تغییر در هیئت نظارت هواپیمایی اتریش

Category: وب وایر Comments: No comments

  • کریستینا Foerster به صندلی هیئت نظارت به عنوان جانشین هری Hohmeister
  • Detlef Kayser موفق مایکل Niggemann به عنوان معاون
  • هیئت نظارت ادامه خواهد داد شامل شش عضو

چند پرسنل تغییرات در ترکیب هیأت های نظارت از لوفت هانزا تابعه گروه جای گرفته اند. این طراحی شده است برای اطمینان از هماهنگی لازم در طول coronavirus بحران است. شرکت هواپیمایی اتریش نیز تحت تاثیر این تغییرات در کنار AirPlus بروکسل و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا محموله لوفت هانزا تکنیک سوئیس. لوفت هانزا اجرایی اعضای هیئت مدیره هری Hohmeister و مایکل Niggeman استعفا از مواضع خود در هیئت نظارت بر شرکت هواپیمایی اتریش AG.

در مجمع عمومی فوق العاده برگزار شد در مارس 2, 2020, Christina Foerster منصوب شد به هیئت نظارت. پس از آن در چارچوب یک گردش روش او انتخاب شد به عنوان رئیس هیئت نظارت بر هواپیمایی اتریش و در نتیجه به عنوان جانشین هری Hohmeister. در 7 آوریل سال 2020 Detlef Kayser منصوب شد به جای مایکل Niggemann به عنوان معاون رئیس هیئت نظارت بر.

در علاوه بر این به اعضای جدید کریستینا Foerster و Detlef Kayser, کارین Exner-Wöhrer و Veit Schmid-Schmidsfelden ادامه خواهد داد برای خدمت در هیئت نظارت به عنوان نمایندگان سهامداران. کارمند نمایندگان منصوب آثار شوراهای رنه Pfister (پس از 16 مارس سال 2020) و راینر Stratberger.

کریستینا Foerster منصوب شد به هیئت اجرایی دویچه لوفت هانزا AG با مسئولیت مشتری و شرکت های بزرگ مسئولیت کسب و کار منطقه است. در این موقعیت او مسئول مدیریت محصول پذیرایی رابط کاربری و بازاریابی از جمله برنامه های وفاداری مشتری “Miles & More” در میان کارهای دیگر. علاوه بر این او نیز خواهد بود مسئول برای توسعه فرهنگی و خواهد سر مسئولیت شرکت های بزرگ بخش. کریستینا Foerster قبلا به عنوان مدیر عامل بروکسل شرکت های هواپیمایی برگزار شد و چندین موقعیت در دویچه لوفت هانزا AG نیز برای ناوگان شبکه و شریک مدیریت. کریستینا Foerster شروع کار او به عنوان یک مشاور برای گروه مشاوره بوستون در سال 1999.

Detlef Kayser شده است یک عضو هیئت اجرایی دویچه لوفت هانزا AG پس از 1 ژانویه تا سال 2019 با مسئولیت شرکت هواپیمایی منابع و استانداردهای عملیات کسب و کار منطقه است.

آقای Kayser که دارای درجه دکترا در رشته مهندسی هوا و فضا پیوست, گروه لوفت هانزا در ماه ژانویه 2016. از آن پس او برگزار کرده است موقعیت معاون اجرایی رئیس جمهور استراتژی و ناوگان با کلی مسئولیت تجاری و ویژگی های مدیریت ناوگان لوفت هانزا و گروه گروه گسترده سازمان ها و فرآیندها و همچنین حاکمیت شرکتی و شرکت مدیریت سرمایه گذاری. Detlef Kayser قبلا برگزار موقعیت های مختلف در شرکت مشاوره مک کینزی اخیرا به عنوان مدیر آن هامبورگ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>