آمار می گوید: راه اندازی مجدد برای رشته عملیات را در مراحل

Category: آرکانساس Comments: No comments

اورلاندو فلوریدا. — اداره آمار ایالات متحده بازگشت به میدان عملیات را برای سال 2020 ملی سر تعداد برگزار خواهد شد و در فازهای مستقر در منطقه را مستند سفارشات و در دسترس بودن دنده محافظ در برابر جدید coronavirus مسئولین اداره گفت: نمایندگان مجلس در اواخر هفته گذشته.

اداره آمار مقامات گفته اعضای مجلس کمیته نظارت و اصلاحات روز جمعه گذشته بود که مرحله به مرحله شروع به از سرگیری میدان عملیات در تاریخ 1 ژوئن. گسترش ویروس و پس از آن اقامت در خانه سفارشات مجبور دفتر در اواسط ماه مارس برای متوقف کردن زمینه عملیات مانند استخدام و آموزش رسیدن به دانشجویان در خارج از دانشگاه مسکن و حذف کاغذ از پرسشنامه از خانوارهای بدون سنتی آدرس.

بخش عمده ای از میدان عملیات که در آن صدها هزار نفر از آمار داوطلبان دست کشیدن بر روی درب خانه که در آن مردم هنوز پاسخ پرسشنامه نیست شروع تا ماه اوت پس از همه گیر مجبور تاخیر از یک ممکن است شروع.

جلسه با نمایندگان مجلس می آید به عنوان اداره آمار است درخواست از کنگره برای مجوز به عقب براند جدول زمانی برای انتشار داده های مورد استفاده توسط متحده به رسم کنگره و قانونی مناطق. اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham برنامه ریزی شده برای به روز رسانی قانونگذاران یک هفته پیش اما لغو شد در آخرین لحظه با توجه قانونگذاران ناراحت کننده برخی از دموکرات ها در کمیته ای که می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد درخواست.

2020 تعداد استفاده می شود برای تعیین چگونه بسیاری از کنگره صندلی در هر دولت می شود و این توزیع از 1 میلیارد دلار در بودجه فدرال.

روز دوشنبه طی یک کنفرانس تلفنی به ایجاد انگیزه در نیویورک برای شرکت در 2020 سرشماری در کنگره ایالات متحده کارولین Maloney صندلی از کمیته نظارت گفت: او در هیئت مدیره با درخواست اما می خواستم یک برنامه نوشته شده از دفتر قبل از حرکت به آینده. مورد نیاز قانون اجازه ضرب الاجل تغییرات خواهد شد یا مستقل لایحه یا بخشی از دور دیگری از coronavirus امداد, او گفت:.

“لازم است با توجه به آنچه ما در مواجهه با” گفت: Maloney یک دموکرات از نیویورک است.

چون coronavirus باعث لغو فرد تلاش های امداد رسانی اداره آمار در حال افزایش است پرداخت می شود, رسانه های بودجه از $240 میلیون به $320 میلیون دلار افزایش تعداد زبان ها در پرداخت رسانه ها از 14 به 40 زبان و راه اندازی “بیش از حد محلی” توسعه رسانه های, علی, احمد, دانشیار مدیر ارتباطات قانونگذاران گفت.

این اداره همچنین به عقب رانده مهلت برای اتمام یک بار در یک دهه سر تعداد از پایان ماه ژوئیه به پایان ماه اکتبر. اما تاخیر بیشتر در زمینه عملیات نبوده است حکومت را اداره مقامات قانونگذاران گفت.

مسئولین اداره همچنین قانونگذاران گفت که مردم کمتر از حد انتظار در حال پاسخ دادن به سرشماری پرسشنامه توسط تلفن — فقط 0.6 درصد نسبت به انتظار 6.8%. اداره اذعان کرده است افزایش تماس با صبر بار به دلیل نیاز به اجتماعی فاصله در مراکز تماس برای کمک به مردم با پر کردن فرم.

یکشنبه 53 درصد از خانواده ها تا به حال در پاسخ به 2020 سرشماری عمدتا از طریق اینترنت. در اوایل این ماه کسانی که هنوز پاسخ داده شد از طریق پست و مقاله پرسشنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>