CFPB طول می کشد و مراحل کلیدی برای جلوگیری از مصرف کننده آسیب برساند; پیشنهاد Whistleblower برنامه جایزه دیگر اقدامات

Category: وب وایر Comments: No comments

مصرف کننده حمایت مالی اداره (دفتر) امروز اعلام کرد سه گام برای پیشبرد استراتژی خود را در یکی از اولویت های کلیدی: پیشگیری از مصرف کننده آسیب برساند.

دفتر است:

  • اجرای یک نظر مشورتی برنامه به ارائه راهنمایی روشن برای کمک به شرکت ها در درک بهتر قانونی خود تنظیم مقررات و تعهدات از طریق نظرات مشورتی;
  • اصلاح و reissuing آن کسب و کار مسئول انجام بولتن که مطرح است که این اداره در نظر دارد به ارائه اعتبار به اشخاص برای خود مسئول رفتار بر اساس آن میزان و اهمیت و
  • تعامل با کنگره برای پیشبرد قانون پیشنهادی که اجازه اداره به جایزه خبرچین که گزارش نقض فدرال مالی مصرف کننده قانون است.

اداره ارائه پیشنهادی قوه مقننه زبان به ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی و سنای آمریکا رئیس جمهور مایکل پنس و همچنین به عنوان صندلی و رتبه بندی اعضای این اجازه کمیته ها در هر دو مجلس. آن را اصلاح عنوان X از Dodd-Frank عمل و ارائه قدرت به ایجاد یک whistleblower برنامه جایزه. انگیزه ای ایجاد شده برای کارکنان به گزارش تخلف به اداره را کمک به پیشبرد اجرای موارد به خصوص آن را به عنوان مربوط به نمایشگاه اعطای وام نقض. بر اساس این قانون پیشنهادی در مواردی که خلاف کاران را فراهم می کند داوطلبانه اطلاعات است که منجر به اجرای موفق عمل اداره خواهد بود قادر به پرداخت هزینه جایزه بر اساس یک درصد از پولی تحریم های جمع آوری شده در عمل است.

“این مراحل را تقویت دفتر تعهد به جلوگیری از مصرف کننده آسیب برساند. مشاوره نظرات اطمینان حاصل شود که شرکت ها می دانم آنچه مستلزم رعایت و آنچه به منزله نقض. ما همچنین می خواهم برای تشویق خبرچین با ما تماس بگیرید اگر آنها باور دارند که خود کارفرما است و نه مطابق با قانون” گفت: مصرف کننده حمایت مالی و مدیر دفتر کاتلین L. Kraninger.

تحت نظر مشورتی برنامه احزاب را ارسال درخواست نظر مشورتی به دفتر از طریق وب سایت خود را. اداره خواهد شد موضوع روش های اضافی برای چه درخواست خواهد شد خطاب از جمله چگونه اداره خواهد شد و اولویت بندی درخواست. برای افزایش شفافیت و ارائه نظارتی یقین به تمام نهادهای تنظیم و سایر ذینفعان اداره را منتشر خواهد کرد که در پاسخ نظر مشورتی در دفتر ثبت فدرال و بر روی وب سایت خود را. نظر شامل یک تفسیر از اداره قوانین موجود. تحت هدایت جریان فرایند پاسخ به فردی نظارتی سوالات به طور کلی در دسترس به فرد درخواستکننده. این روند خواهد شد در دسترس باقی می ماند در کنار نظر مشورتی برنامه را اداره دیگر تلاش به منظور روشن شدن هدایت برای عموم مردم است.

این اداره در اصل منتشر شده یک کسب و کار مسئول انجام بولتن در ماه ژوئن 2013. امروز بولتن به روز رسانی و تقویت اصلی بولتن و در نظر گرفته شده است برای روشن شدن این اداره در رویکرد به کسب و کار مسئول رفتار و تاکید بر اهمیت انجام چنین. مسئول رفتار می تواند در بهبود این اداره توانایی به سرعت تشخیص نقض افزایش اثربخشی آن نظارت و اجرای کار فعال اداره بهتر تمرکز خود را محدود منابع و کمک بیشتر مصرف کنندگان دریافت جبران. بولتن شناسایی چهار دسته از مسئول انجام: خود ارزیابی, خود, گزارش, بازسازی و همکاری است. اگر یک نهاد به طور معنی داری درگیر در فعالیت های این اداره را مطلوب و در نظر گرفتن آن همراه با دیگر عوامل مرتبط با آن در پرداختن به نقض فدرال مالی مصرف کننده قانون در نظارت و اجرای امور.

“مسئول انجام است و در جهت منافع عمومی. اشخاص که در ساخت یک فرهنگ انطباق و تعامل با مسئول رفتار حمایت از مصرف کننده و حفاظت این اداره در تلاش به جلوگیری از آسیب به مصرف کنندگان و اجرای قانون در برابر بد بازیگران” مدیر Kraninger گفت.

پیشنهادی قوه مقننه زبان در اینجا در دسترس است: https://files.consumerfinance.gov/f/documents/cfpb_whistleblower-proposed-statutory-text_2020-03.pdf

این مسئول کسب و کار انجام بولتن در اینجا در دسترس است: https://files.consumerfinance.gov/f/documents/cfpb_bulletin-2020-01_responsible-business-conduct.pdf

###

مصرف کننده حمایت مالی اداره یک قرن 21 سازمان است که کمک می کند تا امور مالی مصرف کننده بازار کار به طور منظم شناسایی و پرداختن به رده های غیر ضروری و یا بی جهت سنگین مقررات ساخت قوانین موثر توسط به طور مداوم اجرای فدرال مالی مصرف کننده قانون و با توانمند سازی مصرف کنندگان را بیشتر کنترل اقتصادی خود را زندگی می کند. برای اطلاعات بیشتر consumerfinance.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>