CDC پست راهنمایی برای به حداقل رساندن روزمره ویروس خطر

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — نگاهی به پله ها نمی آسانسور پایین از اتاق هتل خود را. تشویق مردم به خود را, مواد غذایی و نوشیدنی خود را به cookout. استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از بانکی در خودپرداز. تماس های آینده به رستوران ها و ناخن سالن را به مطمئن شوید که کارکنان در حال پوشیدن چهره پوشانده اند. و هیچ بالا-سپاس — و یا حتی آرنج ضربه — در ورزشگاه.

اینها برخی از راهنمایی در مدتها در انتظار راهنمایی از ایالات متحده مقامات بهداشت در مورد چگونه برای کاهش خطر ابتلا به عفونت کرونا ويروسی برای آمریکایی ها که در حال تلاش برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارسال شده دستورالعمل جمعه همراه با مجموعه دوم برای سازماندهی و حضور در گردهمایی بزرگ مانند کنسرت, رویدادهای ورزشی, اعتراضات و تظاهرات سیاسی.

اما دستورالعمل “در نظر گرفته شده به تایید هر نوع خاص از رویداد” CDC را دکتر جی باتلر گفت: در یک جمعه تماس با خبرنگاران.

مرحله بندی و حضور در چنین رویدادی باید مطابق با آنچه در محلی مقامات بهداشتی در حال ارائه مشاوره بر اساس چقدر coronavirus در حال گسترش است در یک جامعه خاص او اضافه شده است.

دستورالعمل ها دیر شده برخی از کارشناسان بهداشت می گویند.

جولیا مارکوس, یک بیماری عفونی محقق در دانشکده پزشکی هاروارد است تشبیه ماندن در خانه و پیشنهادات خود را به “پرهیز فقط” پیام و فشرده است برای مشاوره برای کمک به مردم به حداقل رساندن خطر است. او گفت که او خوشحال بود توسط CDC راهنمایی.

“من فکر می کنم این یک گام بزرگ در جهت درست” مارکوس گفت. “این دستورالعمل هستند و واقعا به سمت کارگردانی عادی آمریکایی ها در تلاش برای تصمیم گیری در مورد خطر در هر روز است.”

اما وجود دارد قابل توجه حذفیات. وجود دارد هیچ چیز در مورد اقدامات احتیاطی را قبل از رفتن به کلیسا هیچ راهنمایی در مورد قدمت و جنس و هیچ صریح مشاوره در مورد یک موضوع است که برخی از پزشکان می گویند آنها خواسته در همه زمان ها: آیا آن را خوب به بچه ها به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ?

“بازدید, مادر بزرگ چیزی است که من باید آدرس سه بار در هفته گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, یک دانشگاه واندربیلت بیماری های عفونی متخصص.

“من همدلی می رود به سی دی. آن را بسیار دشوار است که خداوند برای هر شرایط,” او اضافه شده است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اقامت در خانه, سفارشات, مدرسه آتن و کسب و کار بسته شدن قرار گرفتند ملی مسطح در میزان موارد جدید. در هفته های اخیر بسیاری از کشورها آغاز شده بازگشایی آنها صورت فشار به همه گیر آسیب دیده اقتصاد دوباره رفتن. و موارد در حال افزایش است که نزدیک به نیمی ایالات متحده با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

CDC قرار داده است بسیاری از مجموعه ای از دستورالعمل ها از جمله برخی از کلیساها اردوگاه ها و مدارس و سازمان های حمل و نقل. اما تا به حال این سازمان نشده ارائه مشاوره خاص به مردم در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای تعطیلات خود را دریافت کنید ناخن ها انجام می شود میزبان کباب بازدید از یک بانک و یا کتابخانه بیرون رفتن برای غذا خوردن و یا ورزش در یک باشگاه ورزشی.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield به نام دستورالعمل های جدید “حس مشترک پیشنهادات” نه حکم. دولت و یا دولت های محلی ممکن است بخواهید به reimpose اقدامات سختگیرانه تر اگر شیوع بیماری های جدید رخ می دهد اما این که یک تماس برای آنها را به CDC, مقامات گفت.

دستورالعمل تکرار زودتر مشاوره در مورد پوشیدن پوشش صورت به خصوص اگر آن را دشوار است به نگه داشتن حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است.

آنها نیز ارائه می دهد یک لیست از سوالات مردم باید در نظر بگیرید قبل از بیرون رفتن و برخی از چیزهایی که فکر می کنم در موقعیت های خاص. برای مثال نشان می دهد که خانه احزاب برگزار می شود, خارج از مهمانان استقبال با یک موج به جای در آغوش گرفتن و هر کس که خود را مواد غذایی و نوشیدنی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>