CEVA تدارکات اعزام خودکار تلفن همراه روبات خود به ملبورن فوق العاده سایت, بالا بردن سرعت عملیات 400%

Category: وب وایر Comments: No comments

  • سریع و آسان به پیاده سازی راه حل برای تجارت الکترونیک به طور چشمگیری سرعت عملیات
  • پیشرفته رباتیک مشهد یکپارچه به CEVA تدارکات’ ماتریس استاندارد سیستم مدیریت انبار
  • بازار پیشرو مفهوم را می توان کوچک در سراسر CEVA تدارکات’ شبکه جهانی

به عنوان بخشی کلیدی از استراتژی خود را به نوآوری و به طور خودکار, CEVA تدارکات مستقر خودکار تلفن همراه, روبات (AMR) در استرالیا فوق العاده-سایت – Truganina – در نزدیکی ملبورن در استرالیا است. در جهان برای اولین بار از یک کالا به فرد (GTP) برای اجرای این شرکت معرفی روبات در حال حاضر به دست آورد 400% افزایش سرعت عملیات در 250.000 متر مربع امکانات.

بهبود توان و چیدن نرخ برای مشتری در تجارت الکترونیک

به منظور ارائه خدمات بهتر برای یکی از بزرگترین تجارت الکترونیکی مشتریان در استرالیا CEVA سرمایه گذاری در کالا-به-فرد AMR راه حل برای بهبود توان و چیدن نرخ. با استفاده از کامپیوتر+ روبات از یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از پیشرفته رباتیک و هوش مصنوعی فن آوری های مورد استفاده برای تدارکات CEVA پیدا کرده است یک راه حل استاندارد است که می تواند مقیاس پذیر در سراسر CEVA عملیات در سطح جهانی مورد استفاده قرار گیرد برای دیگر مشتریان در سراسر جهان.

اجرای سریع ارائه راه حل های مقیاس پذیر

این AMR ربات به ارمغان می آورد قفسه به این جمع و این پروژه در زمان تنها سه هفته برای رفتن زندگی می کنند از جمله نصب و راه اندازی هشت روبات های کارگر در سراسر محاکمه 400 متر مربع از فضای انبار. هر ربات می تواند انتخاب قفسه های تا 500 کیلوگرم و آنها را در کنترل متمرکز و کنترل سیستم. همه کارکنان وانت قرار گرفته اند دو هفته آموزش القایی در طول اجرای فاز.

میلتون پیمنتا, CEVA تدارکات’ مدیر عامل استرالیا و نیوزیلند می گوید: “با مقیاس CEVA عملیات در سوپر-سایت ما بلافاصله می تواند دیدن این AMR راه حل بسیار سریع و کارآمد چیدن بهره وری و توان گزینه برای ما است. AMR آینده برای e-commerce عملیات و ما هیجان زده به ماندن بگیرید پیش از رقابت در ارائه این نوع از راه حل است.”

CEVA مشغول به کار در یک شرکت سرمایه گذاری اساس با Cohesio گروه (بخشی از فن آوری بین المللی گروه Körber – یک پیشرو انتگرال و توسعه راه حل های فن آوری قادر می سازد که سریع بهینه سازی گردش کار و فرآیندها) در طول مرحله آزمایشی و شرکت های مشغول به کار با هم برای ایجاد و سپس ارائه یک مقیاس مشتری محور راه حل است. آنها در حال حاضر ادامه این رابطه به ارائه AMR ربات راه حل به انبار دیگر در سراسر CEVA, شبکه جهانی است.

در مورد CEVA تدارکات

CEVA تدارکات و دارایی جهانی نور تدارکات شخص ثالث, شرکت طرح و به اجرا در صنعت پیشرو در زنجیره عرضه راه حل برای بزرگ و متوسط اندازه ملی و شرکت های چند ملیتی. آن شبکه یکپارچه در مدیریت حمل و نقل و قرارداد تدارکات دهانه بیش از 160 کشور جهان است. حدود 78,000 کارکنان اختصاص داده شده به ارائه راه حل های موثر در سراسر تنوع از بخش صنعت که در آن CEVA امر عملیاتی آن تخصص به ارائه بهترین در کلاس خدمات. CEVA است یک شرکت تابعه از CMA CGM Group.
برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید
www.cevalogistics.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>