مدیر عامل بزرگترین کشور مربوط به فراشی شرکت: “ما به نوعی دروازه ورود به نیویورک بازگشایی’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ABM صنایع این کشور بزرگترین مربوط به فراشی-شرکت خدمات. کارکنان خود را تمیز کردن شهر را برج و بیمارستان و مدارس و فرودگاه ها و عرصه. مدیر اجرایی اسکات Salmirs گفت که او معتقد است Covid-19 تبدیل خواهد شد خود را منهتن مبتنی بر کسب و کار راه 9/11 تغییر امنیتی است.

به عنوان هزاران نفر از نیویورک آماده شدن برای بازگشت به کار در روز شنبه برای اولین بار در سه ماه Salmirs صحبت با Crain را در مورد دنیای جدید که در آن طهارت است حتی نزدیکتر به عبادت. “ما به نوعی دروازه ورود به نیویورک بازگشایی,” او گفت:.

چهs برای رفتن به متفاوت در مورد دفاتر زمانی که مردم دوباره ؟

شما در حال رفتن به دیدن ما کارگران در همه جا. چه استفاده می شود انجام می شود در سایه شب خواهد بود در جلو و مرکز در شرایط دید. صاحبخانه خود را درک مارک های کمتر در مورد لابی سريع تر و بیشتر در مورد شفافیت در برنامه تمیز کردن. امکانات-خدمات کسب و کار برای همیشه لطفا برای تغییر. چه 9/11 را برای امنیت Covid-19 آیا برای کار مربوط به فراشی.


چه مراحل خاص خود هستند پاک کننده مصرف شود ؟

دو قابل مشاهده هستند ما یک محصول EnhancedClean که با استفاده از الکترواستاتیک اسپری برای کشتن coronavirus. به نظر می رسد مانند یک Ghostbusters کوله پشتی و ما کارگران پوشیدن PPE. ما یک هیئت مشورتی با اپیدیولوژی و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان. ما به دنبال CDC و WHO دستورالعمل.

چگونه می تواند به شما در پاکسازی یک ساختمان هنگامی که ماre هنوز مطمئن شوید که چه coronavirus گسترش?

شما می توانید کشتن ویروس. ما انجام بسیاری از کار در بیمارستان و بنابراین ما نه به این.

چقدر آن را هزینه برای تمیز کردن یک ساختمان ؟

بدیهی است که این بستگی به ساختمان. ما پاشش الکترواستاتیک ماشین آلات هزینه 3000 $در هر. ساختمان های با چند مستاجران خواهد شد نیاز به خدمات بیشتر از ساختمان های کوچکتر که خدمت فقط یکی.

شما یک مقدار زیادی از کار با شرکت های هواپیمایی و فرودگاه. آیا شما پرواز تجاری در حال حاضر ؟

من اما درک آن را به زمان را برای دیگران به همان احساس. راه هواپیماهای ضد عفونی در حال حاضر آن را مانند بودن در یک اتاق عمل و این یک تغییر بنیادی. من فکر می کنم مسئله این است که چگونه شما می توانید به و از پرواز. آیا شما اعتماد مترو ؟ آیا شما یک کابین ؟ و هنگامی که شما زمین, چگونه می توانید از فرودگاه ؟

شما همچنین بسیاری با مدارس است. آنها واقعا می تواند بررسی شود?

آنها کاملا می تواند. چیزی که هیچ کس تا کنون می تواند حل کند این است که آیا بچه ها و یا کارکنان خود در آوردن. من فکر می کنم این مدارس را ببینید برخی از نوع هیبرید بازگشایی.

شما خود را به حالت تعلیق طرح 401(k). در نور بهتر نتایج مالی خواهد شما آن را به عقب ؟

بله, اما من مطمئن هستم که زمانی که من درک می کنم وجود دارد مقررات در مورد چگونه به زودی شما می توانید آن را به عقب. ما پایین کشیده ما کل خط اعتباری که مستندات آغاز شده و مردم ما بودند جمع بدهی تا آنجا که اپراتورهای. ما به حاشیه رفته اند. رایگان جریان وجوه نقد قوی است. این زمان ما است.

آنs یک تغییر بزرگ در نظر بسیاری از افراد هرگز پرداخت توجه زیادی به سرایداران.

مردم در حال درمان کارکنان ما مانند مراقبت های بهداشتی کارگران: ضمن تشکر از آنها قدردانی آنها را مانند قبل از هرگز. وجود دارد خیلی فاجعه در اطراف این همه گیر یک نقطه روشن است که شناخت مردم ما در حال گرفتن. شما ببینید کسی که تمیز کردن دستگیره های درب شما احساس خوب است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>