تغییر کارگزار-هزینه سیاست قطره یک ” پتک ” در املاک و مستغلات

یک “پتک” جمع 1,600 کلمات به اسناد هدایت به خاک سپرده شد سه کلیک به حالت تنظیم مقررات سایت به طور کامل به طرح میتوانست راه انجام کسب و کار در این شهر بازار بیش از 2 میلیون اجاره آپارتمان.

صاحبخانه باید پرداخت هزینه های شارژ توسط کارگزاران آنها استخدام به اجاره یک آپارتمان با توجه به مقررات این هفته منتشر شده توسط وزارت امور خارجه. راهنمایی در نظر گرفته شده برای روشن شدن اجاره اصلاحات به تصویب قانونگذاران دولت در تابستان گذشته—ممنوعیت طولانی-برگزار عمل صاحبخانه عبور در آن هزینه ها به مستاجران.

کارگزاران املاک و مستغلات توصیف یک حالت هرج و مرج و سردرگمی در پاسخ به این سیاست که گفت: “یک صاحبخانه عامل را نمی توان جبران توسط مستاجر آینده نگر.”


“همه حیرت زده است و هنوز مطمئن شوید که چه باید بکنید” گفت: هدر دانا Domi یک کارگزار با قطب نما. “وجود نداشته است به اندازه کافی راهنمایی از وزارت امور خارجه. این مثل یک پتک که آمد پایین در کل صنعت است.”

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک در حال بررسی اقدام قانونی و هماهنگی یک کمپین عمومی به وزارت امور خارجه به عقب هدایت است که از نظر قانونی الزام آور است.

در حالی که این صنعت می گوید: این هزینه ها از هزینه ها خواهد گذشت طریق بالاتر اجاره مسکن طرفداران تشویق این حرکت به عنوان یک راه برای کاهش هزینه های آنها می گویند یک مانع برای پیدا کردن یک خانه مقرون به صرفه.

یک کارگزار معمولی هزینه اجرا می شود بین حدود 8% و 15% در پایان بالا. کارگزار هزینه شمع می تواند با هزینه های امنیتی سپرده هزینه های نرم افزار و نیاز به پرداخت برای اولین بار و گاهی اوقات ماه گذشته اجاره. نیویورک تایمز در سال 2018 تا اندکی از کل هزینه برای اجاره $2,300 هر ماه استودیو و متوجه شد که یک مستاجر آینده نگر می تواند نیاز به قطع یک بررسی از $11,190 به زمین آپارتمان.

اجاره-قانون اصلاحات رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو امضا در تابستان گذشته را رنده دور در هزینه های آن. همراه با هل دادن هزینه کارگزار دور از مستاجران این قانون همچنین ممنوع نرم افزار هزینه بیش از $20. جدید اجاره قوانین نیز محدود به صف مقابل پرداخت اجاره و همچنین به عنوان سپرده به اجاره یک ماه با توجه به تنظیم کننده دولت.

“قصد ما این است که برای از بین بردن موانع که در حال حاضر جلوگیری از کم درآمد و آسیب پذیر مردم از به دست آوردن مسکن گفت:” بروکلین ایالت ایالت جولیا سالازار یک حامی قانونی بسته است.

حدود 45 درصد از آپارتمان ذکر شده در StreetEasy سال گذشته شامل یک کارگزار هزینه با توجه به شرکت.

توییتر در روز چهارشنبه بود پر از قصه های از نیویورک گفت که آنها شکافته بیش از مبالغ زیادی به زمین های اول خود را آپارتمان. NY1 بررسی تعدادی از ساکنان و مشابه را پیدا ناکامی.

که واکنش بخشی از چرا فردریک پیترز مدیر عامل شرکت واربورگ ملک اذعان کرد دولت را هدایت ممکن است خوب سیاست “اما این سیاست بد.”

“آن را نمی خواهد ذخیره مستاجرها هر گونه پول” او ادامه داد. “آن را پیچیده تر معامله در حالی که در همان زمان تضمین بالاتر اجاره برای مستاجر که با این نسخهها کار در برابر مستأجر که رفتن به جلو در سال بیش از سال افزایش می یابد و تمدید شود.”

اگر چه ملک و شرکت ها به طور معمول در خانه کارگزاران صاحبخانه با منابع اغلب تکیه بر brokerages برای لیست خود.

“آنها ممکن است نیاز به جای آن به سمت راههای که به عنوان موثر نیست” گفت: استیون Sedereas یک وکیل املاک و مستغلات در Davidoff Hutcher & Citron. “و یا آنها ممکن است هنوز هم حفظ کارگزاران اما هزینه های آن خواهد گذشت طریق اجاره.”

دانا Domi بنیانگذار و رئیس کارگزار گروه حمایت از نیویورک مسکونی عامل استمرار گفت: کارگزاران در خدمت نقش بسیار مهمی برای صاحبخانه ترویج listings نشان دادن و گاهی برگزاری خواص و همچنین دست زدن به برنامه های کاربردی از پتانسیل مستاجرها. آنها همچنین می تواند کمک به نمره مستاجران یک معامله بهتر.

“وجود دارد brokerages که کسب و کار اصلی است که کار را برای صاحبخانه” دانا Domi گفت. “این در حال رفتن به قرار دادن تعداد زیادی از این عوامل یا کوچک brokerages از کسب و کار.”

کارگزاران با موفقیت بسیج در برابر یک لایحه در شورای شهر در سال گذشته است که باید محدود کارگزار هزینه برای یک ماه اجاره در موارد که در آن عامل است که کار را برای صاحبخانه. این لایحه متوقف شده در کمیته پس از یک زمان دادرسی در ماه ژوئن.

سخنگوی شورای کیت قدرت این لایحه را حامی گفت: قدرت خواهد بود و وزارت امور خارجه هدایت به “مدون و به شهر نیویورک محلی اجرای.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma