اداره آمار سایت زنده رود به شمارش آغاز می شود به صورت جدی

Category: آرکانساس Comments: No comments

اورلاندو فلوریدا. — 2020 سرشماری خاموش است و در حال اجرا برای بسیاری از امریکا در حال حاضر.

اداره آمار ایالات متحده ساخته شده و راه اندازی نرم 2020 آمار سایت در دوشنبه, ساخت فرم خود را آنلاین در دسترس است. روز پنجشنبه و در سرشماری آغاز خواهد شد پستی از اعلامیه های دور و گسترده.

برای اداره یک بار در یک دهه تعداد سر شبیه به در حال اجرا با حداکثر سرعت دویدن و مسابقه دو ماراتون در همان زمان. آن مدتی طول می کشد اما وجود دارد مقدار زیادی از عمل در سراسر.

“این است که شدید …. شمارش تا 330 میلیون نفر در یک بسیار متنوع تلفن همراه با جمعیت و بیش از 140 میلیون واحد مسکونی” استفان Buckner ارشد اداره آمار اجرایی گفت: در سفر اخیر خود به میامی.

دفتر رسمی داشتند در فرد راه اندازی در ماه ژانویه در Toksook خلیج آلاسکا. خدمات پست الکترونیک است که پر از لکه و اتصال به اینترنت غیر قابل اعتماد است در راه دور, آلاسکا, ساخت درب-به-درب canvassing بهترین راه برای جمع آوری پاسخ. آلاسکا روستاها شروع به سر بیش از بقیه ملت از آنجا که بسیاری از ساکنان پراکنده هر بهار به امرار معاش شکار و ماهیگیری زمینه.

شده است وجود دارد یک سرشماری جمعیت در هر دهه پس از 1790. نتایج تعیین چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولتی می شود و چگونه 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال توزیع شده است.

2020 سرشماری برای اولین بار است که در آن اکثر مردم در حال تشویق به پاسخ به سوالات آنلاین هر چند مردم هنوز هم می تواند پاسخ به این پرسشنامه توسط تلفن و یا از طریق پستی پشت یک کاغذ شکل اگر آنها ترجیح می دهند.

این اعلامیه از طریق پست از شروع این هفته را شامل سرشماری ID که منطبق آدرس. مردم پر کردن فرم از طریق اینترنت را تشویق به استفاده از شناسه اما کسانی که پاسخ به سوالات آنلاین قبل از گرفتن شناسه خود را هنوز هم محسوب می شود.

“بهترین تجربه کاربر ارائه شده است با یک سرشماری ID” این اداره در بیانیه ای گفت: دوشنبه شب.

حدود 80 درصد از خانوارها از دریافت نامههای پستی را دریافت اطلاعیه در مورد چگونه برای پاسخ به سوالات آنلاین و در حدود 20 درصد از خانواده ها به طور خودکار دریافت خواهد کرد یک رای کاغذی اگر وجود دارد تعداد زیادی از سالمندان در محله خود و یا سطوح اتصال به اینترنت شما کم است.

سرشماری کارگران نمی begin رفتن درب به درب به صورت جدی تا زمانی که ممکن است زمانی که آنها رویکرد خانه های که پاسخ ندادهاند و سوال بپرسید در فرد است. مسئولین اداره نظارت بر انتشار رمان coronavirus که می تواند مختل درب-به-درب فاز. اگر وجود دارد یک فاجعه بزرگ مانند یک اپیدمی سرشماری کارگران به جای آن می توانید با رها کردن پرسشنامه در خانه با این امید که مردم پاسخ خواهد داد خود به خود با توجه به این اداره در عملیاتی طرح است.

شهادت قبل از سنای آمریکا در کمیته فرعی تخصیص بودجه در روز سه شنبه وزیر ویلبر راس که بخش نظارت اداره آمار گفت: تاکید بر گرفتن مردم برای پاسخ آنلاین به حداقل رساندن تماس فیزیکی است که می تواند گسترش ویروس.

“ما فقط باید به بازی آن را توسط گوش” راس گفت. “ما آماده به پاسخ و ما به مقابله با این وضعیت به عنوان آن را تکامل می یابد.”

این هفته نیز به شمار اولین آزمون واقعی از سوی دفتر آمار جدید این سیستم برای گرفتن آنلاین پاسخ. در سه سال گذشته دولت دفتر پاسخگویی قرار داده است این سرشماری در آن لیست در معرض خطر برنامه ها عمدتا به دلیل آن است که با تکیه بر فن آوری است که قبل از استفاده می شود. ماه گذشته این اداره تصمیم به استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه داده ها-سیستم جمع آوری برای دست زدن به آنلاین پاسخ مقامات پس از رشد نگران آن است که سیستم اولیه نمی خواهد بود قادر به تحمل ترافیک بیش از حد.

آنلاین با رویکرد پاسخگویی 2020 سرشماری سوالات باعث دموکرات در کنگره ایالات متحده کارن باس از کالیفرنیا به نگرانی در آن منجر به یک undercount از سیاه پوستان و سایر اقلیت ها در سخت به تعداد جوامع است.

“داشتن سرشماری آنلاین می تواند یک راه به طور مداوم undercounting سیاه و جمعیت” باس گفت: در هفته گذشته.

شاید بیشترین توجه را با توجه به سرشماری سال 2020 بیش از چند سال گذشته شده است به شکست تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای قرار دادن تابعیت سوال در فرم. دیوان عالی ایالات متحده را رد کرد کسانی که تلاش اما برخی نگران هستند که طولانی خبري ترساندن ممکن است برخی از اسپانیایی ها و مهاجران از شرکت.

“این یک چالش هر 10 سال برای به دست آوردن هر آمریکایی برای پر کردن آمار. برخی از مردم احساس می کنید شما در حال تهاجم به حریم خصوصی خود را به عنوان هر چند آن سرزده است. برخی از مردم در حال, ترس از دادن دولت اطلاعات بیشتر گفت:” ایالات متحده دموکراتیک تشکر. Joaquin کاسترو از تگزاس. “اما هر 10 سال است که چالش شده است به خصوص دشوار در جوامع اقلیت که گاهی اوقات بیشتر از قطع دولت از دیگر جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>