منشور اعتماد شرکای تصمیم گیری در مورد اقدامات بیشتر برای, بیشتر, امنیت,

  • امنیت سایبر به طور پیش فرض: نسل بعدی محصولات مجهز می شود از پیش تعیین شده امنیت و
  • شرکای جدید: NTT, Infineon و Plattner حسو به صورت دیجیتال مهندسی پیوستن به منشور اعتماد
  • امنیت سایبر توسعه یافته در امتداد زنجیره تامین: تامین کنندگان متعدد و دیدار با پایه الزامات منشور اعتماد شرکت ها
  • آموزش مبارزات انتخاباتی برای شرکت های کوچک و متوسط و مدارس: منشور اعتماد همکاران ارائه cybersecurity مواد

منشور-از-اعتماد (کوت) همکاران توافق کرده اند که برای ارائه نسل بعدی محصولات با از پیش تعیین شده امنیت, زیر, روشن “امنیت به طور پیش فرض” فلسفه. در حال حاضر وجود دارد هیچ یونیفرم مقررات حاکم بر این موضوع بسیاری از محصولات ترک کارخانه صرفا وابسته به سیستم ایمنی است که فراهم نمی کند حفاظت جامع. کاربران اغلب برای تنظیم تنظیمات امنیتی پس از آن. به عنوان اولین گام منشور شرکت های همکار در حال حاضر تعریف شده است که ویژگی های امنیتی باید در حال حاضر و به طور پیش فرض فعال در نسل بعدی محصولات – اعم از احراز هویت قوی امکانات به یک محصول منحصر به فرد هویت و نیاز است که کلمه عبور باید تغییر پس از اولین استفاده.

تخت همکاران نیز بر این باورند که هیچ مستند نشده ویژگی های و یا امکانات برای ارتباط از راه دور باید بخشی از تنظیم اولیه دستگاه – یکی دیگر از جنبه است که هنوز یک قاعده کلی امروز. همه این شرایط در حال حاضر نورد گام به گام در داخل مربوط به اوراق بهادار منشور اعتماد شرکت های عضو.

“امنیت سایبر یک عنصر کلیدی برای اعتماد مشتریان در تمام کسب و کار ما ارائه دیجیتالی متصل محصولات. همچنین این اساس برای موفقیت پایدار و پایه و اساس یک اکوسیستم قوی ” می گوید: رولاند Busch معاون مدیر عامل شرکت CTO WEBZINE و مدیر عامل عضو هیئت مدیره زیمنس AG.

در کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه سال 2018 زیمنس و هشت همکاران از بخش صنعتی راه اندازی یک منشور مشترک برای بیشتر امنیت سایبر برای اولین بار. دو سال پس از امضای منشور اعتماد به 17 افزایش یافته است اعضای. در علاوه بر این به زیمنس و کنفرانس امنیتی مونیخ شرکت AES, ایرباس, Allianz Atos سیسکو دل Technologies, Deutsche Telekom, IBM, Mitsubishi Heavy Industries, NXP Semiconductors, SGS کل و TÜV SÜD خود را متعهد سند است. بعلاوه اداره فدرال برای امنیت اطلاعات (BSI) ملی Cryptologic مرکز (CCN) و Graz University of Technology به همراه منشور را به همراه همکاران. امروز منشور اعتماد به دست آوردن دو عضو جدید در NTT یک ژاپن-منبع آن مشاوره و خدمات مدیریت ارائه دهنده و آلمان نیمه هادی تولید کننده ifx. با Plattner حسو به صورت دیجیتال مهندسی GmbH (HPI) یکی از برجسته آلمان این موسسه در حال حاضر نیز کمک به امنیت سایبر ابتکار به عنوان همراه و شریک زندگی.

در سال گذشته همکاران در حال حاضر توافق بر 17 بتن پایه مورد نیاز است که با آنها می تواند به افزایش امنیت زنجیره تامین خود را. پس از تامین کنندگان متعدد از کوت شرکت در حال حاضر متعهد به جلسه این الزامات است. زیمنس بوده و معرفی آنها گام به گام پس از 15 فوریه 2019 و آنها شده اند در سطح بین المللی لنگر و اتصال به عنوان بخشی از کلی سفارش و شرایط. این در درجه اول تحت تاثیر تامین کنندگان ایمنی-اجزای مهم – مانند نرم افزار پردازنده و یا قطعات الکترونیکی. تامین کنندگان موجود انتظار می رود به پیاده سازی الزامات به تدریج اگر آنها در حال حاضر در حال انجام. هدف این است که برای محافظت بهتر از دیجیتال زنجیره تامین از هک. پایه مورد نیاز عبارتند از: به عنوان مثال تولید کنندگان ترکیب استانداردهای ایمنی فرآیندها و روش ها را به محصولات یا خدمات خود را. این نگرانی هر دو ویژگی های ویژگی های سازمانی و اقدامات مربوط به محصولات و خدمات مربوط به آن زیرساخت ها است. هدف در اینجا این است که برای کاهش خطرات ناشی از ضعف در نرم افزار و نرم افزارهای مخرب. تامین کنندگان مسئولیت به انجام منظم ایمنی چک, تست و اصلاحات است. تخت همکاران توافق کرده اند که به این الزامات مورد نیاز برای خود را به عنوان به خوبی. زنجیره تامین است که ضعیف ترین نقطه در یک شرکت امنیت سایبر اکوسیستم: منشا 60 درصد از حملات سایبری می توان به بخش هایی از زنجیره تامین و در 60% از کسانی که سایبر حوادث آن است که شرکت های کوچکتر که تحت تاثیر قرار, با توجه به Verizon مطالعه است.

تخت همکاران نیز تصمیم به ترویج آموزش و پرورش و آموزش امنیت سایبر مسائل از جمله کوچک و متوسط (SMEs) که به طور فزاینده ای هدف حملات سایبری. برای مثال در آلمان منشور اعتماد همکاری با “اتحاد برای امنیت سایبر” و توسعه مجموعه ای از مواد با اورژانس کارت است که توضیح می دهد به سرعت و به راحتی از آنچه که در این رویداد از یک حمله سایبری. علاوه بر شرکای توسعه یافته بیشتر مواد آموزشی که در دسترس ساخته شده به شرکتهای کوچک و متوسط صورت رایگان. در انجام این کار آنها با هدف جلوگیری از جرائم سایبری, اما بالاتر از همه به برجسته کردن فرصت هایی برای موثر cybersecurity اقدامات است. شرکای خاص cybersecurity شبیه سازی مدارس به دانش آموزان و معلمان روشن و به راحتی قابل هضم بررسی اجمالی از چالش ها.

با توجه به مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی, حملات سایبری باعث خواهد شد بیش از €500 میلیارد دلار در جهانی آسیب در سال 2018 است. و تهدید به افزایش مداوم در یک دیجیتالی جهان: با توجه به سیسکو وجود دارد حدود 50 میلیارد دستگاه های شبکه ای در حال استفاده در سال 2020 به دو برابر این میزان نسبت در سال 2015 و این رقم انتظار می رود که به 500 میلیارد دلار تا سال 2030.

متن منشور اعتماد را می توان در یافت: www.charteroftrust.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید