معنای واقعی دوست داشتن پذیرش از شادی و خشم است که entwines با آن است. در میان دلپذیر شادی صرف با خانواده سوء تفاهم ها و خشونت آمیز مسائل همیشه در کمین در گوشه ای. آلن Cato معتقد است که این به عنوان طبیعی به عنوان عمل بخشش و استغفار. در مجموعه خود را از شعر او می نویسد: با صداقت از یک قلب پر از درد گرما. همه آنها برای خود شجاعانه ترک خود و خانواده اش در معرض یک جهان پر هرج و مرج.
 
“چهل سال به علاوه” را مستقیما به قلب هر زن و شوهر هر خانواده هر رابطه است. می شود آن را از کسانی که تلاش برای حفظ ظاهر به کسانی که در وسط یک نزاع و یا به کسانی که همیشه به دنبال مثبت دارد; هر نوع رابطه را تنها برای این کار بهتر است که تمام موجودات نگران هستند و حاضر به سازش. دانستن که در آن شما ایستاده در درخت خانواده است که هر یک مسئولیت است که نیاز به مجموعهای از نوع ادراک است. که رئیس خانواده به معنی پیشرو در خانواده به درک و قبول تمام معایب و زیبایی در هر عضو.
 
آلن Cato شعر در “چهل سال به علاوه” ممکن است به نظر می رسد مانند یک شوهر ساده, نامه ای برای همسرش اما فرود عمیق تر به قلب خود را و شما متوجه خواهد شد که حتی عشق می تواند بی انتها در یک زمان که در آن هیچ چیز به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای آخرین. باز کردن قلب خود را شجاع هر آیه از Cato نوشته و یاد بگیرند که به باور خوش و خرم.

 
“چهل سال به علاوه”
نوشته شده توسط آلن Cato
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: ژانویه 2020
شومیز: $10.99
کتاب: $2.99
وب سایت: https://40plusyears.com/
 
 
درباره نویسنده
در سال 1961 آلن Cato تا به حال یک بورس تحصیلی کامل در بیوشیمی در مقطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه دوک است. او مشغول به کار در بیمارستان کافه تریا در دانشگاه دوک در بیمارستان که در آن او ملاقات Adrian همسرش بود که پس از آن یک محقق در دانشکده پرستاری از رادرفورد بیمارستان. آنها ازدواج و نقل مکان به کارولینای شمالی. در یک خانه بزرگ در یک مزرعه بزرگ آنها مطرح شده و سه بچه خود را—Jo مایک و دن.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de