چک کردن حقایق در مورد اجاره کارگزار کمیسیون

اخیر نیویورک وزارت امور خارجه راهنمایی در مورد اجاره کارگزار کمیسیون ناشی از طوفان از سردرگمی در میان مصرف کنندگان و همچنین به عنوان حرفه ای املاک و مستغلات. در حال حاضر دادگاه قرار است مقررات جدید در خود نگه دارد. تا زمانی که این موضوع حل و فصل شده است, آن را به ارزش اشاره به برخی از پیامدهای برای نیویورک که نشده گزارش شده است. وجود دارد در دراز مدت پیامدهای منفی است که قوانین تحمیل مستاجرها کارگزاران و صاحبان اموال به طور یکسان.

من درگیر شده اند و در صنعت املاک و مستغلات برای کمی بیش از یک دهه برای اولین بار به عنوان یک صاحب ملک و اخیرا به عنوان یک مسکونی کارگزار.


اجازه دهید روشن است: وادار کردن صاحبان ساختمان به پرداخت کمیسیون کارگزار صرفه جویی خواهد شد مستاجرها پول است. من به شما اطمینان می تواند وجود دارد هیچ چیز مانند یک هیچ هزینه آپارتمان.

کسی باید به اختصاص زمان و تلاش و پول به بازار آپارتمان. عکاسان نیاز به عکس گرفتن. کسی که به نوشتن لیست و شرح مصاحبه متقاضیان ترتیب برای باز کردن خانه و یا برنامه های فردی نمایش.

به جای پرداخت هزینه به طور مستقیم به کارگزار صاحبخانه را به سادگی رول این هزینه ها را به اجاره. مستاجران می توانید انتظار به پرداخت بیشتر به صورت ماهیانه در یک شهرستان است که در حال حاضر در تلاش از قیمت مسکن بحران است. که فقط اقتصاد است. و هزینه های قابل توجهی می تواند.

ریاضی ساده است. در بازار-نرخ اجاره واحد برای 3000 $در هر ماه یک کارگزار ممکن است انتظار می رود 15 درصد هزینه سالانه یا $5,400. اگر صاحبخانه مسئول این هزینه برای آن هزینه خواهد شد گسترش به اجاره ماهانه. که هزینه های شکسته ماه پس از آن بدان معنی است که هزینه از آپارتمان خواهد شد $3,450 در هر ماه. اضافه کردن سالانه اجاره بها را افزایش می دهد و معلوم می شود که هزینه های اجاره شده اند به مراتب کمتر با یک بار تا جلو کمیسیون.

پیامدهای منفی می تواند احساس در میان جوامع و ظهور محله در سراسر شهرستان. من متولد و بزرگ شده در بروکلین فرزند از بنیانگذاران Brownstoners از بدفورد-Stuyvesant. من از نزدیک شاهد چگونگی Brownstoners کمک همسایگان تامین منابع مورد نیاز آنها برای به دست آوردن وام مسکن برای خرید خانه امن, بیمه, بهبود صفحه اصلی و اجاره آپارتمان. این Brownstoners موفقیت در marshaling محلی و سراسر شهر بود منابع کمک به ایجاد ثبات در این محله در سال 1980 و ’90s نگه داشتن دیرین ساکنان در خانه های خود جذب مالکان جدید برای Bed-Stuy حصول اطمینان از در دسترس بودن از آپارتمان های مقرون به صرفه و پرورش به طور کلی رشد و تکامل من محبوب جامعه است.

در یک شهر به عنوان گران قیمت نیویورک آن را ساده اقتصاد است که مالکان با تکیه بر درآمد اجاره به ارائه کمک های اضافی در حفظ و نگهداری اموال خود را. من به اندازه کافی خوش شانس به یک خانواده سه brownstone. به عنوان یک عامل من بستگی به تجربه و تخصص از عوامل همکار برای شناسایی مستاجران قادر به کمک به من برای دیدار با ماهانه تعهدات حفظ اموال من. و این که همیشه به این معنی نیست شارژ بیشتر برای اجاره آپارتمان. این عوامل در آنها به من بستگی دارد که درک. اگر یک عامل انعطاف پذیری در کار با صاحبخانه و مستاجر جایگزین شده است با یک دستور بر روی یک هدف اقتصادی, پیشرفت در حال ظهور محله خواهد غرفه.

متاسفانه دولت اخیر ارشاد در کمیسیون کارگزار را تهدید می کند این انعطاف پذیری. از آن خواهد شد محله مانند شرق Flatbush و Canarsie که در نهایت پرداخت قیمت—محله در جنوب بروکلین و کوئینز که در آن دو خانواده است که قیمت متوسطی به اندازه کافی برای تولید مقرون به صرفه اجاره واحد است.

نقش یک دلال مسئول است برای کار با صاحبان املاک و مستاجران آینده نگر به طور یکسان برای ایجاد ارتباط متقابل در محله است که کمک به رشد اقتصادی و تکامل است.

تجربه من به من اجازه می دهد تا با اطمینان می گویند که وزارت امور خارجه هدایت خواهد نه فقط آسیب کارگزاران و مستاجرها. همچنین این امر باعث تشدید اثرات gentrification و سرکوب محله تعادل است.

داگ جونز مسکونی یک کارگزار وابسته قهوه ای هریس استیونس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید