CDC بازديد شمال غربی آرکانزاس بر اقلیت

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک تیم از دانشمندان از مراکز فدرال برای کنترل بیماری است که در شمال غربی آرکانزاس که در آن covid-19 موارد در حال افزایش است و به طور نامتناسبی جوامع اقلیت.

“ما دعوت CDC می آیند و با ما کار می کنند به درک covid-19 و Latinx جامعه در شمال غربی آرکانزاس است. ما در حال کار و جلسه با آنها” با توجه به, اسیایی, McNeill سخنگوی آرکانزاس وزارت بهداشت.

جیسون مک دونالد سخنگوی در مراکز تایید دوشنبه به آژانس ارسال یک تیم از دانشمندان به این منطقه در درخواست از آرکانزاس مقامات بهداشتی. این تیم دیر رسیدم یکشنبه نوشت.

دکتر Nate Smith, آرکانزاس, وزیر بهداشت گفت: جمعه در رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون روزانه اخبار جلسه این تیم خواهد بود قادر به انجام تجزیه و تحلیل عمیق تر از گسترش ویروس در شمال غربی آرکانزاس سریع تر از دولت است. این تیم قصد دارد برای اقامت دو هفته دیگر, او گفت:.

Northwest Arkansas دیده می شود سنبله در موارد بیش از چند هفته گذشته. Washington County حدود 5.4 بار به عنوان بسیاری از موارد به عنوان آن را سه هفته پیش اگر چه تعداد آزمون افزایش یافته است و حدود 2.3 بار. Washington County بود 2,222 موارد و 11,781 آزمون به عنوان حدود 4 p. m. روز شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

موارد در Benton County افزایش یافته بود در مورد 3.9 بار در همان زمان اگر چه تعدادی از آزمایشات حال افزایش حدود 2.5 برابر. Benton County بود 1,841 دفاع کرد گرفته شد موارد و 26,984 آزمون به عنوان حدود 4 p. m. روز شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

اسمیت گفت: موارد در حال افزایش است به خصوص در جامعه اسپانیایی.

غرب عراق تفيش Reith, مدیر اجرایی, آرکانزاس, ایالات مهاجر و فعالان حقوق بشر مستقر در اسپرینگدیل گفت او در دیدار با اعضای تیم دوشنبه. او گفت که او صحبت می کرد در مورد پویایی جامعه اسپانیایی زبان در شمال غربی آرکانزاس است. او گفت: این نخستین سفر خود به دولت توسط مراکز’ اعضای تیم است.

او همچنین صحبت در مورد چگونه به افزایش موارد در جوامع اقلیت به مشاغل آنها تمایل دارند. در حالی که Tyson Foods شده اقدامات مانند رایگان تست برای کارکنان و تجهیزات حفاظت شخصی و پرداخت بیمار زمان برای کارکنان که تست مثبت است که در مورد مرغ و تخم گیاهان در منطقه است. حتی با حمایت هایی که شرکت می تواند ارائه کارکنان خود را هنوز هم ضروری کارگران که آیا گزینه برای کار از خانه Reith گفت.

او همچنین گفت: در بخش بهداشت و درمان وجود ندارد در دو زبانه تماس با ردیاب که تماس مردم با covid-19 به یاد جایی که آنها شده اند و با آنها در تماس.

جوامع اقلیت عمدتا نیاز به عمل است که نشان می دهد زندگی خود را به عنوان با ارزش به عنوان سفید زندگی می کند, او گفت:.

Eldon علیک, سرکنسول برای اسپرینگدیل کنسولگری جمهوری جزایر مارشال, گفت:, او همچنین با تیم چهار تا پنج دانشمندان در مورد covid-19 در Marshallese جامعه است.

نوزده از 36 شمال غربی آرکانزاس ساکنان و یا در حدود 52 درصد بود که درگذشت covid-19 همانطور که از شنبه شد Marshallese با توجه به Benton County پزشکی قانونی دانیل آکسفورد و واشنگتن پزشکی قانونی شهرستان راجر موریس. Marshallese مردم حساب برای حدود 3 درصد از منطقه 520,000 ساکنان Melisa Laelan مدیر آرکانزاس ائتلاف Marshallese گفته است.

علیک گفت: این تیم می خواستم به می دانم که چگونه آنها می تواند کمک کند و او به آنها گفت Marshallese نیازهای جامعه پاسخ های بیشتر و اطلاعات به عنوان دقیقا چگونه آنها ابتلا به ویروس باشد که از مرغ گیاهان و یا منابع دیگر.

کارکنان در طیور کسب و کار اختصاص 1,734 covid-19 موارد از جمله 595 فعال موارد در دولت که از روز شنبه با توجه به یک گزارش از وزارت بهداشت و درمان. مرغ گیاهان در بنتون و واشنگتن شهرستانهای حساب 1,048 از موارد از جمله 381 فعال موارد است.

Ozark Mountain, مرغ, توسط جورج, Inc., تا به حال بیشترین تعداد موارد بیش از هر کسب و کار در آرکانزاس با 241. این کارخانه تا به حال 55 فعال موارد از شنبه, با توجه به گزارش.

این گزارش می گوید: حدود 56 درصد از مردم با covid-19 که کار در صنعت طیور اسپانیایی هستند اما نمی گویند که چگونه بسیاری از جزایر اقیانوس آرام و/یا Marshallese. نژاد یا قومیت در حدود 21 درصد از مردم ناشناخته است.

Spokeswomen برای رحمت بیمارستان شمال غربی آرکانزاس و واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای گفت: مقامات بیمارستان انتظار برای ملاقات با مراکز تیم در هفته آینده.

اخبار بیشتر

اعداد

Benton County بود 1,841 دفاع کرد گرفته شد covid-19 موارد با 1,105 بهبود به حدود 4 بعد از ظهر جمعه. Washington County بود 2,222 موارد با 1,168 بازیافت.

منبع: Arkansas وزارت بهداشت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>