر ضعیف و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن به خصوص در معرض خطر گفت:” هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “حضور مواد مخدر-مقاوم در برابر عوامل بیماری زا مانند C. diff و MRSA در سطوح درون یک مرکز می تواند منجر به عوارض جدی و گاهی کشنده عفونت. در پورتو ریکو و در سراسر کارائیب Zimmetry زیست محیطی ارائه تست و خدمات مشاوره ای برای شناسایی محیط زیست پاتوژن تایید تمیز کردن سطح و روش های ضد عفونی و می تواند کمک به مشخص کردن منبع از شیوع توجه به محیط زیست پاتوژن اگر یکی در حال حاضر رخ داده است.”
 
Zimmetry محیط زیست نیز با حمایت های آموزشی تصویری در مورد 2019 علیرضا تهدیدات گزارش است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/f5As3sv0GJU
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry زیست محیطی و میکروبی پاتوژن در محیط داخلی با کیفیت و زیست محیطی و رعایت تست و مشاوره لطفا www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>