مدیر عامل جدید خانه یهودی بر اهمیت مراقبت دراز مدت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دکتر جفری Farber, 47 پیوست جدید یهودی صفحه اصلی—غیر انتفاعی نظام سلامت برای افراد مسن ارائه خانه های سالمندان و دیگر خدمات در این شهر و شهرستان Westchester — به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در پایان سال 2017. قبل از انتصاب او به عنوان معاون ارشد و افسر ارشد پزشکی برای سلامت جمعیت در کوه سینا و مدیر عامل شرکت کوه سینا مراقبت. یک متخصص امراض دوران پیری از طریق و از طریق Farber متعهد به پرداختن به سن گرایی در جامعه و چه کم بودجه از خانه های سالمندان را تحت تاثیر قرار نیویورک.

چقدر مهم است که مراقبت دراز مدت داده شده دولت به سرعت پیری جمعیت ؟

از متخصص امراض دوران پیری خداوند وارد شده است. تا به حال سالمندان شده است کم ارزش جنبهی تخصص. سریعترین بخش در حال رشد از جمعیت افراد مسن است. است که در آن گروهی سریعترین بخش در حال رشد است و, مسن, پیر, 85 و به بالا. وجود دارد مقدار زیادی از نیاز است که نگه می دارد در حال رشد است. ما نمی توانیم فرض کنیم وجود خواهد داشت کمتر تقاضا به دلیل فن آوری و یا دیگر نوآوری است.


آیا مهم ترین چالش های پیش روی سازمان های غیر انتفاعی در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت?

یکی این است که صنعت محزون می خوانی با کمبود بودجه روبرو شده است و برای سال. روشن است که کمبود پزشکی پرداخت برای مراقبت های لازم. شماره دو سن گرایی است. به طور کلی در این کشور ما به خوبی انجام نمی ما افراد مسن است. ما فکر می کنم در مورد پیری جمعیت به عنوان یک مشکل. آن را تقریبا به طور انحصاری ابداع از نظر اقتصادی مشکلات—ما چگونه به مقابله با آن ؟ چگونه ما برای آن پرداخت ؟ —به عنوان مخالف به این واقعیت است که همه ما آرزوی یک زندگی طولانی. عدم وجود کافی برای پرداخت این نوع از مراقبت است که مردم سزاوار. سوم نیروی کار است. آن را یک چالش برای جذب و حفظ نیروی کار در یک صنعت با کمبود بودجه روبرو است که در خدمت به مردم محروم منطقه ،

چگونه پزشکی کاهش تاثیر دراز مدت مراقبت ؟

کاهش یک تهدید وجودی برای ما میباشد. ما در حال حاضر در از دست دادن کار. نگاه ما به انسان دوستانه برای کمک به ما نزدیک است که شکاف. انواع کاهش دولت می خواهد به اعمال قرار داده با کیفیت بالا و خانه های سالمندان در معرض خطر عجز از پرداخت دیون. این مورد در حال حاضر است غنی مسکن—ایده این است که اگر ما تا به حال مقرون به صرفه مسکن برای افراد مسن با خدمات ما نمی خواهد نیاز به خانه های سالمندان. این فقط یک توهم است. افراد مسن که نیاز به مراقبت از ما نمی تواند برای مراقبت در دیگر کمتر-خوبی-کارکنان تنظیمات. ما نمی خواهیم به نظر خودمان را به عنوان نیاز به این نوع از مراقبت در آینده بنابراین ما کاردانی پرستاری در خانه به عنوان یک چیز خوب است.

آنچه که پیام خود را به دولت ؟

کاهش هزینه ها در صنعت ما به سادگی معنی ندارد. جمعیت رو به رشد سزاوار مراقبت با کیفیت بالا. من می پرسند که دولت در نظر ما به عنوان یک شریک ارزشمند مشاهده ما به عنوان یک ماموریت محور ارائه دهنده این است که صرف تمام وقت و انرژی و تلاش به آنچه که بهترین است برای افراد مسن است. اگر رویکرد ما به عنوان یک شریک ما با هم می تواند کار بر روی راه حل های بهتر برای افراد مسن است. برخی از صرف زمان دیدار ما و دیدار ما ساکنان. پیدا کردن آنچه که به آنها مسائل به همین دلیل آنها در اینجا آنچه را که آنها در مورد بودن در اینجا و چه در به چالش کشیدن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>